درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش درب داخلی ساختمان

قیمت درب چوبی می تواند به عوامل مختلفی مانند کیفیت چوب مورد استفاده، روکش قرار گرفته روی درب و البته رنگ درب چوبی اتاق که انتخاب می نمایید بستگی داشته باشد. اما نگران نباشید با توجه به تنوع در انواع چوب، انتخاب های بی شماری برای شما وجود خواهد داشت.

نام درب MDF و HDF را حتما بسیار شنیده اید. در واقع اینها تخته های فیبر هستند که به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند و عبارتند از: درب چوبی MDF، درب hdf و ldf. این نام ها بر اساس میزان فشردگی ذرات در آنها گذاشته شده است. در مورد دربهای hdf میزان فیبر، چسب و فشار در حین تولید در بالاترین حالت خود قرار دارد و این باعث افزایش استحکام این محصولات می شود. البته درب های چوبی mdf قیمت مناسب تر و کیفیت قابل قبولی هم دارند.

مزیت خرید درب چوبی تنوع بسیار این محصول در طرح و رنگ آن است. چندین نوع مختلف از چوب درختان در طبیعت مشاهده می شود، این تنوع باعث تولید انواع مختلفی از این دربها شده است. هنگام مراجعه به یک مرکز فروش درب چوبی در تهران و شهرستان ها این تنوع در طرح و مدل، انتخاب شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

جنس دربهای چوبی

کاربری

ابعاد درب چوبی (cm)

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای اطلاع از آخرین قیمت درب چوبی متناسب با انتخاب نوع مورد نظر شما به این صفحه مراجعه نمایید تا بهترین خرید درب چوبی برای منزل خود را انجام دهید. مقایسه میان انواع درب داخلی چوبی به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
ساخت درب چوبی
ساخت درب چوبی

طراحی ،ساخت و نصب انواع درب های داخلی و ورودی از جنس تمام چوب، MDF ، HBL، MDF، هشت میل و درب های ضد آب و ضد سرقت در کمترین زمان به بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط تیم قوی با تجربه ای ۲۴ ساله برای مشتریان

قیمت: توافقی درب داخلی

کابینت ساز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۴ ۱۲۳۲

درب ضد سرقت اپارتمان
درب ضد سرقت اپارتمان

در درب های ضد سرقت سری کلاسیک ، رویه درب ها دارای قاب فلزی می باشد که دور تا دور روکش MDF کار شده است. در این سری طرح ها توسط دستگاه CNC روی روکش اجرا می شود . این سری از درب ها دارای 2 قفل 3 زبانه برند کاله ترکیه با 60 ماه گارانتی و در مجموع 13 زبانه می باشد که البته تجهیز شدن به آلارم، چشمی و قفل دیجیتال در این سری از درب ها نیز وجود دارد. این سری از درب ها فاقد ورق سرتاسری داخلی میباشند. این سری به دلیل قیمت پایین تر نسبت به سایر سری ها ،بیشتر در پروژه های انبوه سازی استفاده می شود.

قیمت: توافقی درب داخلی

درب ایساتیس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۲۸۸

درب اچ دی اف
درب اچ دی اف

درب اچ دی اف . 4 قاب کلاسیک .

قیمت: ۵۹,۰۰۰ تومان درب داخلی

پرشین اچ سی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۸ کامل ۳۲۳۹

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

کابینت ساز

کابینت ساز

پروفایل شرکت
درب ایساتیس

درب ایساتیس

پروفایل شرکت
پرشین اچ سی

پرشین اچ سی

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز