درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل هانیس سطوح آبیدر

هانیس سطوح آبیدر

شرکت هانیس سطوح آبیدر با دراختیار داشتن منابع فنی ، مهندسی و نیروی انسانی متخصص و امکانات و تجهیزات مناسب تأمین مواد و اجرای کفپوشهای صنعنی و روکش های صنعتی ، با اجرای پروژه های بزرگ و کوچک توانسته است خود را به عنوان یک شرکت موفق در عرصه تأمین مواد و اجرای کفپوشهای صنعتی و روکش های اپوکسی معرفی نماید.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

کفپوش های صنعتی برپایه رزین
کفپوش های صنعتی برپایه رزین

این نوع پوشش ها برپایه رزین فرموله شده اند که روی تمامی سطوح قابل اجرا هستند . ویژگی این کفپوش ها : 1- ضد جرقه 2- ضد اسید و خوردگی 3- ضد سایش و لغزندگی 4- ضد خش و مقاوم در برابر فشار 5- دارای مقاومت سایشی بالا 6- دارای مقاومت الکتریکی بالا 7- در مقابل اشعه یو وی و نور خورشید مقاوم میباشند . 8- مقوم در برابر مواد شیمیایی اسیدها و بازها 9- مقاوم در برابر قارچ ها و باکتری ها 24 ساعت بعد اجرا کاملا سفت و سخت میشوند .

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۲۵

کفپوش اپوکسی
کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی بصورت یکپارچه و بدونه درز در رنگهای متنوع قابل اجرا می­باشد این کفپوش، چسبندگی فوق العاده روی سطوح بتنی و سطوح سازگار با اپوکسی و سطوح فلزی را دارا می­باشد. در مقابل مواد شیمیائی قارچ­ها و باکتری­ها و … دارای مقاومت می­باشد. ضمناً دارای مقاومت مکانیکی و شیمیائی و فشاری می­باشد. از خواص این کفپوش یکپارچه بودن و خط کشی آسان و هم چنین ترمیم آسان می­باشد. این کفپوش بر پایه رزین یا هارد تر ضد اسید فرموله می­گردد. این کفپوش به دلیل خواص مکانیکی و شیمیائی بسیار خوب جهت کلیه سطوح در معرض مواد شیمیائی اسیدها و بازها و کارخانه جات غذائی و داروئی شیمیائی و مخازن بتنی و فلزی استفاده میگردد. در واحد های مسکونی برای زیبایی بیشتر این نوع کفپوش را میتوان به صورت سه بعدی در تصاویر مختلف اجرا کرد .

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۶۱

کفپوش آنتی استاتیک
کفپوش آنتی استاتیک

این کفپوش‌ها بار الکترواستاتیکی که در اثر حرکت وسایل و رفت و آمد افراد به وجود آمده را به حداقل می‌رسانند و مقاومت الکتریکی آنان نیز کنترل شده است به همین این کفپوش ها ضد جرقه هستند . موارد مصرف : شامل: صنایع مخابرات، صنایع کامپیوتر،صنایع مونتاژهای مدارهای الکتریکی، اتاق محتوی تجهیزات برق، اتاقهای تمیز (Clean Room) کارخانجات، صنایع نظامی، کارخانجاتی که با مواد قابل احتراق سر‌وکار دارند، آزمایشگاه های الکترونیک و اندازه گیری دقیق و ..... مراحل اجرا ۱- کفسابی و وکیوم کل سطح ۲- اجرای مرحله زیرسازی ۳- پرایمر مخصوص سطح سازگار ۴- اجرای نوار مسی به ابعاد مختلف روی سطح ۵- اجرای پرایمر آنتی استاتیک که کل سطح رسانا می­کند. ۶- Tap cot اجرای مرحله نهائی آنتی استاتیک.

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

هانیس سطوح آبیدر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۰۸

اطلاعات تماس

۰۲۱۴۶۸۷۰۵۵۷_۰۹۱۲۵۸۷۹۴۲۸

ارسال نظر
قیمت روز