درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل نوين پوشش آیبک

نوين پوشش آیبک

زمينه فعاليت اين شرکت مشاوره، تأمين مواد و اجرای مهندسی عمليات سيستم ­های آب­بندی سازه ­های بتنی و فلزی، سيستم­های تخصصی ترميم بتن، واتراستاپ هيدروفيل لاستيکی، افزودنی­ های بتن، الياف­های تقويتی بتن، انواع اسپيسرها و ميان بولت­ها، عايق های ضدخوردگی، درزگيرها ( ماستيک­های گرم اجرا و سرد اجرا )، کفپوش ­های سخت پليمری و پايه معدنی، چسب کاشی، رنگ­های صنعتی و ساختمانی، پوشش­ های خطوط لوله، پوشش­ ها دريايی و کليه موارد مرتبط با پوشش های نوين می­باشد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

ملات نفوذگر آب بندکننده و کريستال شونده
ملات نفوذگر آب بندکننده و کريستال شونده

ماده ای تک جزئی، غير آلی و پایه سيمانی است. AQUAFIN-IC تنها يک پوشش نيست، بلکه در اثر واکنش اجزای تشکيل­دهنده آن، با رطوبت و آهک آزاد موجود در بتن ساختاری يکپارچه با بتن ايجاد کرده و توده مقاوم و بادوامی تشکيل می­دهد. در برابر زنگ­زدگی آرماتورها، یخ بندان و تغييرات دمايی تا 50 در جه سانتیگراد هم چنین اثرات مخرب آب­های خورنده، سولفات­ها، کلرايدها و نيترات­ها و جريان­های فاضلابی مقاوم می­باشد و دارای تأييديه آب آشاميدنی است.اين ماده در معرض فشار هيدرواستاتيک بالا نيز نفوذ کرده و دارای اثر خود ترميمی است بدين معنا که اگر بتن ترک بخورد، در نتيجه رشد کريستال­ها در تمامی جوانب و جهات، ترکيبات شيميايی آب بند کننده فعال باقی می­ماند و ترک­ها را سيل می­نمايد.

قیمت: توافقی ملات آبندی

نوين پوشش آیبک

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۵۳۲

افزودنی زودگير کننده و کاهنده آب
افزودنی زودگير کننده و کاهنده آب

این محصول فاقد کلراید، زودگیرکننده و کاهنده آب می­باشد که تمامی خواص فیزیکی و مکانیکی بتن را چه در حالت خمیری و چه پس از سخت شدن آن با تسریع در زمان گیرش و هم­زمان کاهش مقدار آب مخلوط ، بهبود می­بخشد. این ماده ضمن کاهش مقدار آب اختلاط و نفوذپذیری بتن باعث بهبود ظاهر سطح تمام شده می­شود. اين افزودنی بر پايه پليمرهايی باکارايی بالا می­باشد که با پخش مناسب ذرات سيمان و کاهش ريسک جداشدگی سنگدانه ها و خزش در بتن در مخلوط باعث عملکرد موثرتر آب اختلاط شده و شامل موادی است که ضمن تسريع در گيرش اوليه و نهايی بتن، مقاومت اوليه بتن را افزايش می­دهد.

قیمت: توافقی کاهنده آب

نوين پوشش آیبک

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۴۲۲

افزودنی فوق­ روان­ کننده، کاهنده قوی آب و ديرگير­کننده مناسب با پوزولان بتن
افزودنی فوق­ روان­ کننده، کاهنده قوی آب و ديرگير­کننده مناسب با پوزولان بتن

G 3000بر پایه پلیمرهای مصنوعی ليگنو سولفونات و دیرگیر کننده­ها، تحت شرایط کنترل شده تولید می­شود و درنهايت افزودنی دیرگیر کننده با خاصیت فـوق روان کنندگی قــوی طوری فرموله شده است که مناسب تولید بتن با کیفیت بالا در آب و هوای گرم با کارایی خوب، افزایش مقاومت اولیه و نهایی بتن توام با خاصیت دیرگیری بتن جهت امکان انتقال بتن به فواصل طولانی و نیز قابلیت استفاده به همراه مواد پوزولانی را دارا می­باشد. این محصول به طور موثر آب اختلاط بتن را کاهش می­دهد و در نتیجه تمامی خواص فیزیکی و مکانیکی بتن بهبود می­یابد. با اضافه نمودن به مخلوط بتن این ماده توسط ذرات سیمان جذب شده و ایجاد دافعه­ای می­کند که باعث کاهش نیاز مخلوط به آب و افزایش مقاومـت اولیه و نهایی بـتن می­شـود.

قیمت: توافقی روان کننده

نوين پوشش آیبک

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۴۵۹

اطلاعات تماس

بزرگراه ستاری - نبش كوچه جواهريان -پلاك ۴۸-واحد۱۳

۰۲۱-۴۴۹۶۲۲۹۳-۵

ارسال نظر
قیمت روز