درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل پارس صدرا

پارس صدرا

شرکت پارس صدرا با تکیه بر بیش از نیم قرن تجربه موسسین خود در صنعت پلاستیک ایران در سال 1366 فعالیت خود را آغاز نموده است. در طول سال های فعالیت خود، پارس صدرا همواره از پیشگامان صنعت پلاستیک و در بسیاری از موارد اولین تولید کننده محصولاتی همچون نوار آب بندی تفلون، ضربه گیر حبابدار، دیمپل شیت و ... در ایران بوده است. شرکت پارس صدرا بطور مستمر در حال رشد و ایجاد اشتغال در حوزه صنعت پلاستیک بوده و کوشیده است تا با ایجاد محیطی پویا و سالم در جهت رشد کارکنان خود گام بردارد. این شرکت در حال حاضر دارای دو واحد تولیدی، یکی در تهران و دیگری در شهرک صنعتی عباس آباد، آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان عزیز می باشد.
محصولات شرکت پارس صدرا به سه زمینه :
بسته بندی
انرژی
ژئوسنتتیک
دسته بندی می شود.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

ورق های پلیمری شانه تخم مرغی مخصوص زهکشی (دیمپل شیت)
ورق های پلیمری شانه تخم مرغی مخصوص زهکشی (دیمپل شیت)

ورق های پلی اتیلنی حفره دار ویژه آب بندی و زهکشی سازه ها، با تنوع سایزی بالا ( در 5 سایز) مناسب برای زهکشی گود ساختمان ها، تونل ها، دیوار های حائل برای جلوگیری از پیشرفت خاک، کانال های آب، بام سبز و سازه های در معرض خطر آب. دیمپل شیت ها با فضای خالی که بین دیواره ها بوجود می آورند باعث ایجاد محلی برای عبور آب می شوند و از تجمع آب در اطراف سازه ها جلوگیری می کنند.

قیمت: توافقی عایق رطوبتی

پارس صدرا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۰۱۵

اطلاعات تماس

خیابان دماوند- ابتدای جاده آبعلی -کوچه البرز- پلاک ۱۳۱

۰۹۳۷۲۰۶۱۹۰۶

ارسال نظر
قیمت روز