درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل گروت سازان ساورد

گروت سازان ساورد

گروه تولیدی گروت سازان ساورد G.S.S Co
، در سال 1366 تحقیقات علمی وآزمایشگاهی خود را با تمرکز بر شناخت مصالح و مواد اضافه شونده مناسب جهت ساخت “گروت‌ بدون انقباض” در ایران آغاز نمود و پس از اخذ تاییدیه های کیفیت از مشاورین اروپایی طرح های صنعتی ایران و تآمین کنندگان تجهیزات پروژه های بزرگ عمرانی برای اولین بار در ایران ، اقدام به تولید آن با همکاری سیمان تهران در تأمین سیمان تیپ 3 و استفاده از سیمان جبران کننده انقباض ، نمود .از جمله‌ی این طرح‌ها مجتمع فولاد مبارکه ، طرحهای توسعه ذوب آهن و سبا ،فولاد خراسان ، انرژی اتمی اصفهان ، نصب تجهیزات و دریچه های سد های در حال احداث در کارون 4 و در غرب کشور و نصب تجهیزات نیروگاههای مهمی چون شازند ، سهند ، کرمان ، دماوند و صدها پروژه بزرگ و کوچک در طرح های دیگر کشورمان از جمله در نصب پایل جکت های سکوهای نفتی را می‌توان نام برد که از خروج مقادیر زیادی ارز به منظور تامین این ماده از خارج جلوگیری گردید. با تأسیس شرکت گروت سازان ساورد و از سال 81 با استقرار در منطقه صنعتی مبارکه و اخذ پروانه تولید اقدام به توسعه فعالیت‌ها گردید.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

بتن مقاوم در دما
بتن مقاوم در دما

G.S.202M و G.S.202H مخلوطی از پوزولان یا سیمان پرآلومین همراه با سنگ‌دانه‌هایی از جنس آذرین غیر واکنش‌زا ، خرده آجرهاي نسوز قليايي ، مواد اضافه شونده و در صورت نياز الياف‌هاي مقاوم در دما، طرح اختلاط مناسبی است که پس از اضافه کردن آب برای بتن‌ریزی محل‌هایی که در معرض حرارت غیرمستقیم و یا پاشش مواد داغ قرار دارند قابل اجراست. استفاده از مصالح انتخاب شده و مواد مکمل در افزایش کارایی و دوام دراز مدت، این بتن از قبل آماده و بصورت خشک بسته‌بندی شده را دارای مزایایی نموده که دست یابی به چنین کیفیتی از طریق تولید بتن آماده در بچینگ‌های‌ روش‌تر نیاز به کنترل‌های دقیق آزمایشگاهی خواهد داشت و از این رو کار را مشکل و یا امکان ناپذیر خواهد کرد. ضرایب دمایی بالاتر از بتن‌های معمولی که با مصرف سنگدانه‌ و افزودني‌هاي مناسب در مخلوط ایجاد شده ضریب بهبود در شوک‌های حرارتی را بالا برده و این عامل ضامن دوام دراز مدت این محصول گردیده است.

قیمت: توافقی ملات آماده

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۴۲۴

پوشش عایق امولسیون پلیمری
پوشش عایق امولسیون پلیمری

یک مادهء خمیری شکل مناسب برای آب بند نمودن سطوح افقی و عمودی در دیوارهء سازه هایی است که در معرض آب و رطوبت قرار میگیرند. این ماده همچنین جهت ایجاد لایه محافظ درمقابل نفوذ یون نمکهای خورنده موجود در آب و خاک مثل کلرورها وسولفاتها به بتن کاربرد دارد. G.S.755 فاقد مواد نفتی و بر پایه رزین های محلول در آب است که در مجاورت هوا ، سخت و نامحلول شده و لایهی محافظی مثل امولسیونهای قیری برای پوشش سطح در مقابل نشت آب و نفوذ عوامل خورنده ایجاد میکند. کاربرد این عایق در ساختمانهای عمومی و صنعتی. پوشش فونداسیون بتنی و دیوارهها برای جلوگیری از نفوذ آب و مواد محلول در آب به بتن و قسمتهایی از ساختمان مثل عایق کاری زیر کاشی و سرامیک حمام، سرویسهای بهداشتی،استخر و موارد مشابه میباشد. استفاده از 755 G. بسیار ساده تر از موارد مشابه پایه نفتی و قیری است و سرعت چسبندگی و ظاهر بهتر از مزیتهای آن میباشد.به علت تنوع رنگ این عایق و استفاده از پیگمنتهای مناسب، اشعهی مضر آفتاب در پوششهای بام برگشت میگردد و تاثیری بر دوام آن نمیگذارد و این خاصیت برعکس پوششهای عایق سیاه بر پایهء قیر میباشد.

قیمت: توافقی پوشش های نانو

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۷۶۱

چسب کاشی پودری یک جزئی
چسب کاشی پودری یک جزئی

این چسب کاشی بر پایه سیمان همراه با رزین جامد است ، نیاز به رزین مایع مکمل ندارد و فقط با اضافه نمودن آب قابل اجراست . مزایاي این چسب : - دارای کیفیت بسیار خوب برای نصب کاشی کف و دیوار در انواع سازهها و زیر کارهای متعدد از جمله حمام ،سرویس های بهداشتی ، سونا استخر ، منابع آب ، نمای داخلی و خارجی ساختمان است . - در ضخامت های زیاد 2 الی 10 میلیمتر قابل اجراست و مناسب اتصال قطعات دیوارههای جداکنندهی گچی، بتن سبک و( سایر مصالح پیش ساخته عمل آوری شده )هبلکس ، سیپورکس و بلوک سبک نیز می باشد. - دارای مواد ضد رطوبت جهت نگهداری طولانی مدت و دارای پلیمر های مؤثر در ایزولاسیون لایه زیر کاشی و سرامیک جهت کمک به آب بندی زیرکار محلهای مرطوب مثل حمام ، سونا ، کف آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی در طبقات میباشد. - پس از اختلاط با آب تا حدود یک ساعت در هوای 25 درجه سانتیگراد قابل اجراست. - گیرش اولیه این چسب در هوای 25 درجه سانتیگراد حدود 6 ساعت و گیرش نهایی تا 24 ساعت است. چسب 502 در مدت 7 روز به 80 درصد از مقاومت فشاری نهایی که حدود 30 نیوتن بر میلیمترمربع است میرسد.

قیمت: توافقی چسب کاشی

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۵۲۰

گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی
گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی

انواع گروت‌های بدون انقباض G.S.S » مشخصات الزامی گروت را مطابق استانداردهای معتبر از جمله استاندارد ملی ایران به شماره 18644، ASTM C1107 و EN447 داراست. این گروت بر طبق روش‌های معرفی شدهء استاندارد بطور مرتب مورد آزمایش کنترل کیفی قرار می‌گیرد شرکت گروت سازان ساورد با مجهز کردن آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفیت محصولات خود به جدیدترین ابزار اندازه‌گیری در پارامترهای مورد نظر مفتخر است که اولین و تنها دارنده‌ی نشان استاندارد تشویقی در کیفیت گروت‌های بدون انقباض در ایران بوده و بیش از 100 هزار تن انواع گروت‌های تولیدی این شرکت تاکنون در بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور مورد استفاده قرار گرفته است . این شرکت امیدوار است به تدریج و با شناخت بهتر، تمایز بین گروت ملات بدون انقباض و ملات‌های ساده ، مورد دقت نظر مهندسین و طراحان پروژه‌های صنعتی قرار گیرد و در انتخاب و اجرای این ماده حساسیت‌های لازم اعمال گردد . ویژگی‌های هر نوع از گروت ملات‌های G.S.S بسته به محل اجرا متفاوت می باشد ، نوع گروت مناسب را با توجه به وضعیت محل،درجه حرارت محیط، ابعاد محل گروت ریزی یا فضای زیر صفحات ، بار سازه یا تجهیـز (استاتیک ، دینامیک) ، طول مدت مورد نیاز جهت انجام عملیات گروتینگ در یک حجم معین و مشخصات ارائه شده .در کلیهء انواع گروت G.S.S انقباض از طریق اضافه نمودن مواد جبران کنندهء انقباض کنترل گردیده و در هیچ کدام از نمونه‌ها چه در مرحله خمیری و چه سخت شده مقادیر تغییرات حجم از نقطه 0.00 پایین تر نمی‌رود.

قیمت: توافقی گروت

گروت سازان ساورد

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ کامل ۵۵۳

اطلاعات تماس

۰۳۱-۵۲۳۷۳۹۲۳

ارسال نظر
قیمت روز