درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش رنگ روغن

رنگ روغن یکی از قدیمی ترین و پرکاربردترین رنگ های ساختمانی است که به دلیل دو مزیت خوب ضدآب بودن و قابلیت شستشو هنوز هم از آنها استفاده می شود. این نوع رنگ برای رنگ آمیزی فلزات مانند چارچوب های فلزی درب و پنجره، سطوح چوبی و نمای ساختمان به کار می رود. همچنین، رنگ روغن می تواند برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی بر روی فلزات زده می شود.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای خرید و آگاهی از قیمت انواع رنگ روغن ساختمان مانند رنگ روغنی که برای نقاشی دیوارهای ساختمان به کار می رود به این صفحه مراجعه کنید. همچنین، در وبسایت سژین به آسانی می توانید به تامین کنندگان و فروشندگان رنگ روغنی دسترسی پیدا کرده یا محصول خودتان را برای فروش ثبت کنید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
فروش رزین اپوکسی هنری و آبستره
فروش رزین اپوکسی هنری و آبستره

اپوکسی کارهای هنری میز ، آبستره ، رزین ضدخش یووی ، رزین رقیق برای کارهای حجمی ، رزین شفاف برای کارهای هنری ( رقیق شفاف بدون زردشدگی و ضدخش) رزین اپوکسی کارهای هنری ، نقاشی آبستره ، بسیار رقیق و شفاف بدون زرد شدگی ، کیفیت بسیار بالا( رقیق شفاف بدون زردشدگی و ضدخش)

قیمت: توافقی رنگ روغن

شرکت زانوس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۰۰

فروش رزین اپوکسی هنری و آبستره
فروش رزین اپوکسی هنری و آبستره

اپوکسی کارهای هنری میز ، آبستره ، رزین ضدخش یووی ، رزین رقیق برای کارهای حجمی ، رزین شفاف برای کارهای هنری ( رقیق شفاف بدون زردشدگی و ضدخش) رزین اپوکسی کارهای هنری ، نقاشی آبستره ، بسیار رقیق و شفاف بدون زرد شدگی ، کیفیت بسیار بالا( رقیق شفاف بدون زردشدگی و ضدخش) در کد های مختلف مناسب برای پوشش نهائی میز ، با افزودنی های ضد خش و نیمه غلیظ مناسب برای اجرای آبستره ، با افزودنی های ضد زردی و ضدحباب کاملا شفاف و غلیظ ، چسبندگی بالا نیمه غلیظ و مات وکاملا ضدخش برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با شماره تماس 88000727-021 و 09125770085 تماس حاصل فرمایید.

قیمت: نامشخص رنگ روغن

شرکت زانوس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۴۷

پوشرنگ روغنی مات
پوشرنگ روغنی مات

یک پوشش تزئینی حفاظتی می باشد. از این محصول در رنگ آمیزی دیوارها، وسایل خانگی و سطوح فلزی، همراه با رنگ روغنی براق الکیدی و در شرایط جوی معمولی استفاده می شود.

قیمت: توافقی رنگ روغن

رنگ سحر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۳۸۶

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

ارسال نظر
قیمت روز