درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

درباره سژین

 درباره  سژین :


امروزه استفاده از اینترنت و فضای مجازی برای بسیاری از کسب وکارها نه تنها لازم است بلکه ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد چرا که گاها برخی از کسب وکارها بدون اینترنت و فضای وب ماهیت وجودی خودشان را از دست می دهند.
در این بین برخی از فعالیت های تجاری ممکن است وابستگی کمتری به وب از خودشان نشان دهند ولی آمارها نشان می دهد با توجه به ضریب رشد نفوذ اینترنت در کشورمان بزودی تغيیرات وسیعی در همه انواع کسب و کارها به وقوع خواهد پیوست و لذا شرکت هایی که زودتر از بقیه نسبت به ایجاد زیر ساخت ها ، دانش و نیروی انسانی مورد نیاز به منظور تطابق با فضای کسب و کار جدید اقدام نمایند طبیعتا از رقبای خود که هنوز واکنشی به این تغییرات نشان نداده اند ، جلوتر خواهند بود .
چند سالی است که شرکت ها به منظور معرفی خود و محصولات تولیدی مجموعه خود از سایت های نیازمندی های ساختمان استفاده میکنند که این به نوبه ی خود امری پسندیده و واجب به شمار می رود ولی سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که چگونه می توان از اثربخشی این کانال ها اطمینان حاصل نمود؟ آیا همه ی وب سایت ها دارای یک میزان اثربخشی می باشند ؟ چه ابزاری برای کنترل موثر بودن این رسانه وجود دارد؟ آیا شرکتها به اندازه هزینه ای که میکنند ، برگشت وجه دارند ؟ نرخ ROI  در این رسانه چه میزان می باشد؟  اینها نمونه سوالاتی است که باید مطرح شود و پاسخ مناسب به آن داده شود . ما در سژین به دنبال تهیه پاسخ مناسب برای این دسته از سوالات هستیم .
 سژین یک بستر تجاری مبتنی بر وب می باشد که تلاش می نماید از طریق گرد آوری ابزارهای مختلف جستجو ، مقایسه، سئو و سایر ابزارهای موجود  در وب به گروه های فروشندگان کالاهای ساختمانی کمک کند تا بتوانند محصولات خود را در محیط اینترنت به نحو بهتر و موثرتری معرفی نمایند .
ابزار های جستجوی بسیار پیشرفته ای که منطبق بر آخرین روش های برنامه نویسی تهیه شده است .
به کاربران این امکان را می دهد تا در بین انبوه  پیشنهادات فروش مختلف به پیشنهاد فروش مورد نظر خود دسترسی سریع تر و راحت تری پیدا کنند . علاوه بر این استفاده از فیلتر های مختلف سبب ایجاد دسته بندی های جزیی تر در بین پیشنهادات فروش یک زیر گروه مشخص شده و به این ترتیب کاربران دقیقا محصول موردنظر خود را پیدا خواهند کرد. ابزار مقایسه راهی برای مقایسه پیشنهادات فروش هم جنس می باشد که اختصاصا در درون دسته بندی ها به مقایسه ویژگی های مختلف محصولات می پردازد .
ما در سژین به دنبال ایجاد یک بانک اطلاعاتی قدرتمند و کارا در حوزه صنعت ساختمان هستیم و این امر به جز از طریق راهنمایی ها و اظهار نظرات شما فروشندگان محترم کالاهای ساختمانی و کاربران محترم مقدور نخواهد بود .

با ما در ارتباط باشید :  info@sezhin.com

دارنده نماد اعتماد الکترونیکی در وب سایت سژین ، گروه تک سامان هور می باشد.
ارسال نظر
قیمت روز