درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل گالری وندا

گالری وندا

گروه وندا وارد کننده بهترین برندهای روز دنیا در فیلد پارچه های مبلی و پرده ای اروپایی و ترک ، پرده های شید (شیدهای رول و بغل رو پرده ای) ، زبرا از نوع برقی ،اتومات و دستی با متنوع ترین طرح های روز ، به روش کلاسیک و مدرن از طراحی تا اجراء در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

پرده شید رول
پرده شید رول

پرده شید (یا پرده شید رول-shade roll) یکی از بهترین گزینه ها برای زیبا سازی فضای دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری و اداری است. لغت شید در زبان انگلیسی به معنای سایه است؛ در واقع این پرده ها در ابتدا به منظور ایجاد سایه بر روی پنجره ها به کار می رفتند. پرده شید ساده از یک لایه پارچه که حول یک محور می چرخد تشکیل شده است. برای تنظیم نور، می توان پرده را حول محوری که در بالای آن نصب شده است، بالا یا پایین کشید. این پرده ها کاملا در قاب پنجره قرار می گیرند. پرده شید که در گذشته مرسوم بوده، عموما از یک پارچه تک رنگ ساده ساخته می شده است. اما امروزه این پرده ها در جنس ها و طرح های متنوعی تولید می شوند. بدین ترتیب گزینه های بیشماری مقابل مشتری وجود دارد.ویژگی های پرده شید - پرده های شید از متریال های متنوع (پنبه، کتان، پلی استر، بامبو،سولیت (پارچه ای از جنس pv میباشد). پرده شید تصویری روی پرده های شید می توان تصاویر دلخواه (آرم و لوگوی شرکت ها، مناظر، تصاویر اشخاص و ...) را چاپ نمود که در صورت شفاف بودن پرده، تبدیل به یک قاب عکس شفاف می شود. روی پرده های شید ساخته شده از بامبو نیز می توان تصاویر را چاپ نمود.- در هر دو سمت پرده شید میتوان تصویر چاپ کرد.

قیمت: توافقی پرده

گالری وندا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۷ ۱۰۴

اطلاعات تماس

خیابان ولیعصر-پایین تر از پارک ساعی-برج سپهر ساعی-طبقه زیر همکف-پلاک ۱ گالری وندا

۰۲۱-۸۸۴۸۲۴۷۶ ، ۰۲۱۸۸۷۰۴۴۲۹ ، ۰۹۱۲۲۸۹۹۴۱۲ ،۰۹۱۲۸۳۸۷۶۴۳

ارسال نظر
قیمت روز