درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل الماس گلس

الماس گلس

الماس گلس با بیش از 10 سابقه سابقه درخشان در تولید ، نصب و راه اندازی انواع شیشه های دو و سه جداره ، ضد گلوله ، میرال ، نشکن و همچنین دربهای اتوماتیک و دستی و کرکره های برقی و ورودی های پارکینگ با گارانتی و خدمات پس از فروش منحصر بفرد کافیست با ما تماس بگیرید.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

شیشه دکوراتیو الماس گلس
شیشه دکوراتیو الماس گلس

شیشه دکوراتیو تزئینی به منظور ایجاد طرح، الگو، بافت، رنگ و حتی مات بودن برای استفاده در مکان های مشخص و خاص ساخته می شوند. از شیشه های دکوراتیو می توان بر روی پنل های پنجره های دو جداره و یا شیشه های سکوریت و لمینت از طریق رنگ آمیز، اسیدکاری، فیوز گلس، استین گلس، تیفانی، سندبلاست و دیگر تکنیک ها استفاده کرد. امروزه به طور معمول هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد و در دکوراسیون داخلی استفاده گردد به طور کلی جزء شیشه های دکوراتیو محسوب میشود. همچنین شیشه دکوراتیو بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل هم امروزه تنوع زیادی را در بخش شیشه های دکوراتیو میبینیم. در عصر امروزی در طی این سال ها با پیشرفت تکولوژی و طراحی در دکوراسیون ها نسبت به فضای داخلی و فضای بیرونی استفاده از شیشه در نمای بیرونی ساختمان ها و طراحی های داخلی و بیرونی بسیار مورد توجه عموم به خصوص طراحان و معماران قرارگرفته شده است. طرح های مختلفی بسته به نوع آن و یا طرح و رنگ مناسب برای آن در قسمت های متفاوت ساختمان چه در فضای داخلی و یا چه در فضای بیرونی می توان از آن نیز استفاده کرد.شیشه های دکوراتیو با جنس های متفاوت از جمله شیشه لمینیت رنگی، شیشه چاپ دار یا اسپندرال ، شیشه رنگی، شیشه مات یا شیشه سند بلاست، شیشه فوتولمینیت و … قابل استفاده می باشد.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۵

شیشه لمینیت الماس گلس
شیشه لمینیت الماس گلس

شیشه لمینیت نسبت به شیشه‌های معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار است. شیشه معمولی در اثرشکست به قطعات درشت و برنده خرد شده که می‌توانند منجر به خسارات جانی و مالی عظیم گردد. شیشه‌های سکوریت در مقایسه با شیشه‌های معمولی وضعیت بهتری دارند. این شیشه‌ها در اثر شکست به قطعات ریز و غیر برنده خرد می‌شوند که هیچ گونه خطر جانی ندارند اما به هر حال شیشه فرو می‌ریزد. فلسفه پیدایش شیشه‌های لمینیت مرتفع نمودن این مشکل شیشه بود. در فرایند لمینیت میان دو یا چند لایه شیشه، میان لایه‌های پلیمری قرار گرفته و کل مجموعه تحت فشار وحرارت به صورت دائمی یکپارچه می‌گردند. مهم‌ترین مشخصه شیشه‌های لمینیت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثرضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۴

شیشه ضد گلوله الماس گلس
شیشه ضد گلوله الماس گلس

شیشه ضد گلوله در نگاه اول کاملا شبیه به شیشه های معمولی است، اما در عمل اینگونه نیست. شیشه های معمولی به محض اصابت فشنگ به آنها درهم می شکنند و خرد خواهند شد اما شیشه های ضد گلوله همانطور که از اسمشان پیداست از عبور گلوله جلوگیری می کنند. البته اسم صحیح این شیشه ها، شیشه با مقاومت بالا می باشد چون هیچ گونه شیشه ضد گلوله ای در دنیا وجود ندارد. ضخامت این شیشه ها از ۷ میلی متر تا ۷۵ میلی متر متغیر است. اما لایه های پلی کربنات انرژی جنبشی گلوله را به شدت کاهش می دهد و به این گلوله توانایی عبور از لایه آخر را ندارد. مقاومت این نوع شیشه در برابر گلوله ارتباط مستقیم با ضخامت شیشه را دارد مسلما فشنگی که از یک کلاشینکف بیرون می آید قدرت و سرعت بیشتری از فشنگ یک کلت دارد ، پس برای امنیت در برابر فشنگ کلاشینکف احتیاج به شیشه ضخیم تری داریم.با این حال هر شیشه تا ۳ گلوله را در خود نگه می دارند اما چهارمین گلوله شیشه را خرد می کند. ضمناٌ شیشه های ضد گلوله یک طرفه نیز وجود دارند.به این معنی که فقط از طرف بیرون ایمن هستند .

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۹

شیشه دو جداره الماس گلس
شیشه دو جداره الماس گلس

پنجره عایق به پنجره‌هایی گفته می‌شود که معمولاً با نام پنجره دوجداره یا شیشه دو جداره یا پنجره سه جداره شناخته می‌شوند . این پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌های سنتی ( پنجره‌های فلزی ) عایق‌تر هستند . پنجره‌های عایق دو یا سه قاب شیشه‌ ای هستند که به وسیلهٔ هوا یا دیگر گازها برای کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند. واحدهای شیشه‌ای عایق با ضخامت شیشه ۳ میلی‌متر تا ۱۰ میلی‌متر ( ۱/۸” تا ۳/۸” ) یا بیشتر در کاربردهای خاص ساخته می‌شوند . شیشه لمینت یا سخت شده ممکن است به عنوان بخشی از ساخت مورد استفاده قرار بگیرد . اکثر واحدها با ضخامت مشابه شیشه استفاده شده در دو قاب شیشه‌ای ساخته می‌شوند ولی کاربردهای خاص همچون کم کردن عایق صوتی یا کاربردهای امنیتی ممکن است به طیف وسیعی ضخامت برای ترکیب شدن در واحد مشابه نیازمند داشته باشند . امروزه آلودگی صوتی از سوی محافل دست اندرکار مانند سایر آلودگی‌ها نظیر آلودگی هوا مورد توجه قرار گرفته و استفاده از شیشه‌های چند جداره از مهم‌ترین روش‌های کاهش این آلودگی به ویژه در شهرهای بزرگ به‌شمار می‌رود . افزایش چشمگیر قیمت انرژی در سال‌های اخیر موجب گردیده است دست اندرکاران صنعت ساختمان به روش‌های کاهش اتلاف انرژی از سطوح خارجی ساختمان رو آورند . پنجره و شیشه‌های ساختمان مهم‌ترین بخش هدردهنده انرژی به‌شمار می‌روند و استفاده از شیشه‌های دو و چند جداره به میزان قابل توجهی در کاهش اتلاف انرژی مؤثر است و در حد محسوسی هزینه‌های حرارتی و برودتی را کاهش می‌دهد . پنجره‌های عایق استاندارد ، ضمن کاهش ۲۵ تا ۴۰ درصدی مصرف انرژی ، آسایش حرارتی ساکنین ساختمان را فراهم می‌سازد .

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۹

شیشه خم الماس گلس
شیشه خم الماس گلس

تنوع فضایی در ساختمان و دکوراسیون ایجاد می کند . مقاومت بالاتری در مقایسه با شیشه های معمولی دارد . بارهای مزاحم روی آن ایستایی ندارند و به تبع آن نگهداری آن ها آسان تر است . در دید بیننده حالت سیالیت بصری را ایجاد می کند . امکان استفاده از آن در اشکال گوناگون در جهت هر چه زیباتر و جذاب تر ساختن و به وجود آوردن قوس های مختلف در ساخت نمای خارجی ساختمان ها (نمای فریم لس) وجود دارد. از کاربردهای دیگر آن می توان به استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی منازل همچون ساخت شلف و قفسه، ویترین داخل و خارج مغازه ها و فروشگاه ها، کلاهک های شیشه ای موجود در مسیر آسانسور، پوشش استخرها، سقف پاسیو ، جدار شیشه ای، دکه اطلاعات، ویترین های به شکل مدور، نرده های از جنس شیشه، نورگیر ساختمان ها با اهداف مختلف اعم از زیبایی، استحکام و جلوه های ویژه نام برد . این شیشه همچنین می تواند در نمای ساختمان هایی که در آن ها هدف، استفاده از شیشه به جای دیوار برای آسانسورها باشد، مورد استفاده قرار گیرد. از آن به دلیل انعطاف پذیر بودن آن، در بازارچه ها که آسانسور در وسط ساختمان قرار گرفته و دورتادور آن شیشه نصب شد...

قیمت: توافقی شیشه خم

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۱

شیشه سکوریت نشکن
شیشه سکوریت نشکن

در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت نشکن در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر است.در صورت شکست شیشه، شیشه سکوریت نشکن به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند. این امر خطر صدمه را خیلی کاهش می‌دهد. جدول مشخصات تولید شیشه سکوریت نشکن بیشترین سایز واحد ۸۴۰۰ * ۳۲۰۰ mm کمترین سایز واحد ۳۰۰ * ۱۲۰ mm بیشترین ضخامت واحد ۱۹ mm کمترین ضخامت واحد ۴ mm در ساختمان‌سازی شیشه سکوریت نشکن برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است. شرکت الماس گلس شیشه سکوریت نشکن و شیشه لمینت شیشه دوجداره وشیشه ضد گلوله هم تولید میکنند.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

الماس گلس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۱

اطلاعات تماس

شهران خیابان توحید

۰۲۱۵۶۳۶۳۸۰۵_۰۹۱۲۷۶۵۹۰۷۹

ارسال نظر
قیمت روز