درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل پشم سنگ آسام

پشم سنگ آسام

محصولات عایق پشم سنگ حرارتی و صوتی چندین سال است که در کشور عزیزمان شناخته شده صاحبان صنایع پس از آشنایی با این محصولات پر کاربرد، مورد استقبال قرار دادند.
◄ ما نیز در جهت ارج نهادن به این خواسته در صدد برآمدیم بهترین محصولات را با کیفیت بالا برای همه صنایع به قیمت مناسب؛ در اختیار بگذاریم.
فروش انواع پشم سنگ
فروش انواع عایق نانو حرارتی،صوتی و رطوبتیاز جمله:
عایق رطوبتی نانو نمایی
عایق رطوبتی نانو ملاتی
عایق نانو سه کاره رطوبتی و صوتی و حرارتی
عایق بندکشی نانو
عایق مکمل بتن نانو
عایق نانو صوتی

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام
عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام

عایق رطوبتی نانو جایگزین ایزوگام عایق کاری بدون ایزوگام و قیر پشت بام، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه با محصول نانو ملاتی و نانو بندکشی کالیمورا آنتی باکتریال بدون تغییر رنگ عایق صد درصد رطوبت دوام بالا محافظ سطح در برابر شوینده های اسیدی بازی شستشو آسان اجرا سریع ،آسان و راحت

قیمت: توافقی پوشش های نانو

پشم سنگ آسام

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۴۲

عایق صوتی نانو دیوار
عایق صوتی نانو دیوار

عایق صدا و صوت نانو اگر سر و صدای همسایه و آسانسور اذیتتان می کند و قابل تحمل نیست. اگر سرمای پیلوت و بیرون ساختمان اذیت می کند و راه حل ندارید. اگر پشت بام و حمام و سرویس بهداشتی رطوبت می دهد. عایق نانویی(جدیدترین تکنولوژی)، مشکل تان را حل می کند.

قیمت: توافقی پوشش های نانو

پشم سنگ آسام

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۴۶۵

پشم سنگ پتویی
پشم سنگ پتویی

این نوع پشم سنگ از سنگ های بازالت مذاب آتشفشان ساخته شده است و از الیاف خرد شده انعطاف پذیر تشکیل شده اند. همچنین با دوختن الیاف سنگ با نخ های زنسوز تولید می شود.برای تقویت و استحکام آن، یک یا دو طرف آنرا با روکش فویل آلومینیوم پوشش داده می شود. پشم سنگ پتویی برای مقاوم سازی پروژه در برابر حرارت برای سرد و گرم و جلوگیری از آسیب فیزیکی فروشگاه های یخچال، مخازن ذخیره، دیگهای بخار، کوره ها، دیوارهای دودکش، کانال های تهویه، خانه های پیش ساخته و غیره طراحی شده است.

قیمت: توافقی عایق حرارتی

پشم سنگ آسام

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۴۴۷

پشم سنگ پتویی
پشم سنگ پتویی

مواد اصلی این نوع پشم سنگ بازالت است. این نوع عایق از الیاف پشم سنگ و مقدار جزئی رزین که نقش فرم دهنده را برعهده دارد در دانسیته های مختلف و متفاوت بر حسب کیلو گرم بر متر مکعب و طی فرآیند پخت و در قطر ها و ضخامت های متفاوت تولید می گردد. این محصول در انواع مختلف، بدون پوشش , با پوشش فویل آلمینیوم و پوشش کاغذ کرافت تولید می گردد. عایق پشم سنگ دور لوله برای پوشش لوله ها استفاده می شود. بدین نحو که از یک طرف برش داده می شود تا باز و بسته شدن و نصب به آسانی انجام گردد. عایق پشم سنگ لوله ای را می توان در اشکال و اندازه های مختلف با کارد برش داد. این عایق در کارخانه با استاندارد لوله های رایج در بازار و با ضخامت های مورد نیاز خریدار تولید می شود. موارد مصرف: تاسیسات سرمایش و گرمایش و موتورخانه ها در ساختمان، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، پالایشگاه، صنایع فولاد، و سیمان و مس، بیمارستان ها و سایر واحدهای تاسیساتی از جمله کلیه خطوط لوله و خانگی از مصرف کنندگان اصلی این عایق به شمار می روند.

قیمت: توافقی عایق حرارتی

پشم سنگ آسام

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۷۵۰

پشم سنگ تخته ای
پشم سنگ تخته ای

پانل های پشم سنگ بدلیل داشتن استحکام مطلوب در صنعت ساختمان در بین جداره دیوارها و سقف ها به منظور کاهش اتلاف انرژی اعم از حرارتی و برودتی و جذب صدا استفاده می شود. این محصول در سالن های کنفرانس و آمفی تئاتر، سینما، فرودگاه ها، مترو و استودیوهای صدا برداری کاربرد دارد. همچنین در بخش صنعت، موارد کاربرد عایق های تخته ای را می توان به صنعت ساختمان، صنایع نفت، پالایشگاه، گاز، پتروشیمی، نیروگاهها،صنایع کشتی سازی و ساخت شناور، فرودگاه ها، قطار شهری زیر زمینی (مترو)، ساخت کوره، کانکس، , ساخت ساندویچ پنل اشاره نمود.

قیمت: توافقی عایق حرارتی

پشم سنگ آسام

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۳۷۲

اطلاعات تماس

تبریز - یاغچیان - خیابان توحید - روبروی کالای برق ایاز

۰۹۱۴۴۱۳۸۴۰۶

ارسال نظر
قیمت روز