درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل شرکت بارش سبز

شرکت بارش سبز

شرکت بارش سبز از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با طراحی و ساخت ویلا و محوطه سازی (شامل طراحی دو بعدی و سه بعدی، طراحی و ساخت المان های محوطه شامل آلاچیق، آبنما و …، طراحی و اجرای فضای سبز) آغاز نمود و با تشکیل گروه های تخصصی کاری فعالیت خود را در این زمینه توسعه بخشید. ایجاد و حفظ هماهنگی بین گروه های مختلف اجرایی برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب اولویت اساسی این شرکت می باشد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما

صدای جریان آب و حرکت آن در محوطه نمادی از حضور زندگی و طبیعت در ویلاست. آبنماها دارای سبک ها و الگو های متنوعی هستند، چشمه، آبنمای صخره ای، آبنماهای دیواری، شیشه ای و … همگی زمانی زیبا خواهند بود که متناسب با محیط و سبک کلی محوطه و ساختمان طراحی و با دقت ساخته شوند. آبشارها و آبنماهای مصنوعی تداعی کننده طبیعت در محل زندگی ما هستند، برای ایجاد حس واقعی تر باید این سازه ها را هر چه بیشتر به طبیعت نزدیک تر نمود. بدین منظور نگاه دقیق تر به آبشار ها به ما در ساخت آبنماهای طبیعی یاری می رساند. شرکت بارش سبز از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با محوطه سازی از جمله طراحی و ساخت آبنما، برکه، آلاچیق و همچنین ساخت و بازسازی ویلا آغاز نمود و با تشکیل گروه های تخصصی کاری فعالیت خود را در این زمینه توسعه بخشید . برای اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید .

قیمت: توافقی آب نما

شرکت بارش سبز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۸۴

طراحی و احداث روف گاردن
طراحی و احداث روف گاردن

طراحی روف گاردن با توجه به شرایط اقلیمی موجود و متریال یا دوام و مورد پسند کارفرما با استفاده از سنگ، آجر نما و ترمو وود صورت می گیرد. گسترش ساختمان های مسکونی اهمیت، کاربرد و نقش فضای سبز در فضاهای شهری را بیش از پیش هویدا نموده است. توسعه فضای سبز دیگر امری لوکس به حساب نمی آید بلکه پاسخ به نیازی اساسی است. برای کسانی که در آپارتمان ها و ساختمانهایی با فضایی محدود، زندگی می کنند، پشت بام ها بصورت بالقوه می تواند تبدیل به محیطی برای صرف اوقات فراغت شود. صرف هزینه ای مناسب نسبت به هزینه ساخت کل ساختمان برای ایجاد بام سبز (روف گاردن) باعث احیای فضای بلا استفاده پشت بام خواهد شد که خود از جهات مختلف ارزش افزوه بسیاری برای مجموعه مسکونی به ارمغان خواهد آورد. بام سبز راه حلی ایده آل برای توسعه و استفاده از همه فضا به منظور ایجاد فضای سبز می باشد. همچنین روشی مناسب برای بکارگیری فضاهای بلااستفاده و هدر رفته می باشد. شرکت بارش سبز از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با محوطه سازی از جمله طراحی و ساخت آبنما، برکه، آلاچیق و همچنین ساخت و بازسازی ویلا آغاز نمود و با تشکیل گروه های تخصصی کاری فعالیت خود را در این زمینه توسعه بخشید . برای اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل فرمایید .

قیمت: توافقی روف گاردن

شرکت بارش سبز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۴۹

اطلاعات تماس

سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای علامه شمالی، نبش چهاردهم شرقی، ساختمان سایه، طبقه ۶ - واحد ۳

۲۶۵۴۱۴۴۰

ارسال نظر
قیمت روز