درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

سوالات متداول

بازدید کننده محترم

چنانچه سوال مورد نظر شما در بین سوالات زیر موجود نمی باشد ، از طریق ایمیل info@sezhin.com   سوال خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید .   

                                                                                                                                                                                                                                   با تشکر

1- سژین چیست ؟
سژین یک وب سایت جامع بانک اطلاعاتی مصالح و کالاهای ساختمانی است که با استفاده  از ابزارهای پیشرفته جستجو ، در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات درخواستی شما را براساس فیلترهای انتخاب شده نمایش می دهد . سژین در حال حاضر تنها یک وب سایت  معرفی کالاهای ساختمانی است که ضمن دارا بودن ابزارهای فیلتریگ قوی امکان ثبت لایک و نمایش تعداد بازدیدهای یک پیشنهاد فروش را برای شما فراهم می کند . ابزارهای مقایسه یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد سایت می باشد که مشابه آن در هیچ یک از سایتهای داخلی وجود ندارد .  برای اطلاعات بیشتر به لینک خدمات مراجعه نمائید .

2- هدف وب سایت سژین چیست ؟
هدف وب سایت سژین ایجاد امکانات برابر وعادلانه برای کلیه تامین کنندگان کالاهای ساختمانی است به گونه ای که بتوانند براساس شایستگی و رتبه واقعی خود در بازار نسبت به معرفی محصولات در وب سایت سژین اقدام نمایند . همچنین برای کاربران ، راحتی در یافتن اطلاعات مورد نظر ، جستجو بر اساس شروط دلخواه و مقایسه بین چند محصول و پیشنهاد فروش جزو مزیتهای این سایت تلقی می شود . هر دو گروه فروشندگان و خریداران بدون نیاز به ثبت نام در سایت و تنها با استفاده از اکانت شبکه های اجتماعی خود (google   و  linkedin ) می توانند به سایت وارد شده و از خدمات آن بهره مند شوند .

3- چگونه وارد وب سایت سژین شوم ؟ (مراحل ثبت نام جهت ورود به وب سایت چگونه ا ست؟ ) 
جهت ورود به وب سایت سژین کافیست آدرس سایت https://www.sezhin.com را در آدرس بار خود تایپ کرده و یا در صفحه جستجو گوگل کلمه " سژین " را به فارسی وارد نمائید . پس از کلیک بر روی سایت سژین شما می توانید با دو اکانت ( گوگل و لینکدین ) بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری وارد سایت شده یا نسبت به ایجاد حساب کاربری بر اساس اطلاعات خواسته شده اقدام نمائید . جهت ثبت مشخصات خود و ثبت نام در سژین (چنانچه قصد ورود با دو اکانت ذکر شده را ندارید ) به دو روش موبایل و یا ایمیل به سیستم سژین وارد شوید .

4- چگونه می توانم وارد پنل کاربری شوم ؟
جهت ورود به پنل کاربری کافیست پس از login کردن در سیستم در زیر نام خود بر روی کلید پنل کاربری زده و وارد آن قسمت شوید .

5- آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل برای من وجود دارد ؟
با توجه به این که سژین به وسیله برخی شناسه های منحصر به فرد امکان شناسایی کاربران را دارد لذا امکان ویرایش ایمیل در حال حاضر وجود ندارد . همچنین در پنل شرکت به غیر از نام شرکت ، آدرس ، استان ، شهر و تلفن ، امکان ویرایش روی سایر اطلاعات وجود دارد . چنانچه بنا به ملاحظاتی نیاز به تعویض آیتم های بدون ویرایش را دارید با پشتیبانی سژین تماس حاصل فرمایید .

6- چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری ، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟
ایمیل های ارسالی از سوی سژین گاها وارد پوشه spam شما می شود لطفا پوشه فوق را کنترل کنید و درصورتی که ایمیل ارسال نشده بود با بخش پشتیبانی تماس بگیرید .

7- دسترسی به ایمیل ثبت شده در وب سایت سژین را ندارم آیا می توان آدرس ایمیل جدید برای همان حساب کاربری ثبت کنم ؟
بله –در این خصوص با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید  .

8- چگونه می توانم پیشنهاد فروش ثبت  کنم ؟
جهت ثبت پیشنهاد فروش شما ابتدا بایستی عضو سایت شده ویا با اکانت شبکه های اجتماعی خود به سایت وارد شوید سپس نسبت به ثبت شرکت / کسب و کار اقدام نمائید و پس از آن پیشنهاد فروش خود را ثبت نمائید . پس از عضویت / ورود به سایت و ثبت شرکت / کسب و کار می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید :
الف ) از طریق دکمه ثبت پیشنهاد فروش : چنانچه در سیستم login  کرده باشید با کلیک بر روی دکمه سبز رنگ ((ثبت پیشنهاد فروش )) ابتدا مشخصات اولیه و اطلاعات تکمیلی و سپس شرایط فروش را تکمیل نمائید . توجه داشته باشید هر چقدر اطلاعات شما کامل تر باشد ، پیشنهاد فروش شما در بین موتورهای جستجو بهتر دیده خواهد شد .
ب ) از طریق ساب منوی ثبت پیشنهادات فروش واقع در پنل شرکت / کسب و کار : انجام این بخش نیز دقیقا مشابه با قسمت قبلی می باشد . چنانچه در هر یک از بخشها با مشکلی برخورد کردید با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید ویا به لینک های راهنمای سریع و راهنمای جامع سایت مراجعه فرمایید .

9-آیا می توانم به اطلاعات پیشنهادات فروش قبلی خود دسترسی داشته باشم  ؟
بله - شما با مراجعه به بخش لیست پیشنهادات فروش واقع در پنل شرکتی خود می توانید لیست تمام پیشنهادات فروش قبلی خود را مشاهده نمائید. چنانچه تصاویر و یا پیشنهادات فروش شما تائید نشده باشد ، سوابق و اطلاعات آن در این بخش قابل مشاهده خواهد بود .

10-  آیا امکان ویرایش مشخصات پیشنهاد فروش ثبت شده وجود دارد ؟
خیر – درصورت وجود مشکل با بخش پشتیبانی تماس بگیرید .

11- آیا امکان تمدید انتشار پیشنهاد فروش پس ازاتمام زمان اعتبار وجود دارد ؟
بله شما می توانید پیشنهاد فروش منقضی شده خود را پس از  منقضی شدن دوباره انتشار دهید  .

12- چگونه به امنیت پیشنهادات فروش ثبت شده اعتماد کنم ؟
کلیه متون و تصاویر ، اعداد و اطلاعات داده شده در پیشنهادات فروش صرفا به لحاظ محتوایی از بابت اینکه با مقررات عمومی قوانین تجارت تناقص نداشته باشد ،مورد بررسی قرار گرفته و تائید میشوند و لذا از بابت انجام تعهدات عنوان شده در متن پیشنهادات فروش ، هیچگونه مسئولیتی متوجه سایت سژین نخواهد بود .
لطفا پیش از خرید از اصالت اطلاعات داده شده در سایت اطمینان حاصل فرمائید .

13- چگونه نظر خود را راجع به وب سایت سژین ثبت کنم ؟
نظر خود را در قسمت "ارسال نظر " ثبت نموده و آنرا برای ما ارسال کنید . دکمه اشاره شده در سمت چپ تمامی صفحات وب سایت در دسترس شماست  . نظرات دریافتی به عنوان دستور جلسات ماهانه با هدف بهبود فعالیتها و امکانات سایت استفاده خواهد شد .

14- آیا می توانم آمار بازدید و کلیک ها ( گزارش گیری) پیشنهادات فروش خود را به تفکیک مشاهده کنم ؟
بله – به این منظور بخش گزارشات در پنل کابری شما طراحی شده است که با مراجعه به آن می توانید از این آمارها استفاده نمائید . البته در حال حاضر فقط آمار بازدید ها قابل مشاهده است ولی بزودی آمار کلیکهای پیشنهادات فروش نیز به عنوان خدمات تکمیلی به پنل فروشندگان اضافه خواهد شد .

ارسال نظر
قیمت روز