درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل آیریس تابان آسیا

آیریس تابان آسیا

شرکت مهندسی – بازرگانی آیریس تابان آسیا، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر اروپایی می باشد. لازم به ذکر است که مدیران آیریس تابان آسیا در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین مصالح چوبی در زمینه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

کفپوش فضای باز
کفپوش فضای باز

کفپوش های تمام چوب فضای باز - کفپوش های فضای باز تمام چوب همانگونه که استفاده از چوب در نماهای ساختمان ها و کفپوش داخل ساختمان ها به شدت رو به افزایش است ،گرایش به سمت استفاده از چوب برای کفپوش کردن فضاهای باز نیز در حال افزایش است .دلایل این گرایش نیز در حس گرمی ،طبیعی بودن و زیبایی است که در استفاده از چوب طبیعی نهفته است. از تراس گرفته تا پشت بام و بالکن ها و از کناره استخر تا فضای باز در باغ ها ،می توان با استفاده از چوب های منحصر به فرد مخصوص فضای باز ،فضایی آرامش بخش و طبیعی را به وجود آورد. کفپوش های تمام چوب به علت عدم هدایت گرمایی چوب ،گرمای خورشید را جذب نمی کنند و از سوختگی کف پا جلوگیری میکند و ضمناً مانع سر خوردن در فضاهای باز میشوند و انتخاب بسیار مناسبی با ایمنی بالا برای محیط های باز وبسته میباشد . شرکت آیریس مفتخر است که گونه های استثنایی و منحصر بفردی از این چوب ها را به مشتریان گرامی عرضه می دارد.چوب های مورد اشاره از درختان جنگل های حفاظت شده آمازون تهیه شده اند و ویژگی های خاصی دارد ،از جمله: - چگالی بسیار بالا(بالاتر از آب 1000 kg/m³)

قیمت: توافقی کفپوش صنعتی

آیریس تابان آسیا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۷۱۷

پارکت تمام چوب
پارکت تمام چوب

پارکت های تمام چوب در سالهای اخیر که زندگی ماشینی و شهر نشینی ما را بسیار از طبیعت و زیبایی و آرامش ناشی از آن دور کرده است گرایش به سمت استفاده از محصو لات تمام چوب رو به افزایش است . پارکت تمام چوب در شکلها و طرح های مختلف سالهاست به عنوان کفپوشی زیبا ،گرم و مقاوم در ساختمان ها استفاده می شود.پارکت تمام چوب طبیعت است.طبیعتی که می توان آن را دید ،حس کرد و احساس بی نظیری از آرامش را تجربه کرد. به عدد درختان در طبیعت ما تنوع نقش و به عدد گونه های مختلف، رنگ طبیعی خواهیم داشت. از چوب ونگه(wenge) که تقریباً سیاه می باشد تا بلوط (oak)به عنوان رنگ میانه ی زرد و گرم و به سفیدی زبان گنجشک (ash)و افرا (maple)ویا چوب های قرمزمانند: جاتوبا,(Jatoba),مربائو (Merbau).پارکت تمام چوب محیطی ملایم و طبیعی برای شما ایجاد خواهد کرد که همه افراد با سلیقه های متفاوت از آن لذت می برند.

قیمت: توافقی پارکت چوبی

آیریس تابان آسیا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۷۷۳

ترمووود فنلاندی
ترمووود فنلاندی

شرکت آیریس تابان آسیا نماینده انحصاری شرکت ekosampo فنلاند می باشد.این شرکت چوب های خام مورد استفاده خود را از جنگل های حفاطت شده مناطق شرقی فنلاند تامین می نماید و جزء معدود اعضای سندیکای بین المللی تولید کنندگان ترمو وود فنلاند(Thermowood association) می باشد. مشخصات اصلی ترمووود ها نسبت به سایر چوب ها: 1-کمترین میزان رطوبت در این نوع چوب که باعث مقاومت آن می شود 2-بهبود و افزایش مقاومت چوب در برابر پوسیدگی 3-مقاومت بالای این چوب در برابر باران و آفتاب و شرایط مختلف آب وهوایی 4- به دلیل نبود صمغ و مواد مورد علاقه حشرات در چوب ،ترمو وود در مقابل حشرات کاملا مقاوم است. 5-مقاوم شدن چوب در برابر خمیدگی و به اصلاح تاب بر داشتن آن 6-با توجه به اینکه این چوب کمترین رطوبت را دارد به همین جهت کمتریت انبساط و انقباض را نیز دارد. 7-چوبی که توسط این تکنولوژ ی بدست می آید عمر طولانی خواهد داشت. 8- به دلیل کاهش شدید رطوبت و صمغ،چوب سبک تر شده و نصب آن راحت تر و فشار وزن آن بر سطح زیرین کمتر ا ست.

قیمت: توافقی نمای چوب

آیریس تابان آسیا

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۵۱۵

اطلاعات تماس

نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک ۱۲

۰۲۱-۲۲۲۸۶۲۱۲

ارسال نظر
قیمت روز