درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

در خرید درب حیاط توجه به مدل نمای خانه بسیار اهمیت دارد. رنگ نمای ساختمان، مدل سنگ ها و... باید در انتخاب شما تاثیرگذار باشند. نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، امنیت مناسب درب حیاط و پارکینگ است.

در خرید درب حیاط و درب پارکینگ توجه به استانداردهای طول و عرض اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید در مورد استاندارد درب حیاط و درب پارکینگ ، عرض 3 تا 6 متر متناسب است و در مورد ارتفاع آن هم می توانید حداقل 210 سانتی متر را در نظر بگیرید.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

جنس

کاربری

ابعاد (m)

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

جهت خرید درب حیاط شیک و زیبا کافی است کلیک کنید. انواع درب حیاط ساده ، درب حیاط چوبی ، درب حیاط ساده آهنی به همراه قیمت درب حیاط در این صفحه موجود است.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
درب ورود به حیاط با طراحی تذهیب و اسلیمی در طرح 011
درب ورود به حیاط با طراحی تذهیب و اسلیمی در طرح 011

مدل 011 که از طرحی به سبک تذهیب و اسلیمی و از شاخ و برگ های در هم تنیده ی گلها تشکیل شده است یکی از مدل های جذاب میباشد که میتواند در کنار معماری با سبک کلاسیک ، ظاهری زیبا برای ساختمان شما به ارمفان آورده و توازن میان درب ورودی حیاط و ساختمان را با نمای ظاهری و سبک معماری آن ایجاد کند ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۸۳۶

درب فلزی مدل لاله طرحی ایده آل جهت ورودی حیاط و باغ
درب فلزی مدل لاله طرحی ایده آل جهت ورودی حیاط و باغ

طرح این مدل از درب فلزی ورودی که از ترکیب فرفورژه و برش ورقه فولادی ساخته و پرداخته شده است یک طرح بسیار مناسب به جهت استفاده در ورودی باغ و ویلا و درب حیاط است چرا که این نوع از طراحی ها به سبب الهام طرح از طبیعت و گل و گیاهان و نیز داشتن طرحی با فضاهای باز زیاد ، باعث خواهد شد که زیبایی باغ و فضای سبز مکان شما چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. البته ناگفته نماند که اگر نخواهید چنین شرایطی اتفاق بیوفتد و میتوانید از شیشه سکوریت نشکن داخل پک آماده ی محصول استفاده کرده و با کمک حالت آینه ای این نوع شیشه ها به زیبایی نما و ظاهر ساختمان خود بیافزایید. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۲۰۰۶

درب ورودی باغ و ویلا با ترکیب فرفورژه در مدل لوکس سیمرغ
درب ورودی باغ و ویلا با ترکیب فرفورژه در مدل لوکس سیمرغ

در مدل سیمرغ از درب فلزی که بیشتر برای ورودی باغ ، ویلا و حیاط و فضای سبز مانند ورودی پارک استفاده میگردد از ترکیب فرفورژه (آهن گداخته و کوبیده شده) با پروفیل های فولادی ساخته شده اند که در کنار هم شاهکار هنری لوکس و مستحکمی را پدید آورده اند که به همراه پوشش رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) در برابر هرگونه رطوبت ، گرما و سرما عایق بندی شده و با هرنوع آب و هوایی سازگار میباشد. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۱۵۹۶

درب ورودی اصلی با طراحی مدرن و جذاب در مدل رزا
درب ورودی اصلی با طراحی مدرن و جذاب در مدل رزا

یکی از جذاب ترین و محبوب ترین مدل های درب فلزی ورودی که بسیار مورد توجه معماران سبک نوین قرار میگیرد مدل رزا میباشد که به صورت پک کامل به همراه تمام ملزومات نصب و اجرا ارائه میگردد. در این مدل از درب ورودی اصلی، طرح اصلی که با رنگ پتینه طلایی از زمینه اصلی متمایز شده است به صورت برجسته برروی ورق فولادی پانچ شده نصب شده است که همین امر سبب زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر و افزایش بیش از پیش استحکام و مقاومت این سازه ی فلزی و متعاقبا باعث افزایش امنیت در ورودی ساختمان و آپارتمان ها و منازل شما خواهد شد ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۷۳

درب فلزی حیاط در مدل نیلوفر
درب فلزی حیاط در مدل نیلوفر

طرحی با شاخه های پیچ و تاب خورده به سبک طراحی و معماری نوین که توجه هر رهگذری را به خود جلب میکند. این طرح جذاب و خلاقانه که همخوانی فراوانی هم با هارمونی نمای ساختمانهایی با سبک معماری نوین و مدرن دارد بسیار مورد توجه علاقمندان به این سبک و معماران ساختمان قرار می گیرد؛ چراکه علاوه بر زیبایی ظاهری ، به دلیل استفاده از فن آوری برش لیزری جهت پیاده سازی طرح برروی ورق فولادی و استفاده از شیشه سکوریت نشکن، بسیار مقاوم بوده و از امنیت بالایی برخوردار است. این محصول به دلیل تولید صفر تا صد در یک مجموعه و ارائه تمام ملزومات نصب و اجرا همه در یک پک کامل ، هم از لحاظ زمان و هم از بابت هزینه های مالی بسیار به صرفه تر و مناسب تر خواهد بود. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۹۲۲

ورودی حیاط و باغ با الهام از خورشید تابان در مدل شمس
ورودی حیاط و باغ با الهام از خورشید تابان در مدل شمس

این طرح که یکی از مدل های نوین و مدرن به شمار میرود در دو حالت یک و دو لنگه تولید و عرضه میگردد. مدل شمس که صاحب یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین طرح ها می باشد به جهت استفاده در ورودی باغ و ویلا و نیز درب حیاط و ساختمان و یا برای استفاده به عنوان درب لابی و یا حفاظ نرده و پنجره و ... گزینه ای بسیار مناسب و جذاب میتواند باشد ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۲۰۳۲

درب ورودی باغ و ویلا با طراحی نوین و محبوب مدل 154
درب ورودی باغ و ویلا با طراحی نوین و محبوب مدل 154

مدل 154 درب فلزی که صاحب طراحی بسیار جذاب و زیبا ست به جرات میتوان گفت یکی از مدل های بسیار پرفروش و مدرن میباشد که برای استفاده جهت درب باغ و ورودی ویلا و حیاط می تواند مناسب باشد. البته تجربه بارها نشان داده که این مدل جذاب حتی با ترکیب شیشه سکوریت (نشکن) و رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) که باعث افزایش هرچه بیشتر مقاومت ، استحکام و زیبایی آن می شوند به عنوان درب اصلی ساختمان و یا حفاظ پله ، بالکن و پنجره ، قادر است زیبایی و جذابیت فضای داخلی و نمای خارجی ساختمان شما را چندین برابر افزایش دهد. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۲۳۴۹

ورودی باغ و درب حیاط با طرح درخت زندگی در مدل 146
ورودی باغ و درب حیاط با طرح درخت زندگی در مدل 146

در مدل 146 از درب فلزی که طرح آن الهام گرفته از درخت زندگی است ، با تلفیق ظرافت و زیبایی هنر و استحکام آهن سرد مدلی بسیار محبوب و پرفروش ساخته و پرداخته شده که نه تنها در استفاده به عنوان درب حیاط و ساختمان یا ورودی باغ و ویلا میتواند زیبایی خود را به رخ همگان کشد بلکه در قسمت های دیگر ساختمان از جمله نرده و حفاظ و یا پارتیشن نیز یکی از مدل های مورد پسند و جالب خواهد بود. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۹۵

درب کشویی پارکینگ و لابی با تکنولوژی برش لیزری در مدل 087
درب کشویی پارکینگ و لابی با تکنولوژی برش لیزری در مدل 087

مدل 087 درب فلزی ، طرحی ظریف متشکل از شاخ و برگ گیاهان به سبک ختایی است که با استفاده از تکنولوژی CNC (برش لیزری ) بر روی فولاد ضد زنگ پیاده سازی شده و در دو حالت فرفورژه دار و بدون فرفورژه تولید و عرضه میگردد. این مدل به سبب یکپارچگی ، ظرافت و طراحی خلوت آن از امنیت و استحکام بالایی برخوردار بوده و در استفاده به عنوان درب ورودی اصلی و درب واحد آپارتمانی و یا درب لابی و پارتیشن بسایر مناسب است. مدل 087 که مانند طرح های دیگر در مدل بدون فرفورژه به صورت درب کشویی نیز تولید میگردد به عنوان درب پارکینگ و باغ هم انتخابی ایده آل به شمار میرود. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۶۶

درب ورودی با طرحی جدید در مدل 056
درب ورودی با طرحی جدید در مدل 056

همیشه اشکال هندسی در طراحی مدرن دارای جایگاه ویژه ای بودند و این نوع طراحی در معماری نوین فضای بیرونی ساختمان ها کاربرد های فراوانی داشته و دارد . استفاده درب فلزی پایون از این نوع طراحی جدید و نوین در مدل 056 درب ورودی آپارتمان و ساختمان به جهت استفاده به عنوان ورودی منزل و ساختمان هایی که از این نوع معماری در فضای بیرونی ساختمان خود بهره گرفته اند میتواند یک گزینه ی ایده آل و مناسب باشد . ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3 mm و 4 mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۶۷۴

درب حیاط ساده الهام گرفته از طبیعت در مدل 054
درب حیاط ساده الهام گرفته از طبیعت در مدل 054

مدل 054 درب فلزی پایون که جزو یکی از مدل های ساده و پرطرفدار می باشد برگرفته از پیچ و تاب برگ درختان در امواج باد است که حسی دلنشین به بیننده می بخشد. این طرح که هم در کنار معماری کلاسیک و هم در تلفیق معماری مدرن بسیار پرکاربرد و متناسب است میتواند برای ورودی حیاط و ساختمان ، درب پارکینگ ، درب آپارتمان ، درب لابی و درب باغ و ویلا گزینه و انتخابی مناسب باشد که مکمل نما و زیبایی بنای شما خواهد بود. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۱۷۵

درب حیاط آهنی با طرح گره چینی در مدل 037
درب حیاط آهنی با طرح گره چینی در مدل 037

این سازه فلزی که با الهام از طرح گره چینی طراحی و ساخته شده است گزینه ای بسیار مناسب جهت استفاده در اماکنی است که براساس معماری اسلامی – اسلیمی پایه ریزی شده اند می باشد. گره چینی به تزئینات و طرح های هندسی گفته می شود که با اصول و نظم خاصی در کنار هم قرار گرفته و مجموعا تشکیل یک طرح و شکل واحد را می دهند. این طرح نه تنها جایگاه ویژه ای در معماری اسلیمی – اسلامی ( مهد این نوع معماری در جهان ، کشور ماست) دارد بلکه علاوه بر آن در صنعت چوب و درب و پنجره و حفاظ نیز کاربرد فراوان دارد. ورق استفاده شده در این طرح، ورق فولادی ضد زنگ یکپارچه با قطر 3mm و 4mm می باشد. استفاده از شیشه سکوریت (نشکن) در ساختار درب های فلزی پایون، باعث شده زیبایی و مقاومت و ایمنی این محصولات چندین برابر شده و نیز تولید صفر تا صد انها در یک مجموعه، دلیل قیمت مناسب این محصولات گشته که به همین رو و با توجه به دارا بودن تمامی خصوصیات مثبت و مناسب جهت انتخاب یک درب ورودی، این محصول را به یک گزینه ی ایده آل و فوق العاده تبدیل کرده است. پک کامل آماده تحویل به همراه دستگیره، قفل و سایر یراق آلات مورد نیاز، استفاده از رنگ کوره ای پودری (الکترو استاتیک) که باعث سازگاری این محصول با تمامی اقلیم های آب و هوایی گشته، وجود بیش از 60 نماینده گی فعال در سراسر کشور، امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و ... ، ارسال سریع از طریق باربری به هر نقطه از ایران، بسته بندی استاندارد و مقاوم در برابر ضربه، مشاوره رایگان پیش از خرید و .... همه و همه از خدمات مجموعه ی پایون می باشد.

قیمت: توافقی درب حیاط

آذر فلز پایون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۴۸۵

  • 1
  • 2
مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آذر فلز پایون

آذر فلز پایون

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز