درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

گروت اپوكسی

اجزای تشکیل دهنده شامل رزین اپوکسی، هاردنر پلی آمینی و فیلر معدنی با دانه بندی ویژه می باشد. بسته بندی اپوکسی گروت در ظروف رزین 10 و 18 کیلوئی، هاردنر 5 و 9 کیلوئی و فیلر 25 و 50 کیلوئی می باشد. چسبندگی سطحی فوق العاده زیادی بر روی سطوح بتونی و استیل دارد. گروت فوق کاملا بدون حلال (Solvent-free) میباشد. بدلیل وجود رقیق کننده واکنشگر (Reactive Diluent) در رزین اپوکسی گروت و خاصیت پلیمریزاسیون بدون انقباض (Shrinkage-free) این محصول بصورت یکپارچه و بدون درز در سطوح اجرا میگردد و در صورت اجرای مناسب آن تا ضخامت 20 سانتیمتر در هر مرحله، هیچگونه ترکی در سطح بوجود نخواهد آمد. زمان گیرش اولیه (Pot life) در دمای محیط 2 الی 3 ساعت و زمان خشک شدن ( Drying ) آن در همین دما 5 الی 8 ساعت بوده و پس از 7 روز به مقاومت شیمیایی مورد نظر خواهد رسید. حداقل مقاومت فشاری اپوکسی گروت 7 روزه 900 ، یکروزه 600 و مقاومت چسبندگی این محصول 120 در واحد Kg/cm² خواهد بود. میزان سختی پوشش مذکور در حدود Shore D 85 است. این محصول از مقاومت بسیار خوبی در برابر بسیاری مواد شیمیایی خورنده دارد.

گروت اپوكسی

اجزای تشکیل دهنده شامل رزین اپوکسی، هاردنر پلی آمینی و فیلر معدنی با دانه بندی ویژه می باشد. بسته بندی اپوکسی گروت در ظروف رزین 10 و 18 کیلوئی، هاردنر 5 و 9 کیلوئی و فیلر 25 و 50 کیلوئی می باشد.
چسبندگی سطحی فوق العاده زیادی بر روی سطوح بتونی و استیل دارد.
گروت فوق کاملا بدون حلال (Solvent-free) میباشد.
بدلیل وجود رقیق کننده واکنشگر (Reactive Diluent) در رزین اپوکسی گروت و خاصیت پلیمریزاسیون بدون انقباض (Shrinkage-free) این محصول بصورت یکپارچه و بدون درز در سطوح اجرا میگردد و در صورت اجرای مناسب آن تا ضخامت 20 سانتیمتر در هر مرحله، هیچگونه ترکی در سطح بوجود نخواهد آمد.
زمان گیرش اولیه (Pot life) در دمای محیط 2 الی 3 ساعت و زمان خشک شدن ( Drying ) آن در همین دما 5 الی 8 ساعت بوده و پس از 7 روز به مقاومت شیمیایی مورد نظر خواهد رسید.
حداقل مقاومت فشاری اپوکسی گروت 7 روزه 900 ، یکروزه 600 و مقاومت چسبندگی این محصول 120 در واحد Kg/cm² خواهد بود.
میزان سختی پوشش مذکور در حدود Shore D 85 است. این محصول از مقاومت بسیار خوبی در برابر بسیاری مواد شیمیایی خورنده دارد.
گروت
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: 1 کیلوگرم
  • حداقل زمان تحویل: 3 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی - اعتباری
  • شرایط حمل: قابل توافق
  • شرایط ویژه:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۴-۰۵ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۷-۰۷-۰۵

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: عمران شيمی بسپار
  • کشور سازنده: ایران
  • مقاومت فشاری: 500 (N/mm2)
  • وزن مخصوص: 10 (kg/m3)

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

گروت اپوکسی آب بندی
به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز