درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ساخت استخر کشاورزی با ژئوممبران

ورق ژئوممبران تشکیل شده از 96 درصد رزین پلی اتیلن و 3 درصد کربن بلک و 1 درصد انتی اکسیدان می باشد . ورق ژئوممبران در ساخت استخر های کشاورزی / ایزولاسیون فونداسیون / ایزولاسیون تونل / ایزولاسیون بام سبز و … کاربرد دارد . بسیار ارزان تر و مقرن به صرفه تر از بتن و سنگ و سیمان می باشد و مقاومت زیادی در برابر سرما و گرما دارد به طوری که از دمای -50 تا +80 درجه سانتی گراد را تحمل می کند و مانند بتن نیاز به تعمیرات ماهیانه ندارد . ورق ژئوممبران برای پرورش ابزیان با تحقیقاتی که در سال های گذشته توسط igs انجمن جهانی ژئوسنتتیک ها دریاره ی پرورش ابزیان از جمله ماهی قزل الا صورت گرفت ورق ژئوممبران مناسب ترین گزینه برای ساخت استخر های پرورش ماهی و سایر ابزیان می باشد . زیرا پلیمری خنثی میباشد ، جنس ان از پلی اتیلن می باشد و پلی اتیلن با هیچ ماده ای واکنش شیمیایی نمی دهد و خزه و جلبک به ان نمی چسبد به همین جهت این نوع استخر مناسب برای پرورش جلبک نیز می باشد زیرا به سادگی جلبک ها از زیر به روی می ایند و اماده جمع اوری می باشد . لازم به ذکر است ورق های پلیمری در چهار نوع hdpe – vldpe – lldpe و pvc با کاربرد های متفاوت در بازار قابل خریداری است . برای مثال lldpe برای ایزولاسیون فونداسیون ، hdpe ساخت استخر کشاورزی ، vldpe ایزولاسیون تونل و pvc ایزولاسیون روف گاردن کاربرد دارند .

ساخت استخر کشاورزی با ژئوممبران

ورق ژئوممبران تشکیل شده از 96 درصد رزین پلی اتیلن و 3 درصد کربن بلک و 1 درصد انتی اکسیدان می باشد . ورق ژئوممبران در ساخت استخر های کشاورزی / ایزولاسیون فونداسیون / ایزولاسیون تونل / ایزولاسیون بام سبز و … کاربرد دارد .
بسیار ارزان تر و مقرن به صرفه تر از بتن و سنگ و سیمان می باشد و مقاومت زیادی در برابر سرما و گرما دارد به طوری که از دمای -50 تا +80 درجه سانتی گراد را تحمل می کند و مانند بتن نیاز به تعمیرات ماهیانه ندارد .
ورق ژئوممبران برای پرورش ابزیان
با تحقیقاتی که در سال های گذشته توسط igs انجمن جهانی ژئوسنتتیک ها دریاره ی پرورش ابزیان از جمله ماهی قزل الا صورت گرفت ورق ژئوممبران مناسب ترین گزینه برای ساخت استخر های پرورش ماهی و سایر ابزیان می باشد .

زیرا پلیمری خنثی میباشد ، جنس ان از پلی اتیلن می باشد و پلی اتیلن با هیچ ماده ای واکنش شیمیایی نمی دهد و خزه و جلبک به ان نمی چسبد به همین جهت این نوع استخر مناسب برای پرورش جلبک نیز می باشد زیرا به سادگی جلبک ها از زیر به روی می ایند و اماده جمع اوری می باشد . لازم به ذکر است ورق های پلیمری در چهار نوع hdpe – vldpe – lldpe و pvc با کاربرد های متفاوت در بازار قابل خریداری است . برای مثال lldpe برای ایزولاسیون فونداسیون ، hdpe ساخت استخر کشاورزی ، vldpe ایزولاسیون تونل و pvc ایزولاسیون روف گاردن کاربرد دارند .
مصالح ژئو سنتتیک
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: 50 متر مربع متر مربع
  • حداقل زمان تحویل: 1 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی، نقدی - اعتباری
  • شرایط حمل: با مشتری
  • شرایط ویژه: گارانتی و ضمانت، نمونه رایگان، امکان تست
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۷-۱۶ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۹-۰۱-۱۷ تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۸-۰۷-۱۶

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: آرین خاک ایرانیان
  • کشور سازنده: ایران
  • نوع: ژئوممبران
  • جنس: پلیمری
  • کاربرد: عایق رطوبتی

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز