درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل پارس اور

پارس اور

پارس اور، یک فروشگاه تخصصی در حوزه انواع مواد معدنی، ساختمانی و افزودنی های شیمیایی است که در قالب مجله تخصصی و فروشگاه فعالیت میکند.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

دولومیت
دولومیت

ماده ای معدنی با فرمول شیمیایی CaMg(CO۳)۲ است که جزء کانیهای دسته کربنات به شمار میرود و از سنگ های کربناتی است که از رسوبات عادی دریایی می باشد. دولومیت به صورت لایه های بزرگ با ضخامت زیاد یافت می شود، این کانی حدود ۱۵ % پوسته زمین را تشکیل میدهد و به مقدار زیاد در تمام نقاط دنیا وجود دارد و به عنوان یکی از اجزای رایج سکانس های رسوبی شناخته می شود. سنگ های حاوی دولومیت را با همان نام دولومیت یا سنگ آهک دولومیتی می شناسند. اکثر دولومیت ها به رنگ های خاکستری مایل به کرم و سفید مایل به خاکستری یافت می شوند ولی برخی در رنگهای دیگری نیز مثل سفید، زرد، سبز و سیاه دیده شده اند. سنگ دولومیت غیر قابل گداختن است. قطعات بزرگ آن در اسید کلریدریک رقیق به آرامی خورده می شود ولی در اسید کلریدریک گرم می جوشد. دولومیت پودر شده در اسید کلریدریک سرد به راحتی حل می شود. کاربرد های کلوخه دولومیت دولومیت در ساختمان سازی دولومیت در صنایع کاشی و سرامیک و شیشه دولومیت در فلزات غیر آهنی، صنایع آهن و فولاد سازی دولومیت در جهت استحصال منیزیت از آب دریا کشاورزی (به عنوان کود و تنظیم کننده PH مواد مغذی در خاک) صنایع لاک سازی، رنگ سازی و بلورسازی، ریخته گری، تصفیه آب صنایع نسوز (آجر شاموتی، سیمان سازی و …) پر کننده در لاستیک صنایع ساختمانی (کاشی و سرامیک سازی، شفته ریزی ، شیشه سازی و… ) آلومینا و بوکسیت تصفیه آلاینده های گازی تصفیه فاضلاب های صنعتی و حیوانی تولید اکسید و هیدروکسید منیزیم صنایع ذوب فلزات به عنوان گداز آور

قیمت: توافقی دانه معدنی

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۷۷

باریت حفاری
باریت حفاری

ماده معدنی از سولفات باریم است که با فرمول شیمیایی BaSo4 شناخته شده و چگالی نسبی ۴٫۲ گرم بر سانتیمتر مکعب دارد. نام این کانی از واژه یونانی به معنی سنگین گرفته شده است و به صورت توده‌ای، دانه‌ای، شعاعی، گلوله ای و کنکرسیونی دیده می‌شود. پودر باریت یکی از پر مصرف ترین پودرهای معدنی استفاده شده در صنعت حفاری چاه نفت و گاز میباشد. باريت حفاری به دليل وزن مخصوص بالا، سادگي مصرف در حين كار و قيمت مناسب، خنثي بودن از نظر شيميايي مورد مصرف قرار مي‌گيرد. کاربرد باریت حفاری Drilling Barite در حفاری های عمیق برای نفت و گاز در طریقه روتاری و در مناطقی که فشار گاز یا مایع از پایین زیاد می‌باشد، برای سونداژ نیاز به یک محصول سنگین می‌ باشد که ضمن چرخش از خروج مواد و جلوگیری و فشار آن را کنترل کند. به خاطر شرایط مناسب باریت در این مورد از آن استفاده می‌ گردد. در این حالت پودر باریت به محلول معمولی آب و گل رس اضافه می‌ شود. به خاطر خواص مفید این مخلوط مانند سنگینی خنثی بودن از نظر ترکیب شیمیایی، تمیز بودن و قیمت نسبتاً ارزان آن بسیار مورد پسند می‌ باشد.

قیمت: توافقی دانه معدنی

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۴۳

گچ میکرونیزه
گچ میکرونیزه

گچ میکرونیزه با توجه به دانه بندی ریزی که دارد برای مصارف مختلف صنعتی مانند مجسمه سازی، قالب زنی، سفیدکاری، پرداخت، نازک کاری، ابزار زنی، و گچبری بکار برده می شود. نرمی، روانی، سفیدی، مقاومت و فاقد زبره بودن از ویژگی های این محصول است که آنرا برای مصرف ایده آل کرده است. گچ میکرونیزه به دلیل سطح عایقی که ایجاد میکند از ایجاد خط و خش و یا انتقال صدا و حرارت جلوگیری میکند. مشخصات گچ میکرونیزه : ماده اولیه تولید انواع گچ های پلیمری و ترکیبی برخورداری از استحکام بسیار بالا پس از خشک شدن بدون دور ریز میکرونیزه شده (دانه بندی بسیار نرم) زمان گیرش مناسب جهت استفاده بهینه از محصول بدون نیاز به الک (سرند شده) مقاومت، سختی و سفیدی منحصربفرد برترین و بهترین گچ مخصوص سفیدکاری دانه بندی مناسب (بدون زبره)

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۷۰

خرید بتونه درزگیر
خرید بتونه درزگیر

به منظور آماده سازی سطوح برای نقاشی و یا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد که با رنگ های روغنی، پلاستیک و اکرلیک سازگار بوده و تداخلی در آنها نخواهد داشت. این نمونه از بتونه ها از ایجاد سایه روشن جلوگیری کرده و با توجه به چسبندگی که دارد سرعت کار را افزایش میدهد. مشخصات بتونه : قابلیت اجرا روی تمام سطوح بی نیازی به افزودن رنگ و روغن بتونه و تینر دستیابی به سطح صاف و صیقلی پرداخت پذیری بالا ایجاد سطحی یکنواخت سرعت در آماده سازی ایجاد نکردن بو و حساسیت قابلیت همرنگی پرکردن درزها و ترک های دیوار جلوگیری از حالت سایه روشن قدرت چسبندگی بسیار بالا سرعت اجرای بالا دانه بندی نرم و مناسب پوشش دهی مناسب سطح استحکام و مقاومت مطلوب نرمی و سمباده خوری عالی و ترک ناپذیری حتی در ضخامت های بالا برای کسب اطلاعات فنی، نحوه آماده سازی، روش استفاده، نکات مهم و ثبت سفارش به فروشگاه اینترنتی پارس اور مراجعه نمایید و یا با شماره های مربوطه تماس حاصل کنید. پارس اور ارائه دهنده انواع بتونه ها با برندهای مختلف ایرانی است که با کیفیت ترین محصولات را در اختیارتان قرار میدهد.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۶۱

زئولیت کشاورزی
زئولیت کشاورزی

در آماده سازی خاک و حجم افزاهای کود شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت ظرفیت تبادل یونی، را افزایش داده و نگهداری رطوبت را بهبود می بخشد. همچنین این محصول به علت ph بالایی که دارد از خاک های اسیدی حفاظت میکند. زئولیت به عنوان محیط آزادسازی برای آمونیاک و تا حد کمتری برای پتاسیم، کند عمل میکند. کاربرد زئولیت در خاک کشاورزی : کاهش شوری خاک افزایش نسبت خاکدانه‌های مقاوم در آب تنظیم ph خاک و متعادل کردن آن در حد مطلوب شکل دهنده خاک‌های کشاورزی و جلوگیری از ایجاد کلوخه بهبود و کنترل رطوبت خاک در نتیجه اثر مثبت بر میکرو فلور خاک افزایش بالانس نیتروژنی به ویژه در خاک‌های نیتروژنی (۳۰-۲۰ درصد) جذب رطوبت موجود در هوا و خاک و آزاد سازی تدریجی آن در خاک بهبود کیفیت فیزیکی و شیمیایی خاک و بهبود شرایط سیستم اکولوژیک بهبود تهویه مطلوب خاک و تأمین اکسیژن مصرفی افزایش فعالیت‌های بیولوژیکی و میکرو ارگانیسمی جلوگیری از شستشوی ازت خاک در اثر آبیاری و باران تنظیم پتاسیم خاک و در نتیجه بهبود کیفیت گیاه و مرغوبیت میوه و مزه آن جلوگیری از فرسودگی و هدر رفتن خاک به سبب قابلیت بالای جذب آب و رطوبت

قیمت: توافقی دانه معدنی

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۶۳

گچ زیرکار
گچ زیرکار

به دلیل چسبندگی بالایی که دارد برای مصارف زیرساخت، آستر و سفت کاری مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول براحتی میتوان بر روی سطوح آجری و سفالی استفاده کرد. همچنین گچ مخصوص زیرکار، قابلیت پذیرش گچ های روکار را داشته و سطحی یکنواخت را در اختیارتان قرار میدهد. از این لایه میتوان به عنوان عایقی برای رطوبت، صدا و حرارت نیز استفاده کرد. خصوصیات گچ زیرکار برخورداری از استحکام بالا پس از خشک شدن قابلیت پذیرش فوق العاده گچ روکار زمان گیرش مناسب جهت استفاده بهینه از محصول مقاومت و سختی منحصربفرد سهولت استفاده در شرایط جوی نامناسب جلوگیری از لانه سازی حشرات موذی نظیر موریانه و … به دلیل پخت در کوره برای کسب اطلاعات تخصصی و ثبت سفارش به فروشگاه اینترنتی پارس اور مراجعه کنید و یا با شماره های مربوطه تماس حاصل نمایید.

قیمت: توافقی گچ

پارس اور

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۵۷

اطلاعات تماس

سمنان، میدان استاندارد، بلوار جوان، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ساختمان شهید شهریاری، طبقه دوم

۰۲۳۳۳۶۰۵۰۶۵

ارسال نظر
قیمت روز