درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل ایمن پاراه

ایمن پاراه

فعالیت شرکت واردات مصالح ساختمانی از قبیل چسب کاشی و سرامیک -ملات های ترمیم بتن و اپوکسی و همچنین عایق های استخری و پشت بام و سرویس های بهداشتی هست با برند پایکم (محصول مشترک انگلیس و امارات ) است و با قیمت کاملا استثنایی و اجرای آسان بدون نیاز به متخصص .

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

عایق دو جزیی پایه پلیمری
عایق دو جزیی پایه پلیمری

عایق پایه سیمانی دو جزیی تهیه شده از پلیمر اکلریک-سلیس-فیلر و سیمان اصلاح شده جهت عایق بندی انعطاف پذیر و یکدست بروی بتن –سطوح سیمان کاری شده –ساختارهای بنایی –سنگ ماربل (مرمر)و دیگر سازه ها . بوجود آورنده سطحی عالی و غیرقابل نفوذ در برابر آب وفشارآب وهمچنین مقاوم در برابر نمک ونفوذ کلر . قابل استفاده جهت کلیه عایق کاریهای عمومی از جمله :کف حمام ودستشویی وآشپزخانه و بالکن وهمچنین عایق کاری استخر- آبنماومخازن آب شیرین (از داخل و خارج). جهت محافظت از بتن در برابر نفوذ کلراید و کربنات – جهت عایق کاری و پوشش دادن فونداسیون های درون دریا – عایق کاری تونل ها –عایق کاری کانال های آبی درون دریا –عایق کاری بندر گاه ها و اسکله ها و . . . . این محصول شامل یک پودر 15کیلویی و یک مایع 5لیتری است .مقدارکاور سطح برای یک بسته 20کیلویی -9مترمربع می باشد.

قیمت: توافقی عایق رطوبتی

ایمن پاراه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۷۴۷

عایق تک جزیی پایه اکلریک
عایق تک جزیی پایه اکلریک

عایق جهت عایق کاری با مقاومت کشسانی بالا-بسیار مقاوم –انعطاف پذیر –ضدآب-مقاوم در برابر اشعه یووی (خورشید –شبنم و بارش برف و باران ). بدون نیاز به ترکیب با هیچ ماده دیگری . قابل استفاده به عنوان عایق و جایگزین کلیه عایقهای قدیمی و سنتی مناسب جهت : عایق کاری انواع پشت بام ها از قبیل بام های بتنی و سیمانی –شیروانی های گالوانیزه و فلزی و سفالی –سوله ها و بام های گنبدی –عایق کاری دیوار جانبی و دیوار حائل ساختمان و از این قبیل . . . . مقدار پوشش : بستگی به سطح مورد نظر دارد اما در حالت کلی هر یک کیلوگرم از این محصول 1متر مربع را در 2لایه پوشش میدهد مقاوم در برابر اسید : الکل.بنزین .اشعه یووی .مقاوم در برابر نشت یون کربنات و کلراید و نشت آ ب.

قیمت: توافقی عایق رطوبتی

ایمن پاراه

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۴۸۶

اطلاعات تماس

خیابان قصردشت -رحمت آباد-ساختمان بزرگمهر-طبقه ی سوم واحد ۲۳۸

۰۷۱-۳۶۲۷۹۳۲۱

ارسال نظر
قیمت روز