درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

شرایط و قوانین استفاده از سژین

شرایط و قوانین استفاده از سژین 

ضمن تقدیر و خشنودی از انتخاب سژین  توسط شما کاربر محترم، لازم است در ابتدا قوانین و مقرّرات سایت سژین  را برای آگاهی و همراهی بهتر کاربران شرح دهیم. بدیهی است که جهت حفظ این ارتباط، باید هر دو طرف شرایط و تعهّدات خود را در قبال هم دانسته و به آن عمل کنند. لذا خواهشمند است با اندکی شکیبایی موارد و مطالب ارائه شده ی زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سژین  به دقت مطالعه فرمایید. این تعهّد از بدو ورود کاربران به وب‏‌سایت سژین  هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مطالب و محتوای نوشتاری یا تصویری سژین ، درج مطالب و نظرات، بارگذاری ویدئوها، تصاویر و سایر خدمات ارائه شده توسط سژین  آغاز شده و این به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سژین  است. این قوانین و شرایط در تمام فعل و انفعالات کاربران اعمال می گردد و آگاهی و موافقت کاربران با قوانین الزامی است. توجه داشته باشید که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین و شرایط عمومی
سژین  در قبال کاربران خود، متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر در سژین  خواهد بود.
چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و اصول ارائه سرویس‏‌های سژین  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و کاربران بایستی توافق نمایند که استفاده ی مستمر آنها از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی سژین  است.
سژین  در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و تناقض در اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران و تامین کنندگان ، مجاز به قطع ارتباط و مسدود ساختن حساب کاربری و فسخ قرارداد آنها می باشد و فرد یا تامین کننده خاطی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. گزارشی از علت و روند این عمل برای کاربر یا تامین کننده جهت اطلاع، ارسال می گردد.
در صورتیکه فعالیت کاربران یا تامین کنندگان  در طول ارتباط با سژین ، به سیاستها و اهداف سژین  خدشه ای وارد نماید سژین  می تواند در هر زمان این ارتباط را قطع نموده و فرد خاطی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تعاریف

سژین  :
یک وب سایت و موتور جستجوگر مجهز به ابزار فیلتر تامین کنندگان، کالاها و مشخصات فنی آنها  در حوزه ساختمان  است که سعی دارد به عنوان سایتی مرجع، تمامی اطلاعات موجود  در بازار ایران را به کاربران نمایش دهد. در این حالت  جستجو و دسترسی به هرآنچه که شما می خواهید سریعترو آسانتر شده و امکان مقایسه بین کالاها از آنچه که فکر می کنید ساده تر خواهد بود .

حساب کاربری :
با ثبت نام و تکمیل فرم مخصوص در سژین ، عضویت و پیوند شما با این سایت محقق می گردد. در این حساب کاربری مجموعه ای از اطلاعات شخصی، ارتباطی، نظرات، نیازمندی ها، علاقمندی ها و ... ثبت و نزد سژین  محفوظ است.

کاربر :
هر فرد حقیقی یا حقوقی که در سژین  حساب کاربری دارد و از خدمات و سرویسهای سژین  استفاده می نماید کاربر نامیده می شود.کاربران موظف به پایبندی و رعایت قوانین و شرایط کاربری در سژین  می باشند.

تامین کننده :
اعضاء حقیقی یا حقوقی که در قالب فروشندگان با سژین  همکاری دارند و محصولات و کالاهای خود را به همراه قیمت و مشخصات فنی در سژین  به معرض دید و جستجو ی کاربران قرار می دهند.
این تامین کنندگان  یا به صورت اختصاصی دارای وب سایت می باشند که آدرس آن در سایت سژین  جهت ارتباط کاربران با ایشان درج گردیده است، یا تامین کننده تنها پل ارتباطی اش آدرس و شماره تماس است که در این صورت سژین  تمامی مشخصات و جزییات کالاها را به صورت نوشتاری و تصویری به کاربر همراه با قیمتهای آن ارائه می نماید . رعایت قوانین و مقرّرات سژین  برای هر دو دسته از تامین کنندگان  الزامی است.

مهمان :
هر فرد حقیقی یا حقوقی که تنها جهت جستجو و کسب اطلاعات از مشخصات کالاها و قیمتها با سژین  ارتباط داشته باشد و از سژین  بازدید نماید، مهمان نامیده می شود. در این حالت استفاده از مزایای عضویت در سایت و خدمات ارائه شده ی سژین  به کاربران، شامل حال مهمان نمی گردد.

مسدود یا بلوکه کردن حساب کاربری :
درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط مندرج در سایت سژین  برای کاربران، سژین  محق است حساب کاربری فرد مربوطه را بنابر صلاحدید خود برای مدتی معلوم مسدود و یا برای همیشه بلوکه نماید.

منفعل ساختن یا فسخ همکاری  با تامین کنندگان  :
درصورت عدم رعایت قوانین و شرایط مندرج در سایت سژین  برای تامین کنندگان ، سژین  محق است در صورت تخطی تامین کنندگان ، حساب آن تامین کننده را بنابر صلاحدید خود برای مدتی معلوم منفعل یا برای همیشه فسخ نماید.

شرایط و مقرّرات حریم خصوصی
هر کاربر یا تامین کننده با عضویت در سژین  دارای رمز عبور و اطلاعات کاربری خواهد شد که شخصاً مسئولیت حفظ این اطلاعات را بر عهده خواهد گرفت. هر چند که سژین به منظور راحتی استفاده کنندگان امکان ورود با حساب های کاربری مختلف از جمله گوگل و لینکدین را برای ایشان فراهم نموده است .  تمام این اطلاعات حریم خصوصی او را می سازند که محافظت از آن حریم، بر عهده ی خود کاربران است. سژین  به این حریم خصوصی و محتویات آن احترام گذاشته و از این اطلاعات و حریم خصوصی در حد توانش، با تمهیدات خاص امنیتی خود محافظت خواهد کرد.
کاربران و تامین کنندگان عضو سژین  برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نباید اطلاعات حریم شخصی و رمز عبور خود را برای شخص دیگری بازگو نمایند. سژین  هویت شخصی کاربران و این اطلاعات را محرمانه می‌داند و آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قانونی قرار دهد.
سژین  برای ارائه خدمات ایمن و بهتر خود به کاربران جهت استفاده از برخی امکانات وب سایت، از قبیل ثبت نظرات و رأی ها، عضویت در وب سایت و اطلاع رسانی هاو غیره، اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن همراه و ثابت، ایمیل آدرس و ...را از کاربران درخواست می نماید که تمام این اطلاعات نزد سژین  محرمانه خواهد بود. ممکن است بخشی از این اطلاعات توسط کاربر، به صورت آگاهانه از طریق تنظیمات کنترل پانل خود برای عموم به نمایش گذاشته شود.
از آنجا که سژین  کلیه ی فعالیتهایش مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است گاهی ممکن است مطالب، نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت این قوانین و سیاستها ی سژین  ویرایش نماید. همچنین اگر این مطالب، نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سژین  می‌تواند آن را حذف نموده و از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری های قانونی استفاده نماید.
ممکن است سژین  برای بهینه سازی محتوای وب سایت، ارتباط با مشتریان و تحقیقات بازاریابی با رعایت موازین حریم خصوصی، از برخی اطلاعات استفاده نماید. همچنین گاهی سژین  برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، اطلاع رسانی مناسبتهای خاص ، تبلیغات و پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. چنانچه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند در پروفایل خود عضویت دریافت خبرنامه سژین  را لغو نمایند.
همانگونه که سژین  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند، انتظار متقابلی در قبال اطلاعات و داده های سژین  از کاربران و اعضاء دارد. سژین  متعهّد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تمهیدات مورد نیاز برای هرچه امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را در نظر گرفته است.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سژین ، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سژین  جزئی از اموال سژین  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سژین  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سژین  محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سژین  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سژین  است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، عکس و ویدئو، قیمت، دانلود و کپی مطالب و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سژین  با مقاصد تجاری نیستند. هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج و کلیه این حقوق به صراحت برای سژین  محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سژین ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. استفاده از هرگونه مطلب متعلق به سژین  منوط به ذکر نام سژین  در استفاده از آن است و بدیهی است که در غیر این صورت سژین  مجاز به اعتراض و پیگرد قانونی می باشد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.sezhin.com است. مطمئن ترین راه های ارتباطی با سژین ، موارد ذکر شده در بخش تماس با ما در سایت سژین  می باشد. سژین  خود را متعهّد به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلّف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

قوانین و شرایط فعالیت تامین کنندگان 
هر تامین کننده باید قوانین و مقررّات مربوط به خود را در سایت سژین  مطالعه نموده و از آن آگاهی داشته باشد. سژین  می کوشد تا تمام منافع یک تامین کننده حفظ شده و به تعهّداتش در قبال آن تامین کننده عمل نماید. لذا متعاقباً از تامین کنندگان  نیز انتظار می رود تا در راستای این تعهّدات و قوانین گام برداشته و در رعایت آن خود را ملزم بدانند .
•    هر تامین کننده موظف است که به منظور آگاهی خریداران ، قیمت کالای موجود خود را در وب سایت سژین  ثبت نماید و در قبال آن قیمت متعهّد است که هنگام فروش نیز با همان قیمت، کالا را به فروش رساند.
•    تامین کنندگان  موظفند که هنگام ثبت مشخصات کالا، دقت لازم را لحاظ نموده تا اطلاعات صحیح و واقعی آن را به ثبت برسانند.
•    تامین کنندگان  باید در به روز رسانی قیمت کالاهای خود دقت لازم را نمایند و به محض عدم موجودی آن کالا، آگهی آن را درسایت حذف نمایند.
•    تامین کنندگان  متعهّد می شوند که هرگونه تغییرات خود را اعم از تغییر آدرس، شماره تماس و تغییر قیمت کالا ها را در کوتاهترین زمان ممکن در سایت سژین  ویرایش و اصلاح نمایند.
•    هر تامین کننده موظف است که تمام مشخصات خود را اعم از آدرس های ارتباطی، قیمت و مشخصات کالا ها را به طور صحیح در سایت سژین  ثبت نماید .
•    تصاویر ارسالی از طرف تامین کنندگان  و هر گونه فایل که فرمت تصویر داشته باشد ابتدا توسط کارشناسان سژین مورد بازبینی قرار گرفته  و سپس در سژین  به نمایش درمی آیند. 
•    حقوق استفاده ار کلیه اطلاعاتی که تامین کنندگان  به عنوان پیشنهاد فروش در سایت سژین ثبت می کنند تا زمان اعتبار ، در اختیار تامین کننده بوده و پس از آن متعلق به سژین می باشد . 

قوانین و شرایط فعالیت کاربران
کاربران عزیز، سایت سژین  نخستین هدفش ارائه ی خدمات بهینه به شما برای بدست آوردن اطلاعاتی صحیح و مستند است . لذا در راستای این هدف به کمک شما نیاز است تا با  کمک هم ، رسیدن به این هدف را محقق سازیم.
•    کاربران می‌توانند هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود را در راستای هر چه بهتر شدن  سایت و خدمات موجود در آن طی فرم تعبیه شده که در تمام صفحات سایت موجود است ، اعلام نمایند و از این طریق به پربارتر شدن وب سایت کمک نمایند .

قوانین و شرایط درج محتوا و مطالب در سایت سژین 
از آنجا که مشخصات و مطالب پیرامون آگهی های کالاها از طرف تامین کنندگان   تهیه و ثبت می گردد، سژین تنها تطابق آن اطلاعات را با رویه ها ، قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد و در این راستا تلاش می نماید تا ماهیت اطلاعات ارائه شده ناقض این قوانین نباشد ولی تطابق فنی مشخصات ارائه شده در سایت تامین کنندگان با کالای تحویل داده شده به خریداران با خود کاربران ( خریداران ) میباشد . تمام تلاش سژین  در ارائه ی خدمات و سرویس‌‏های بی نقص است. در همین راستا سژین  تضمین نمی‏‌کند که توصیفات و مشخصات کالاها و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. چنانچه مشخصات و مطالب ارائه شده ی یک کالا، دارای هر گونه مغایرت با مشخصات واقعی کالای مربوطه بود شما می توانید  موضوع را جهت پیگیری های مرتبط به کارشناسان سژین  اطلاع دهید.
وب ‏‌سایت سژین  هیچ گونه مسئولیّتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های وب سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سژین  تحت هیچ شرایطی مسئولیّت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت سژین  ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل سژین  نیستند و سژین  هیچ مسئولیّتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها و لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت سژین  این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تأیید، یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌های متعلق به تامین کنندگان ، سایت های موجود در لیست آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌هایی که به سایت سژین  لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از مدیریت ویرایش سژین  اداره می‌کنند، بنابراین سایت سژین  نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسئولیّت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت سژین  باشد، خود برعهده خواهید داشت.
وب سایت سژین  ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) باشد. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
کلیه ی محتویات و مطالب سایت سژین  شامل قانون "حق تکثیر" گردیده و به سایت سژین  تعلّق دارد. انتشار مطالب و محتویات این سایت چنانچه با ذکر منبع باشد بلامانع است. در غیر اینصورت سژین  مجاز به پیگیری قانونی می باشد.
قوانین و شرایط درج محتوا در پیشنهادات فروش در سایت سژین 
از آنجا که هر پیشنهاد فروش دارای مدت زمان تعیین شده توسط تامین کننده میباشد ، از گذاشتن هرگونه اطلاعات ارتباطی شامل  شماره تماس ، آدرس سایت و آدرس شبکه های اجتماعی شرکت در قسمت توضیح متنی و آپلود عکس های دارای واتر مارک خودداری فرمایید . لذا در صورت وجود هر کدام از اطلاعات ارتباطی ذکر شده سایت امکان تایید آن پیشنهاد فروش را ندارد و 
تمامی اطلاعات ارتباطی شما در قسمت های مشخص شده ایی در پیشنهاد فروش قرار میگیرد و تا معتبر بودن آن پیشنهاد فروش قابل مشاهده و کلیک میباشد .
نحوه ی ارتباط با سژین 
با ورود به وب سایت سژین  و استفاده از خدمات و سرویسهای ارائه شده ی سژین  اولین گام این ارتباط برداشته شده است. تمام راههای ارتباطی سژین  با کاربران و تامین کنندگان  شامل آدرس، نقشه ی مکان دفتر مرکزی سژین ، تلفن های تماس، فکس و آدرس پستی و الکترونیکی آن در قسمت " تماس با ما " درج گردیده است.
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها، اطلاعات، محتوا، مطالب و خدمات سژین  استفاده می‏‌کنید، و یا به سژین  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سژین  به صورت الکترونیکی ) از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، تخفیفهای ویژه یا تبلیغات و پروموشن‌ها، امکان دارد سژین  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سژین  را در پروفایل خود غیرفعال سازند.

قوانین و شرایط ارائه شکایات و بررسی آنها
با مطالعه و آگاهی از قوانین و شرایط عضویت در سژین  شما این مقررّات را پذیرفته و متعهّد به رعایت آن خواهید بود. سژین  نیز موظّف است به تمام تعهّدات مندرج در این قوانین و شرایط پایبند بوده و به آنها عمل نماید. در صورتیکه که هر کدام از طرفین به این قوانین تخطی نموده و از تعهّدات خود سرباز زنند با اعلام به داور مرضی الطرفین،آشنا به موضوع تجارت الکترونیک مشکل را مرتفع می نماییم و در صورت حل نشدن بدین طریق، با شکایت به مراجع ذی صلاح قانونی حل دعاوی خواهد شد.

نمایندگی سژین 
در حال حاضر سژین  در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش و نمایندگی جهت ارائه خدمات مشابه خود را ندارد و تنها راه ارتباطی معتبر ما وب سایت www.sezhin.com می باشد. تمامی اطلاعات برقراری تماس با ما نیز در همین سایت درج گردیده است. ارائه کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی مدیریت و پردازش می‏گردد. لطفاً در صورت مشاهده ی هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.

قوه قهریّه
تمامی مقررّات، قوانین و شرایط مذکور در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سژین  هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و در این گونه موارد مطابق با قانون کشور جمهوری اسلامی ایران عمل خواهد شد.  ]

کليه حقوق اين سايت متعلق به سژین  می باشد. استفاده از مطالب سايت سژین  فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.


ارسال نظر
قیمت روز