درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل عمران اتحاد خاوران

عمران اتحاد خاوران

گـروه مهندسی عمـران اتحــاد با بهره گیـری از نیروهای متخصص و اعضـاء هیـات علمی دانشگـاه در جهت کمک به کارفرمایـان ، سـرمایـه گـذاران و صنعت گران و به منظور کاهش هزینه هــای احداث سالنهای با دهانه باز ، اقـدام بـه طـراحی و اجــرای انواع سـوله های فــوق سبــک نمــوده است.
در این راستا ، اولویت مدیــران این مجموعه رعایت دقیق مسـائل فنی و محاسباتی ، کیفیت بخشی به تولیدات درکنـار کاهش قابل توجه هزینه ها بوده است . بــرای نیل به این هدف ، طـراحـان مجموعه بـا الهام گیــری از سازه های سنتی و متداول و تلفیـق آن بـا تکنولوژی روز ، اقدام به ارائه طرح هایی مبتنی برخلاقیت و نوگرایی نموده که به واسطه توان فنی بالای مجموعه،انواع سازه های طراحی شده توسط این مجموعـه در مدت کوتاهی و به تعداد قابل ملاحظه ای به مرحله اجـرا رسیده است .

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

سوله سبک صنعتی
سوله سبک صنعتی

برای ساخت سوله از پی، ابتدا کارشناسان زمین محل اجرا پروژه را از مشتری یا کارفرما تحویل می گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی کارفرما شروع به انجام مراحل طراحی می کنند. در ساخت سوله شکل قاب فلزی را می توان بصورت یک قاب ساده یا مرکب و یا با ستون وسط یا ستون وسط ترکیبی و یا با یک شیب (یک طرفه) طراحی نمود که جهت روشنایی سقف، نورگیر نصب می گردد. می توان در اطراف سالن یک طرف و دو طرف سایبان را نصب نمود. همچنین در سالن های تولیدی بر اساس نیاز آنها نصب و ساخت جرثقیل سقفی بسیار صورت می گیرد.

قیمت: توافقی اسکلت

عمران اتحاد خاوران

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۲۱

اطلاعات تماس

شهرک صنعتی سبزوار

۰۹۱۲۰۲۸۰۸۳۰

ارسال نظر
قیمت روز