درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

شیرهای ربع گرد

شیر ربع گرد یا شیر توپی ربع گرد دسته ای دارد که برای باز و بسته شدن به اندازه یک ربع دایره چرخش می کند . در محل اتصال این دسته ضامنی روی شیر قرار گرفته که از چرخش بیش از نود درجه آن جلوگیری می کند. در شیر توپی ربع گرد از یک قطـعه توپی شکل برای متوقف کردن و راه اندازی دبی سیال در پایین دست شیر استفاده شده است ، با چرخش ساقه شیر توپی ربع گرد به سمت موقعیت بازشدن ، توپی چرخیده و سوراخی که در وسط آن تعبیه شده است در مسیر ورود و خروج سیال قرار میگیرد و در نتیجه سیال از شیر عبور میکند. اگر توپی طوری بچرخد که سوراخ آن عمود بر مسیر سیال قرارگیرد، دبی سیال متوقف میگردد. وقتی که توپی در موقعـیت نیمه باز قرار میگیـرد، جریان آشـفته ای در شیر توپی ربع گرد ایجاد می شود بنابراین در حالت های کاملا باز یا کاملا بسته به کار میرود. در دو سایز 3/4 و 1/2 میباشد .

شیرهای ربع گرد

شیر ربع گرد یا شیر توپی ربع گرد دسته ای دارد که برای باز و بسته شدن به اندازه یک ربع دایره چرخش می کند . در محل اتصال این دسته ضامنی روی شیر قرار گرفته که از چرخش بیش از نود درجه آن جلوگیری می کند.
در شیر توپی ربع گرد از یک قطـعه توپی شکل برای متوقف کردن و راه اندازی دبی سیال در پایین دست شیر استفاده شده است ، با چرخش ساقه شیر توپی ربع گرد به سمت موقعیت بازشدن ، توپی چرخیده و سوراخی که در وسط آن تعبیه شده است در مسیر ورود و خروج سیال قرار میگیرد و در نتیجه سیال از شیر عبور میکند. اگر توپی طوری بچرخد که سوراخ آن عمود بر مسیر سیال قرارگیرد، دبی سیال متوقف میگردد. وقتی که توپی در موقعـیت نیمه باز قرار میگیـرد، جریان آشـفته ای در شیر توپی ربع گرد ایجاد می شود بنابراین در حالت های کاملا باز یا کاملا بسته به کار میرود.
در دو سایز 3/4 و 1/2 میباشد .
لوله و اتصالات
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: 10 عدد/متر
  • حداقل زمان تحویل: 1 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی
  • شرایط حمل: قابل توافق
  • شرایط ویژه: گارانتی و ضمانت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۳-۰۹ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۸-۰۴-۱۱ تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۸-۰۳-۲۸

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: TDS
  • کشور سازنده: ایران
  • سایز: 3.4 (inch)
  • جنس: برنج

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

پکیج
به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز