درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل ARAN SAGE

ARAN SAGE

شرکت آران SAGE ، با همکاری اتحاد اتحادیه اروپا ، یک شرکت تولیدی و ساختمانی است که خدمات مهندسی ، تهیه و ساخت با کیفیت بالا را برای بازارهای محلی و برون مرزی ارائه می دهد.
ما از آلمان سرمایه گذاری های ارزنده ای در ماشین آلات مدرن و فن آوری هنر مدرن از آلمان اختصاص داده ایم و از تخصص های حرفه ای ایرانی و اروپایی استخدام کرده ایم تا یک مجتمع صنعتی پیشرفته در ایران ایجاد کنیم. ما به مشتریان خود مزایای کیفیت و در دسترس بودن سفارشی سازی را ارائه می دهیم.
ما خدمات متنوعی برای مدیریت مهندسی و ساخت و ساز ارائه می دهیم که نه تنها مفاهیم خلاقانه و جزئیات خلاقانه ای را برای امکان پذیر ساختن هر معماری خلاق ارائه می دهند بلکه در نتیجه یک فرآیند مهندسی ارزش ، مزایای اقتصادی را برای مشتریان خود فراهم می آوریم تا هزینه های خود را کاهش دهند. شرکت آران سیج ، برای تشکیل هرچه بهتر نیازهای مشتریان ، با شرکتهای کاملاً فنی ، با تشکیل گروه آران سیجی ، اتحاد استراتژیک ایجاد کرده است.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

اطلاعات تماس

شریعتی صفادشت چهارم غربی مجتمع آران سیج

۰۲۱-۶۵۷۴۱۲۳۴

ارسال نظر
قیمت روز