درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل خانه طراحان پیشتاز

خانه طراحان پیشتاز

گروه صنعتی پیشتاز از سال ۱۳۷۸ با تاسیس شرکت پیشتاز صنعت پویا سام با هدف بازرگانی و ارائه خدمات صنعتی و تامین و توزیع کالاهای صنعتی پا به عرصه گذاشت و به تدریج با توجه به توان مهندسی , تولیدی و بازرگانی خود در زمینه های مختلف فعالیت خود رو ادامه داد.
در سال ۱۳۸۲ با تاسیس صنایع لاستیکی پیشتاز قالب نسبت به تولید قالبها و قطعات لاستیکی همت گمارد و هم اکنون بخش عظیمی ازتولیدات لاستیکی خود را به کشورهای همسایه نظیر عراق، افغانستان، سوریه، ترکیه، ارمنستان، باکو و … صادر می نماییم و بعنوان یکی از بهترین شرکتها در این زمینه شناخته شده ایم.
پس از تحقیق و بدست آوردن طرحی نو در زمینه تولید سنگهای ساختمانی با ترکیبی جدید و کیفیتی بالا در سال ۱۳۸۷ نسبت به تاسیس شرکتی با نام سپینود ساروج غرب با هدف تولید سنگهای ساختمانی (سمنت پلاست) اقدام گردید و این شرکت با توجه به موقعیت جغرافیایی در استان تهران, اصفهان و لرستان تولید خود رو شروع نمود و هم اکنون با تولید بیش از ۳۵۰ هزار متر مربع انواع سنگهای نما و کف در سال فقط جهت صادرات یکی از موفق ترین شرکتهای زیر مجموعه این گروه صنعتی میباشد.
با توجه به ف...

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

دیوار پوش چوبی
دیوار پوش چوبی

امروزه از چوب به عنوان یکی از پر کاربرد ترین متریال های ساختمانی که در فضاهای داخلی و بیرونی استفاده می گردد میتوان نام برد.با گذشت زمان چوب جایگزینی مناسب برای سنگ و کاغذ دیواری قرار گرفته است که از آن جهت پوشش بخشی از دیوارهای داخلی و نمای بیرونی استفاده می گردد. از این رو محصولی مناسب جهت استفاده با طرح و ابعاد مختلف ساخته و ارائه شده است. چوب به کار برده شده در این نوع محصول می تواند از چوب روس ، راش ، گردو و چوب های جنگلی باشد که پس از ساخت هر مدل می توان در رنگ بندی متنوع از آن در فضاهای داخلی و بیرونی استفاده نمود.

قیمت: ۱۹۰,۰۰۰ تومان دیوار پوش سه بعدی

خانه طراحان پیشتاز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۷۷۰

دیوار پوش چوبی
دیوار پوش چوبی

با توجه به فعالیت های بسیار و توانایی و انعطاف پذیری کادر مجرب این مجموعه در سال ۱۳۹۴ با تاسیس خانه طراحان پیشتاز تصمیم گرفته شد تا در زمینه تولید دیوار پوش های چوبی نماهای ترمو و میزهای ناهار خوری و جلو مبلی ترکیبی با چوب و لاک های ایتالیایی تولید داخل با طرح های منحصر بفرد و انحصاری اقدام نماییم با استقبال زیادی که در نمایشگاه سال ۱۳۹۴ صورت گرفت تاکنون طرح های متنوع و زیبایی تولید نموده ایم و به کشورهای مختلف مانند ترکیه و ایتالیا نیز صادر میگردد.

قیمت: ۱۶۵,۰۰۰ تومان نمای چوب

خانه طراحان پیشتاز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۶۵۵

اطلاعات تماس

خ جانبازان نرسیده به میدان هفت حوض پ ۷۳۶ کارگاه : خ پیروزی بعد از ایستگاه مترو پیروزی نبش خ قره یازی

۰۹۱۲۳۱۰۱۰۶۴-۰۲۱۶۶۷۳۰۹۲۱

ارسال نظر
قیمت روز