درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

امروزه یو پی وی سی (UPVC) کاربرد زیادی در ساخت درب های مدرن دارد. درب upvc در مقایسه با سایر درب ها مانند درب های چوبی و آلومینیومی مزایای بسیاری دارد از جمله: قیمت ارزان تر، تعمیر و نگهداری آسان، دوام و استحکام بالا، ضد آب و عایق صدا.

قیمت درب های UPVC می تواند 30 تا 50 درصد کمتر از درب های چوبی و آلومینیومی باشد. البته طرح ها و مدل های مختلف در upvc قیمت های متفاوتی دارند. از طرفی ظاهر زیبای این نوع درب ها می تواند به دکوراسیون و نمای داخلی و خارجی هر فضایی کمک کند.

uPVC مخفف " Unplasticised Polyvinyl Chlorid" و به معنی پلی وینیل کلراید غیر پلاستیکی است که با نام PVC مستحکم نیز شناخته می شود، زیرا بسیار سخت و خمش ناپذیر است.

فیلتر کردن پیشنهادات فروش
انتخاب شهر تامین کننده
انتخاب وضعیت عکس دار و کامل بودن پیشنهاد

کشور سازنده

برند

نوع پروفیل

نوع یراق آلات

ابعاد (m)

نحوه پرداخت

شرایط حمل

شرایط ویژه فروش

نوع فعالیت تامین کننده

تعداد کارکنان

استانداردهای مدیریتی

برای مشاهده انواع طرح ها و مدل های درب upvc و آگاهی از قیمت آنها به این صفحه مراجعه کنید. سژین به شما این امکان را می دهد که با مقایسه برندهای مختلف و قیمت ها، بهترین انتخاب را داشته باشید.

حذف همه فیلترها
اعمال فیلترها
درب های کشویی Sliding
درب های کشویی Sliding

درب های UPVC از ماده سخت و محکم UPVC ساخته شده است. شکل چند محفظه ای آن باعث می شود در مقابل هدر رفتن گرما و سرما و تعریق مقاوم باشد. UPVC زمانیکه در برابر گرما و سرمای خیلی زیاد قرار می گیرد تغییر شکل نمی دهد. هسته فلزی آن تضمین می کند که UPVC فرم و پایداری خود را حفظ می کند. گوشه های درب های UPVC به صورت مکانیکی بهم متصل نمی شوند بلکه به یکدیگر جوش داده می شوند که باعث می گردد درب یا پنجره به صورت یک قالب بهم پیوسته و یک تکه باشد. مزایای درب UPVC هدایت دمایی (ضریب انتقال حرارت) میزان انتقال صوت از طریق درب و پنجره ها پایین بودن ضریب انبساط خطی فرایند تولید و ساخت مقاومت در برابر مواد شیمیایی نفوذناپذیری و جلوگیری از لرزش شیشه ها امکان نصب شیشه های دو یا چند جداره رنگ آمیزی استحکام درب و پنجره امنیت بالا و نظافت آسان نصب و تعویض راحت بدون کمترین تخریب محیط پیرامون کانال تخلیه آب

قیمت: توافقی درب UPVC

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۸۸۵

درب upvc با شیشه دو جداره
درب upvc با شیشه دو جداره

مزایای درب UPVC ۱- حداقل هدایت دمایی در درب upvc (ضریب انتقال حرارت) ۲- کمترین انتقال صوت از طریق درب و پنجره ها upvc ۳- پایین بودن ضریب انبساط خطی در درب upvc ۴- مقاومت در برابر مواد شیمیایی 5- نفوذناپذیری و جلوگیری از لرزش شیشه ها 6- امکان نصب شیشه های دو یا چند جداره ۹- استحکام درب و پنجره ها ۱۰- امنیت بالا و نظافت آسان در درب upvc ۱۱- نصب و تعویض راحت درب upvc بدون کمترین تخریب محیط پیرامون در پروفیلهای یو پی وی سی شیارهای خاصی جهت جمع آوری اب احتمالی و رودی به سیستم درب و پنجره ها تعبیه گردیده است که در حین تولید پنجره ها شکافهایی در مسیر خاص از پیش تعیین شده ایجاد می گردد که آب ورودی (احتمالی ) به سیستم درب و پنجره را به خارج ساختمان تخلیه می نماید. پروفیلهای یو پی وی سی در طی زمان کیفیت خود را همواره حفظ می کند و نیازی به رنگ آمیزی آن نمی باشد و با استفاده از پروفیلها رنگی آن می توان زیبایی هر ساختمان را افزونتر کرد . برای اطلاعات بیشتر و قیمت لطفا تماس بگیرید . 5 سال گارانتی شیشه های دو جداره حاوی گاز آرگون ، در صورت عدم شکست از نظر بخار زدگی 15 سال گارانتی...

قیمت: توافقی درب UPVC

آریا منظر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۹۳۷

مرتب سازی
فیلتر کردن

فعال ترین شرکت ها در این بخش

شرکت های فعال در این بخش را اینجا مشاهده کنید

آریا منظر

آریا منظر

پروفایل شرکت
ارسال نظر
قیمت روز