درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل شرکت ویستا کالر

شرکت ویستا کالر

شرکت آریانا تجارت ویستا (ویستاکالر) بعد از تجربیات موفق واردات و اجرای محصولاتی از قبیل عایق رطوبتی پلیمری، کفپوش اپوکسی و رنگ نمای داخلی و خارجی ساختمان با بیش از 500 تنوع رنگ و همچنین کسب رضایت مشتریان هم اکنون مفتخر است که از سال 1389 محصولات متنوعی در زمینه ساختمان با تلفیق دانش فنی بومی و دانش فنی کشورهای پیشرفته در صنعت رنگ و رزین به دست متخصصین شرکت به تولید برساند و هم اکنون آریانا تجارت ویستا آمادگی خود را جهت فروش و اجرای محصولات تولیدی اعلام میدارد.

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

فروش و اجرای عایق رطوبتی نانو ساختمان
فروش و اجرای عایق رطوبتی نانو ساختمان

عایق نانو جهت عایق کاری سازه های نوساز از قبیل پشت بام ،سرویسهای بهداشتی ، آشپزخانه ، نمای ساختمان ، دیوارهای باران گیر ، سقفهای فلزی که هنوز عایق کاری نشده اند یا ترمیم عایق های سنتی که در گذشته استفاده شده اند و به مرور زمان دچار مشکلاتی از قبیل پارگی، ترک خوردگی، بریدگی و ... شده اند میتوان استفاده نمود. عایق نانو در سطوح مختلف مانند ایزوگام، آسفالت، بتن، آزبست ایرانیان، سندویچ پنل، موزاییک، گالوانیزه و ... کاربرد دارد. ویژگیهای عایق سفید و عایق نانو ویستا چیست: استفاده آسان ، غیر آتش زا ، غیر سمی ، بهداشتی و دوستدار محیط زیست . چسبندگی عالی به سطوح و قابل اجراء بر روی سطوح عمودی ،افقی و شیبدار . انعطاف پذیری و ارتجاعی بودن حتی در دمای پایین . جلوگیری از هدر رفتن انرژی ساختمان uv انعکاس نور . تحمل گرمایی و برودتی بالا منفی 40- تا 80+ وزن سبک آن

قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان پوشش های نانو

شرکت ویستا کالر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۵ ۵۸۰

فروش و اجرای رنگ استخری نانو
فروش و اجرای رنگ استخری نانو

رنگ استخری نانو ویستا شرکت ویستا کالر تولید کننده و مجری رنگ استخری نانو است . رنگ استخری ویستا کالر بر پایه رزین های مقاوم ساخته شده اند که ضد آب هستند و پس از اعمال سریع خشک می شوند و چسبندگی فوق العاده ای بر روی سطح بتنی –سیمانی – آجری و... دارد وکاملا در برابر ضربه و سایش مقاوم است. رنگ استخری شرکت ویستا برای رنگ امیزی استخر های شنا ،حوضچه های پرورش ماهی و میگو و... مناسب می باشد. رنگ استخری شرکت ویستا کالر در دو مدل پایه حلالی و پایه آب ساخته وبه مشتریان عزیز ارائه می شود . رنگ استخری ویستا ضد جلبک است و خود تمیز شونده می باشد .

قیمت: توافقی پوشش های نانو

شرکت ویستا کالر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۱ ۸۴۳

تولید کننده ومجری رنگ نمای نانو
تولید کننده ومجری رنگ نمای نانو

رنگ نمای ساختمان نانو ویستا رنگ نمای ساختمان از جمله محصولاتی است که هم باید ماندگاری بالایی داشته باشدو هم از قدرت عایق بالا و زیبایی ظاهری برخوردار باشد. شرکت ویستا کالر با رعایت استاندارد های بالا در تولید رنگ نمای ساختمان توانسته است با تولید رنگ عایق نانو نیاز های مشتریان عزیز را از بابت رنگ نمای ساختمان رفع کند و پروژه های بزرگ بسیاری را با موفقیت اجرا وبه پایان برساند . رنگ نمای شرکت ویستا کالر دارای ضمانت نامه کتبی 10ساله می باشد.

قیمت: توافقی پوشش های نانو

شرکت ویستا کالر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ کامل ۳۵۵

فروش واجرای عایق های پلیمری
فروش واجرای عایق های پلیمری

عایق رطوبتی نانو بر اساس رزینهای اکریلیک آب پایه با بهترین فرمولاسیون دنیا و مواد اولیه وارداتی از آلمان و ترکیه تولید و ارائه میگردد و روی سطوح مختلف ساختمانی همچون پشت بام ، سرویسهای بهداشتی ، آشپزخانه ، نمای ساختمان ، دیوارهای باران گیر و به طور کلی هر کجا که عایقهای رطوبتی سنتی مانند ایزوگام و یا قیر گونی به کار می رفته است ، می توان از عایق رطوبتی نانو ویستا استفاده نمود. عایق نانو جهت عایق کاری سازه های نوساز که هنوز عایق کاری نشده اند یا ترمیم عایق های سنتی که در گذشته استفاده شده اند و به مرور زمان دچار مشکلاتی از قبیل پارگی، ترک خوردگی، بریدگی و ... شده اند میتوان استفاده نمود. عایق نانو در سطوح مختلف مانند ایزوگام، آسفالت، بتن، آزبست ایرانیان، سندویچ پنل، موزاییک، گالوانیزه و ... کاربرد دارد. *ویژگیهای منحصر به فرد عایق رطوبتی نانو * عدم ایجاد آسیب برای محیط زیست *استفاده آسان عایق رطوبتی نانو و خشک شدن سریع *ایجاد لایه با ضخامتهای مختلف و با عمر مفید طولانی *انعطاف پذیری و چسبندگی فوق العاده عایق رطوبتی نانو *قابلیت شستشوی عایق رطوبتی نانو *مقاومت کامل عایق رطوبتی نانو در برابر نور خورشید *عمر انبار طولانی *مقاومت در برابر رطوبت و عوامل جوی و محیطی عایق رطوبتی نانو

قیمت: توافقی پوشش های نانو

شرکت ویستا کالر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۳ ۳۷۶

اطلاعات تماس

۰۲۱۴۴۰۲۷۹۱۷

ارسال نظر
قیمت روز