درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل آرسا استیل

آرسا استیل

گروه تولیدی صنعتی آرسا استیل فعالیت خود را از سال 1388 در راستای تولید و عرضه انواع پله استیل ودرب،حفاظ بانکی و نمای شیشه اسپایدر و اجرا انواع نرده استیل شروع نمود.

شما میتوانید طرح های مورد نظر خود را با متخصصین ما درمیان گذاشته و سازه ی مورد نظر خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

همچنین برای نصب سازه های فلزی میتوانید با کادر مجرب شرکت ما در تماس باشید

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

نرده استیل
نرده استیل

نرده استیل اصلی ترین بخش سازه های استیل را تشکیل می دهد. برای ساخت پله ها حفاظ های درب حفاظ های پنجره و تراس و همچنین حفاظ پله استفاده میکنند. از این نرده ها برای مشخص سازی محدوده ی ساختمان چه در داخل و چه در بیرون آن استفاده می شود. علت دیگر استفاده از این میله ها در اطراف ساختمان دلایل امنیتی آن است.که از ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آید.این نرده ها در میزان نیکل موجود در آلیاژ خود با یک دیگر تفاوت دارند.تفاوت قیمت آن ها نیز به دلیل وجود همین نیکل است.کمبود نیکل در آلیاژ نرده باعث زنگ زدگی و خوردگی زودتر می شود.که برای جبران کمبود آن کمی منگنز به آلیاژ مورد نظر اضافه میکنند که باعث شده قیمت نرده استیل همچنان پایین باقی بماند.همچنین وجود یک لایه ی محافظ در این استیل باعث جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن آن می شود. عمده ترین استفاده از نرده استیل برای راه پله ها برای حفاظ پنجره ها و بالکن هاو برای استخر ها و فضای باز محوطه و برای حالت پارتیشن بندی و جداسازی قسمت ها و… می باشد . جهت نصب نرده استیل برای هر یک از موارد با کارشناسان آرسا استیل تماس حاصل نمایید .

قیمت: توافقی نرده استیل

آرسا استیل

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۸۱

اطلاعات تماس

تهران،بزرگراه فتح،بعد از شیر پاستوریزه،مرکز تجارت استیل ایران،پلاک ۱۴۶

۰۹۱۲۰۴۰۵۰۷۷-۰۹۱۲۸۵۰۶۰۰۷

ارسال نظر
قیمت روز