درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آب نمای روف گاردن

آبنما، یکی از مهمترین المان هایی است که امروزه در تزئین خانه های مسکونی، هتل ها، سفره خانه ها‌، مکان های عمومی، پاساژ ها و … استفاده می شود. کاربرد آبنما تنها به زیباسازی و جذابیت بخشیدن به محوطه خاتمه نمی یاید، بلکه آب نما ها تاثیر به خصوصی در خنکی هوای اطراف دارند. آب از زمان های گذشته به عنوان یک ماده ی نشاط بخش در طراحی مکان های مختلف به صورت حوض و… استفاده می شد که امروزه با روی کار آمدن انواع آبنما های جذاب، جای خود را به این سازه ها داده اند. آنواع آبنماها : این سازه ها بر اساس کاربردی که دارند، امروزه در طرح های مختلفی به فروش می رسند که از مهمترین آنها می توان به آبنما موزیکال، آبنما تصویری، آبنما سنتی، آبنما ناودانی، آبنما کلاسیک، آبنما خانگی، آبنما مه پاش، آبنما میدانی، آبنما دیواری، آبنما کوزه ای، آبنما کتیبه ای، آبنما کاسه ای، آبنما ستونی، آبنما رومیزی، آبنما آب و آتش، آبنما نوشته، آبنما شیشه ای و … اشاره کرد. همین امروز با ما تماس بگیرید، طراحان و متخصصین آرسام بنا با ارائه راه حل های نوین و پایدار پاسخ گوی کلیه سوالات شما در زمینه روف گاردن خواهند بود.

آب نمای روف گاردن

آبنما، یکی از مهمترین المان هایی است که امروزه در تزئین خانه های مسکونی، هتل ها، سفره خانه ها‌، مکان های عمومی، پاساژ ها و … استفاده می شود. کاربرد آبنما تنها به زیباسازی و جذابیت بخشیدن به محوطه خاتمه نمی یاید، بلکه آب نما ها تاثیر به خصوصی در خنکی هوای اطراف دارند. آب از زمان های گذشته به عنوان یک ماده ی نشاط بخش در طراحی مکان های مختلف به صورت حوض و… استفاده می شد که امروزه با روی کار آمدن انواع آبنما های جذاب، جای خود را به این سازه ها داده اند.

آنواع آبنماها : این سازه ها بر اساس کاربردی که دارند، امروزه در طرح های مختلفی به فروش می رسند که از مهمترین آنها می توان به آبنما موزیکال، آبنما تصویری، آبنما سنتی، آبنما ناودانی، آبنما کلاسیک، آبنما خانگی، آبنما مه پاش، آبنما میدانی، آبنما دیواری، آبنما کوزه ای، آبنما کتیبه ای، آبنما کاسه ای، آبنما ستونی، آبنما رومیزی، آبنما آب و آتش، آبنما نوشته، آبنما شیشه ای و … اشاره کرد.

همین امروز با ما تماس بگیرید، طراحان و متخصصین آرسام بنا با ارائه راه حل های نوین و پایدار پاسخ گوی کلیه سوالات شما در زمینه روف گاردن خواهند بود.
روف گاردن
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: 1عدد متر مربع
  • حداقل زمان تحویل: 7 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی، نقدی - اعتباری
  • شرایط حمل: با مشتری
  • شرایط ویژه: گارانتی و ضمانت
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۷-۱۳ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۹-۰۱-۱۷ تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۸-۰۷-۱۶

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: آرسام بنا
  • کشور سازنده: ایران
  • آب نما: در فضای روف گاردن بکار می رود

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز