درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل آجر نمای امیری

آجر نمای امیری

كارخانه آجرنما امیری در سال 1376 در مساحتی بالغ بر پنج هكتار و 3000 متر مربع بنا و با بهره گیری از مدرنترین تجهیزات احداث گردیده و در حال حاضر محصولات این كارخانه با بهترین كیفیت، تولید و علاوه بر توزیع در تمام شهرهای ایران به كشورهای متعددی نیز صادر میگردد. مدیریت و صاحب امتیاز كارخانه، آقای غفار امیری متولد 1319، ضمن سابقه موفق در تولید، سوابق طولانی و درخشان تدریس در آموزش و پرورش، نشر و توزیع كتاب را در كارنامه خود دارند. ایشان در سن 70 سالگی موفق به اخذ مدرك كارشناسی ارشد در رشته تاریخ اسلام شدند و همچنان تحصیل علم تا عالیترین مدارج علمی را در اولویت خود دارند. آقای امیری رمز موفقیت خود را در توكل به خدا، صداقت، پشتكار و فعالیت مداوم میدانند.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

آجر قزاقی کامل
آجر قزاقی کامل

استفاده از آجر سنتی به عنوان آجر نمای اصلی و یا استفاده از آن به عنوان سنگ فرش علاوه بر ایجاد محیطی سنتی، زیبا و گرم و قدیمی به شما امکان تکرار خاطرات خوب گذشته را می دهد. استفاده از آجر در طراحی داخلی، سبب ایجاد حس و حالی خاص در فضا می شود. آجر را می توان این گونه وصف کرد:گرم ، زیبا و بدون زمان! آجرنما امیری با در نظر گرفتن سلیقه و روحیات مصرف کنندگان ، طیف وسیعی از آجرهای سنتی مناسب برای دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان را در ابعاد و طرح ها و رنگ های جذاب ارائه میکند.

قیمت: ۶۰۰ تومان آجر و سفال

آجر نمای امیری

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۶ ۱۱۴۰

پلاک رستیک
پلاک رستیک

آجر زیباست و رنگ های خاص و زیبایی دارد . طرح رستیک آجر نما باعث زیباتر و طبیعی تر شدن نمای سازه میشود . همه هدف تولید گنندگان آجرنما این است که چیزی را تولید کنند که نزدیک تر به طبیعت باشد . هر چه نزدیک تر به طبیعت زیباتر . تمامی زیبایی آجرنمای مدرن و جدید در این است که نمای ساختمان مثل این است که یک تکه از کوه را به نمای ساختمان نصب کرده اید . این است راز آجرنما و زیبایی آن. اینکه آجرنما بصورت بی نظم و ناهماهنگ تولید میشود علتش مشابه کردن ان با صخره یا کوه است. با انتخاب طرح های بی نظم آجرنما یک تکه از کوه را به ساختمان تان بچسبانید.راز زیبایی همیشگی نمای آجر مدرن و کهنه و تکراری نشدن آن شباهت آن با طبیعت است .

قیمت: ۹۰۰ تومان آجر و سفال

آجر نمای امیری

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۸۹۳

آجر دکوراتیو سنتی
آجر دکوراتیو سنتی

امروزه آجر به عنوان یکی از اجزای اصلی در طراحی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان مورد توجه است. زمانی آجر فقط در نمای ساختمان، دیوارها و سقف ساختمان مورد مصرف بود اما با گذشت زمان و ورود متریال جدید ، آجر از یک عنصر پایه به یکی از اجزای دکوراتیو تبدیل شده است. آجر دکوراتیو که با نام آجر هلندی نیز در بازار شناخته می شود امروزه چه بر روی نمای ساختمان و چه در فضای داخلی توسط معماران و طراحان زیادی در پروژه های مختلف به کار گرفته می شود. این آجر در رنگ های سماقی، کامپوزیتی، جلبکی موجود می باشد.

قیمت: ۹۰۰ تومان آجر و سفال

آجر نمای امیری

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۸۹۳

اطلاعات تماس

ضلع جنوب شرقی سه راه رجایی شهر، ساختمان امیر، آجرنما امیری

۰۲۶-۳۲۷۱۵۳۴۴

ارسال نظر
قیمت روز