درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

راهنمای جامع خریداران


 بخش دوم : راهنمای جامع کار با وب سایت سژین ( ویژه خریداران کالا ، بازدید کنندگان )

به منظور اطمینان از ایمن بودن اطلاعات کاربران ، گواهی پروتکل امن SSL گرفته شده است  زیرا ما به امنیت اطلاعات کاربران خود بها می دهیم . کاربران سایت به منظور استفاده از خدمات سایت نیازی به login  کردن در سیستم ندارند ومی توانند بدون login  کردن از همه امکانات سایت بهره مند شوند ولی چنانچه به صورت login  شده وارد سایت شوند پنل کاربری با امکانات در اختیار آنان قرار خواهد گرفت .
پنل کاربری
در امکانات کاربری تنها امکان ویرایش نام و نام خانوادگی وجود دارد . همچنین در قسمت تغییر رمز عبور می توانید با وارد کردن رمز عبور فعلی ، رمز عبور جدید برای خود ایجاد کنید . همچنین پیشنهادات فروشی که توسط شما لایک خورده است در این قسمت نمایش داده می شود .
راهنمای کاربران سایت (خریداران )
همه تلاش ما در سژین ایجاد یک بستر مفید ، در دسترس ، قابل اعتماد و دقیق از تولیدکنندگان و تامین کنندگان همه انواع کالاها و محصولات ساختمانی است به نحوی که شما کاربر محترم بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید . ساختار موجود در رابطه با روش های مختلف جستجو و فیلترینگ بر اساس نظرات اولیه و مصاحبه های انجام شده با گروه بزرگی از کاربران ایجاد شده است اما اعتقاد ما بر این است که با کمک و همفکری شما راه رشد و توسعه همواره باز می باشد و بنابراین دائما خود را نیازمند راهنمائی و مساعدت شما کاربران محترم می دانیم تا بتوانیم سیستمی را طراحی کنیم که بیش از پیش شما را خشنود سازد . ما را در این راه یاری کنید . info@sezhin.com

بخش اول : جستجو جهت یافتن یک محصول / یک فروشنده
به منظور یافتن اطلاعات یک محصول / یک فروشنده کافیست کلمات مرتبط خود را جستجو کنید . همه محصولات / فروشندگان مرتبط با کلمه مورد نظر شما در Search Box  نمایش داده می شود که می توانید جهت مشاهده اطلاعات بیشتر آنان روی دکمه مربوطه کلیک کنید . پس از ورود به صفحه جدید بر روی Tag خاکستری رنگ پیشنهادات فروش کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی لیست پیشنهادات فروش مربوطه شوید.
 
شما همچنين مي توانيد در صفحه اصلي بر روي منو هاي انتخاب دسته بندي كالاهاي موردنظر كليك كنيد و از آنجا مستقيما وارد صفحه پيشنهادات فروش مورد نظر شويد .

پس از ورود به صفحه ليست پيشنهادات فروش با استفاده از ابزارهاي مختلف فيلترينگ كه در قسمت راست و بالاي صفحه ايجاد شده است به راحتي به اطلاعات مورد نظر خود دسترسي پيدا خواهيد كرد . ابزارهاي فيلترينگ با دو رنگ خاكستري و سبز ایجاد شده اند که فیلترهای با تیتر خاکستری مربوط به محصولات بوده و فیلترهای سبز رنگ فیلترهای شرکتی می باشد به منظور راحتی کار شما ابزار مقایسه در کالاهای هم خانواده ایجاد شده است که شما می توانید تا حداکثر 4 پیشنهاد فروش را انتخاب کرده ، مقایسه نموده وحتی پس از آن لیست موردنظر خود را پرینت بگیرید .
ابزار لایک و تعداد بازدید می تواند یک شاخص جهت میزان جذابیت یک پیشنهاد فروش باشد . همچنین شما می توانید در صورت تمایل یک پیشنهاد فروش و یا چند پیشنهاد فروش را به میل و سلیقه خود لایک کنید و نظرتان را در مورد پیشنهادات فروش ثبت نمائید که این قابلیت به تصمیم گیری سایر خریداران و کاربران کمک می نماید. همچنین امکان به اشتراک گذاری در شبکه های مجازی نیز برای هر پیشنهاد فروش وجود دارد که کاربران می توانند به منظور ارسال آن پیشنهاد فروش خاص برای رویت کردن دیگر همکاران خود در شبکه های مجازی از این قابلیت استفاده کنند.
به طور خلاصه ابزارهای شرح داده شده فوق شامل موارد زیر می گردد :
مرتب سازی :
شما می توانید ترتیب چینش پیشنهادات فروش را خودتان انتخاب کنید . پیش فرض سیستم " جدیدترین" می باشد ولی این مرتب سازی میتواند بر اساس قیمت کم به زیاد (صعودی ) ،قیمت زیاد به کم ( نزولی) ، پر بازدید ترین (براساس تعداد نمایش ) و محبوب ترین (بر اساس تعداد لایک)نیز تغییر یابد .
پیشنهادات فروش عکس دار :
شما می توانید با انتخاب Toggle  همه / عکس دار که کنار قسمت مرتب سازی و در بالای سمت راست ستون پیشنهادات فروش قرار گرفته است همه پیشنهادات فروش و یا فقط پیشنهادات فروش عکس دار را مشاهده کنید.
پیشنهادات کامل / همه پیشنهادات :
شما می توانید با انتخواب Toggle همه پیشنهادات / پیشنهادات کامل که درکنار نحوه نمایش در بالای سمت چپ ستون پیشنهادات فروش قرار گرفته است همه پیشنهادات فروش و یا فقط پیشنهادات کامل را مشاهده کنید . منظور از پیشنهاد کامل که در آگهی ها با رنگ  نشانه سبز دیده می شود نشان دهنده کامل بودن همه اطلاعات فیلد های مورد نظر می باشد .
نحوه نمایش :
شما می توانید نحوه نمایش را به نمایش سطری تغییر دهید . پیش فرض نمایش حالت سلولی می باشد .
شهر :
این فیلتر ، پیشنهادات فروش شهرهای مختلف را از هم تفکیک می کند . بنابراین اگر در یک شهر خاص به دنبال اطلاعات مورد نظر خود هستید بهتر است که از ابتدا شهر مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس جستجو را آغاز کنید .
قیمت مقطوع :
این ابزار فقط جهت کالاهای با قیمت مقطوع کاربرد دارد و جهت کالاهایی که دارای قیمت حداقل و حداکثری هستند قابل استفاده نمی باشد .
کشور سازنده :
 این فیلد کشور سازنده کالا را مشخص می کند که صرفا در مورد کالاهای وارداتی می تواند غیر از ایران باشد .
برند :
اطلاعات نام تجاری محصولات در این قسمت مشاهده شده و قابل فیلتر شدن می باشد .
نحوه پرداخت :
 نوع تسویه خرید کالا بر اساس ترجیحات فروشنده در این بخش قابل مشاهده و فیلترینگ است .
شرایط حمل :
با انتخاب هر یک از زیر مجموعه های این بخش پیشنهادات فروش مرتبط به آن را مشاهده خواهید کرد .
شرایط ویژه فروش :
برخی از تامین کنندگان به منظور جذب مشتری از این سه فیلد استفاده می کنند . برای مشاهده این گروه از تامین کنندگان ، فیلتر مربوطه را تیک کنید .
نوع فعالیت تامین کننده :
 در این قسمت که فیلترها با رنگ سبز مشخص شده اند ، فیلترهای شرکتی را مشاهده می نمائید و می توانید گروه موردنظر خود را در این بخش تیک کنید .
تعداد کارکنان :
این فیلتر شاخصی برای تخمین اندازه شرکت / کسب و کار و حجم تعاملات مالی تامین کننده می باشد . با انتخاب موارد دلخواه ، پیشنهادات فروش دلخواه خود را مشاهده کنید .
استاندارد های مدیریتی :
چنانچه برای خرید کالا ، تامین کننده شما ملزم به رعایت استاندارد مدیریتی خاصی می باشد . مورد مربوطه را تیک کرده و پیشنهادات فروش متناظر با آنان را مشاهده کنید .


ارسال نظر
قیمت روز