درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل به ملات

به ملات

گروه به ملات با نگاهی نو و اندیشه ای بزرگ در جهت بهینه سازی صنعت ساختمان و گام برداشتن به سمت صنعتی سازی ، یکی از اجزای اصلی و پایه ای صنعت ساختمان یعنی ، ملات ها را در برنامه اهداف خویش قرار داده و مفتخر است به عنوان یکی از اولین تامین کنندگان ملات خشک در کشور ، با همکاری شرکت محترم فناوری مصالح نوین ایرانیان، ملات های خشک آماده را که می توان به عنوان مناسب ترین و با کیفیت ترین محصول ، جایگزین ملات های فعلی و سنتی نمود ، به جامعه ساختمانی کشور عرضه نماید .
گروه ” به ملات ” این اصل را به عنوان رسالت خویش برگزیده تا در بخش ساختمانی کشور، با تامین بهترین ملات های ساختمانی، با محصولاتی متفاوت ، ارزش افزوده بالایی برای مصرف کنندگان خلق نماید .
ملات خشک ، ملات آماده ای است که با دقیقترین میزان طرح اختلاط و افزودنیهای مناسب مطابق با استانداردهای روز دنیا ، در کارخانه و به صورت کاملا سیستماتیک تولید شده و در بسته بندیهای پاکت عرضه می شود .
ملات های عرضه شده ، ملاتی پایه سیمانی است که آماده سازی آن بسیار راحت و فقط با افزودن میزان مشخصی از آب آماده مصرف می گردد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

چسب بلوک AAC
چسب بلوک AAC

چسب بلوک AAC یک ملات خشک آماده جهت استفاده برای چسباندن بلوکهای بتن سبک هوادار اتوکلاو شده (AAC) می باشد که با استفاده از این چسب دیواری کاملاً صاف جهت اندود کاری و کاشی کاری آماده می شود.

قیمت: توافقی چسب بتن

به ملات

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۵۹۳

چسب کاشی ( پودری پایه سیمانی )
چسب کاشی ( پودری پایه سیمانی )

چسب کاشی برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک روی کف و دیوار ساختمان بکار می رود. برای کارآیی بهتر، مواد پلیمری اصلاح شده نیز در این محصول وجود دارد. سطح زیر کار مناسب عبارتند از بتن قالب ریزی شده, سطح سیمانکاری شده, ملات کفسازی ، که برای اجرا لازم است سطح زیر کار ، صاف,راست و تمیز باشد تا امکان نصب کاشی از طریق Floating یا Floating Buttering میسر گردد.

قیمت: توافقی چسب کاشی

به ملات

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۵۲

ملات طرح کاهگل ( سنتی )
ملات طرح کاهگل ( سنتی )

ملات اندود طرح کاهگل ، بهترین و مطمئن ترین ملات برای جایگزینی با ملات های کاهگل سنتی می باشد . ملات طرح کاهگل با چسبندگی فوق العاده بالا و همچنین آماده سازی بسیار راحت ، برای مواردی نظیر احیا و مرمت آثار باستانی در اجرای اندود کاهگل ، ایجاد و احیای نماهای روستائی و قدیمی ، موارد دکوراتیو و … کاربرد دارد .

قیمت: توافقی ملات آماده

به ملات

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۱۶۵۶

اطلاعات تماس

بلوار میرزای شیرازی مجتمع اسفندیاری ط۳ - واحد ۶

۰۲۳-۳۳۳۳۰۰۴۳

ارسال نظر
قیمت روز