درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل شیشه ایمنی خراسان

شیشه ایمنی خراسان

با توجه به شناخت بیشتر جامعه نسبت به کاربرد شیشه و برتری این کالا در مقایسه با دیگر مصالح در صنعت ساختمان و غیره و مصرف روز افزون شیشه در جامعه و با هدف ایجاد اشتغال بومی و رفع نیاز صنعت ساختمان به شیشه سکوریت از خارج و یا مرکز کشور ، تنی چند از بزرگان صنعت شیشه در سال 1370 اقدام به تشکیل و تاسیس شرکت شیشه ایمنی خراسان نمودند و پس از یک دهه فعالیت نسبی در سال 1380 با تغییر مالکیت و با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص و همچنین مدرنیزه نمودن خطوط تولید و متنوع شدن محصولات ، هوای تازه و سرشار از نشاط به کالبد شرکت دمیده شد و ثمره تلاش مدیران و تمامی همکاران دستاورد کم نظیری را به ارمغان آورد به نحوی که در هر سال شاهد توسعه ساختمان ها و تجهیز واحدهای تخصصی و مستقل و مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و فن آوری روز دنیا می باشیم.
اینک گروه تولیدی صنعتی شیشه ایمنی خراسان با بیش از دو دهه سابقه وتجربه و با داشتن سرمایه و پشتوانه لایزال الهی و مدیران جوان و متعهد به علم و صنعت دست همکاری و ارشاد تمامی دست اندرکاران تولید و مشتریان محترم را با صمیمیت و گرمی می فشارد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

شیشه لمینت
شیشه لمینت

امروزه در مواردی مانند سقف ها ، نماهای شیشه ای ، شیشه های خودروهای حفاظت شخصیت ها ، شیشه های ضد گلوله، ضد انفجار ، ضد عبور و اغتشاش ، سرقت و ... که امکان آسیب ناشی از شکست شیشه وجود داشته باشد از شیشه های چند لایه استفاده می شود. این نوع شیشه ها با هدف امن نگه داشتن مردم و حفاظت در برابر آسیب طراحی و توسعه داده شده است. در این نوع شیشه ها یک لایه پلی وینیل بوتیرال بین دو ورق شیشه ای قرار گرفته و عموماً از دو یا چند لایه شیشه و یا یک یا چند لایه طلق تشکیل می شوند. شیشه های چند لایه در اثر ضربه های شدید به هیچ وجه نمی ریزند و چسبیده به طلق باقی می مانند. همچنین به خاطر ایمنی بالا، کاهش قابل توجه سرو صدا و جلوگیری از عبور اشعه مضر فرابنفش نور خورشید و نیز امکان تولید محصولاتی با رنگ های متنوع باعث استفاده روز افزون شیشه های چند لایه گردیده است.

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۴۶۵

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

شیشه سکوریت مقاومت حرارتی بالایی دارد و قادر است 3 برابر بیشتر از شیشه معمولی در برابر حرارت پایداری کند و تغییرات حرارتی تا 300 درجه سانتیگراد را تحمل نماید. فرآیند سکوریت ،رنگ ، شفافیت ، ترکیب شیمیایی و میزان عبور نور را تغییر نمی دهد .عملیات سکوریت ، الگوی شکست شیشه را تغییر می دهد . شیشه سکوریت در صورت اعمال ضربه شدید به قطعات بسیار کوچکی تقسیم می شود که برندگی شیشه عادی را نداشته و خسارت جانی و مالی حادثه را به حداقل می رساند.اهمیت این امر به هنگام بلایای طبیعی مانند زلزله و طوفان آشکار می شود. شیشه های نشکن دارای مقاومت مکانیکی حدود 5 برابر 12شیشه های معمولی هستند و مقاومت شکست به واسطه خم شدگی در این شیشه ها 120 N/mm2 می باشد. کاربرد شیشه سکوریت: انواع پنجره ، نمای ساختمان درب های ورود ثابت و متحرک درب پاسیو ، پارتیشن ، ویترین و پیشخوان فروشگاه نرده های شیشه

قیمت: توافقی شیشه سکوریت

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۵۰

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

در ساختار شیشه دو جداره دو لایه شیشه توسط یک لایه پروفیل آلومینومی از هم جدا می شوند. ساختار فوق به واسطه چسب های مخصوص تبدیل به مجموعه ای یکپارچه شده و داخل فریم پنجره قرار میگیرد. در داخل پروفیل آلومینومی مواد رطوبت گیر قرار میگیرد تا فضای داخل کاملاً خشک باشد. فضای داخلی بین دو شیشه با هوای خشک یا یک گاز بی اثر مانند آرگون پر میشود.با انتخاب صحیح اجزا شیشه دو جداره می توان از قابلیت های چندگانه انواع شیشه ها مانند ایمنی کنترل نور، انرژی و صوت به طور همزمان استفاده کرد.

قیمت: توافقی شیشه دو جداره

شیشه ایمنی خراسان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۵۴

اطلاعات تماس

مشهد، کلیومتر۸ جاده آسیایی، آزادی ۱۵۵ ، خیابان شیشه ایمنی خراسان

۰۵۱-۳۶۵۱۵۵۹۳

ارسال نظر
قیمت روز