درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل یوبوت بی ستون

یوبوت بی ستون

شرکت بی ستون اولین و تنها دارنده گواهی ثبت اختراع و تولید کننده انحصاری یوبوت بادی در ایران با بیش از 3 میلیون متر مربع پروژه انجام شده

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

قالب سقف وافل
قالب سقف وافل

باکیفیت ترین قالب وافل در ایران با گارانتی مادام العمر تولید در ابعاد 75*75 به صورت 4 تیکه و پاشنه 10 سانتی متر به این نوع سقف‌ها، سقف مجوف شبکه‌ای یا قابلمه‌ای یا وافل می‌گویند سقف «وافل» در انواع اسکلت‌های بتنی و فلزی قابل استفاده است . قالب سقف از جنس پلی اتیلن تهیه شده که بسیار سبک است .

قیمت: توافقی سقف دکوراتیو

یوبوت بی ستون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۳۱

یوبوت اصلاح شده 34 در 34
یوبوت اصلاح شده 34 در 34

دال مجوف نوعی از سقف میان تهی است که عمدتا با استفاده از احجام پلاستیکی پر میگردد. که علاوه بر افزایش استحکام، موجب کاهش وزن سقف میشود. اجرای دهانه های بلند، حذف تیر و اقتصادی بودن از مزایای این سیستم میباشد. قالب یوبوت 34*34 تولید در جنس پلی پروپیلن ، در رنگ های زرد ، آبی و مشکی استفاده از سازه بویوت باعث میشود بتوان ستون های قارچی شکل با قابلیت زخیم نبودن و حجم کمتر ایجاد کرد . یوبوت بی ستون تنها تولید کننده قانونی یوبوت بادی در ایران با ثبت اختراع و تاییدیه فنی میباشد .

قیمت: توافقی قالب یوبوت

یوبوت بی ستون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۲۲۰

یوبوت uboot
یوبوت uboot

یوبوت سازه ای قابل بازیافت از جنس پلی پروپیلن است . استفاده از سازه های یوبوت باعث میشود بتوان ستون های قارچی شکل با قابلیت ضخیم نبودن و حجم کمتر ایجاد کرد. یوبوت بی ستون تنها تولیدکننده قانونی یوبوت بادی در ایران با ثبت اختراع و تاییدیه فنی می باشد.

قیمت: توافقی قالب یوبوت

یوبوت بی ستون

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۷۴۳

اطلاعات تماس

شهرک غرب توحید یکم پلاک ۷

۰۲۱-۸۸۵۶۱۹۰۷-۹

ارسال نظر
قیمت روز