درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پروفایل کارخانه اردکان هبلکس

کارخانه اردکان هبلکس

کارخانه بلوک سبک اردکان با نام تجاری اردکان هبلکس از گروه کارخانجات شیشه اردکان پس از راه­ اندازی موفقیت ­آمیز بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در ایران و خاورمیانه و در پی آن راه اندازی بزرگترین خط صنایع پایین دستی شیشه در سطح کشور و منطقه ، در پاییز 1394 راه ­اندازی گردیده است.

رسالت و فلسفه وجودی این شرکت اعتلای سرزمینی توسعه یافته، ارتقای ظرفیت های ساخت­ وساز وخلق ارزش برای مشتریان میباشد که همسو با سیاست های کشور در خصوص نوآوری و پیشرو بودن در تولید فرآورده­های نوین است. این شرکت در این راستا تمرکز خود را بر تولید و ارائه محصولاتی کارآمد، با کیفیت عالی و با بهره‌گیری از آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز دنیا قرار داده‌ است .

این مجموعه به منظور توسعه پایدار، باور و تلاش خویش را در جهت ارائه محصولاتی با کیفیت برتر جهانی همراه با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی که همخوانی کاملی با خواسته­ های اقتصادی، صرفه جویی در انرژی، صیانت و محافظت از محیط زیست و ایمنی بناها با حداکثر رضایتمندی و خشنودی مشتریان بنا نهاده است.

مدیریت شرکت نسبت به ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر...

آخرین پیشنهادات فروش منتشر شده

اطلاعات تماس

۰۲۱۲۴۱۳

ارسال نظر
قیمت روز