درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

راهنمای سریع تامین کنندگان

راهنمای سریع کار با وب سایت سژین ( ویژه تامین کنندگان )

ما به منظور راحتی شما فروشندگان محترم ، امکان ورود شما به سایت را از طریق دو  اکانت linkedin  و Google  فراهم آورده ایم . غیر از این اکانتها می توانید نسبت به ایجاد حساب کاربری و رمز عبور از دو طریق ثبت نام با ایمیل و یا ثبت نام با موبایل در سایت سژین اقدام نمائید.
پس از ثبت نام و  ورود به سایت از طریق پنل شرکت نسبت  به تکمیل اطلاعات اولیه شرکت و یا کسب و کار خود اقدام نمائید. برخی از این فیلترها اجباری بوده و بدون ثبت آنها امکان ورود به بخش بعدی وجود ندارد.

پس از تکمیل حداقل اطلاعات مورد نیاز ، پنل شما ثبت شده و شما می توانید نسبت به ثبت پیشنهاد فروش اقدام نمائید. در این مرحله برای ثبت پیشنهاد فروش ابتدا می بایست پکیج مورد نظر خود را خریداری نمائید .جهت خرید پکیج کافیست به منوی خرید و اعتبار وارد شده است و خرید پکیج را باز کنید . پس از مشاهده پکیج های مختلف ، پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه خرید بسته کلیک کنید .پس از کلیک بر روی دکمه خرید بسته ، پیش فاکتور مربوطه نمایش داده خواهد شد که از دو طریق پرداخت آنلاین و یا آفلاین قابل پرداخت خواهد بود.  پس از آن پیشنهاد فروش خود را ثبت و منتشر نمائید .  

در مرحله ثبت پیشنهاد فروش که شامل سه بخش است به ترتیب نسبت به ثبت مشخصات اولیه پیشنهاد فروش ، اطلاعات تکمیلی و شرایط فروش اقدام نمائید. به منظور تفکیک هرچه بیشتر پیشنهادات فروش از یکدیگر و اعمال فیلترهای مختلف هر چقدر اطلاعات شما کامل تر و جامع تر باشد به همان نسبت در نتایج جستجو بیشتر و بهتر دیده خواهید شد.
پس از ثبت پیشنهاد فروش و تائید ادمین سیستم ، پیشنهاد فروش شما منتشر شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

 برخی مزیت های کار با وب سایت سژین جهت فروشندگان

 امکان معرفی سریع و مقرون به صرفه در محیط وب
 کاهش هزینه های بازاریابی و فروش
 بهتر و هدفمند دیده شدن             
 امکان تعریف مشخصات فنی محصولات در سایت
 امکان دیده شدن کامل بوسیله فیلترهای کالا و شرکت  
 امکان دیده شدن بر اساس شایستگی
 دسترسی ارزان و بهینه به مشتری واقعی


ارسال نظر
قیمت روز