درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش درب ضد سرقت ارزان

دربها اولین مانع برای ورود سارقان به منزل شما هستند. با استفاده از درب ضد سرقت مناسب می توانید اولین راه برای ورود آنها را ببندید و خیالتان را راحت کنید. در خرید درب ضد سرقت توجه بسیاری به نوع قفل مورد استفاده در آن و مکانیزم داخلی درب داشته باشید!

برای خرید درب ضد سرقت به ابعاد آن توجه کنید چرا که اگر این ابعاد متناسب با چهارچوب موجود در منزل و ساختمان شما نباشد خود می تواند یک حفره امنیتی باشد که سارقان به راحتی بتوانند یک راه برای ورود داشته باشند.

در برخی درب های ضد سرقت، روکش و لایه ای روی این دربها کشیده می شود تا آنها را از خوردگی و فرسایس بر اثر رطوبت و دیگر عوامل طبیعی حفظ کند. این عامل و در واقع نوع چوب مورد استفاده در محصول می تواند در قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار باشد.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

ابعاد درب ضد سرقت (cm)

ضخامت ورق (mm)

۱۱۵.۰
mm
۱۰.۰
mm

نوع رنگ ورق

جنس رویه

نوع قفل درب ضدسرقت

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

آیا به دنبال بورس درب ضد سرقت در تهران هستید؟ اگر نیازمند اطلاع از انواع قیمت درب ضد سرقت می باشید به این صفحه مراجعه نمایید و با مقایسه پیشنهادات فروش خرید درب ضد سرقت خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
درب ضد سرقت لمینت
درب ضد سرقت لمینت

درب ضد سرقت لمینیت کد3508 با رویه ای از ام دی اف ترک به قطر یک سانت و با روکش های مصنوعی لمینت با طرح های متنوعی مانند طرح سنگ ، طرح چوب ، رنگ های پولیشی و … رویه این درب های ضد سرقت می توانند ترکیبی از این چند طرح هم باشد. این مدل درب ضد سرقت دارای کلاف کشی فلزی دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند مدل ها و طرح های این مجموعه معمولا از طرح های ترکیبی و مدرن ساخته می شوند و تفاوت اصلی این درب ضد سرقت با مدل های دیگر در چند رنگ بودن و ترکیب نمای چوب و رنگ و چوب بر روی سطح درب است با توجه به اینکه طرح های تولید شده در این نوع درب ها معمولا بسیار مدرن و خاص هستند در ساختمان های که طراحی مدرن دارند و یا ساختمان های ویلایی مورد استفاده قرار می گیرند. در حالت استاندارد این دربها با کلاف فلزی در داخل لنگه درب ضد سرقت و دو نوع قفل شرکت کالی اصل با دو عدد توپی کالی ترکیه ای اورجینال (دارای ۵ سال گارانتی تعویض) قفل سوم امنیتی یا قفل پست چی ،دستگیره و چشمی کلون دار عثمانی لوکس و یا هلالی با چشمی مخصوص و چهارچوب فلزی به مشتریان ارائه می شوند. گروه تجاری صنع...

قیمت: توافقی درب ضد سرقت

گروه صنعتی درکو

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۷۸

درب ضد حریق چوبی
درب ضد حریق چوبی

با توجه به بلند سازی هایی که امروزه بسایر مرسوم گشته و الزامات آتش نشانی در مورد ساختمان های با بنای ساخت بالا و ساختمان های با ارتفاع بالا یکی از موارد بسایر مهم در این ساختمان ها درب ضد حریق چوبی یا درب ضد حریق فلزی می باشد. درب ضد حریق چوبی WFR03 در بعضی از ساختمان ها سازندگان از درب های ضد حریق چوبی و چهارچوب چوب یا فلزی استفاده می کنند و این امر بستگی به تاریخ دریافت جواز و منطقه ای که ساختمان در آن ساخته شده است دارد. درب ضد حریق فلزی یا درب آتش نشانی به دو صورت در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. مورد اول در ساختمان های با ارتفاع کمتر از 28 متر که در این ساختمان ها درب ضد حریق فلزی با استاندارد آتش نشانی و تاییدیه نظام مهندسی استفاده میگردد. مورد دوم ساختمان های با ارتفاع بیش از 28 مت که در این ساختمان ها درب های ضد حریق فلزی با استاندارد یو ال (درب ضد حریق UL دار ) استفاده می شود. بسیاری از انبوه سازان از درب ضد حریق شیشه خور در ساختمان های خود استفاده می کنند.

قیمت: توافقی درب ضد سرقت

گروه صنعتی درکو

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۷۵

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

درب ضد سرقت . ابعاد سفارشی طرح سفارشی رنگ سفارشی بدون نیاز به تخریب برای تعویض درب های قدیمی گارانتی

قیمت: ۵۸۵,۰۰۰ تومان درب ضد سرقت

پرشین اچ سی

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ کامل ۱۳۷۴

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

پرشین اچ سی

پرشین اچ سی

پروفایل شرکت
گروه صنعتی درکو

گروه صنعتی درکو

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز