درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پارکت تمام چوب

پارکت های تمام چوب در سالهای اخیر که زندگی ماشینی و شهر نشینی ما را بسیار از طبیعت و زیبایی و آرامش ناشی از آن دور کرده است گرایش به سمت استفاده از محصو لات تمام چوب رو به افزایش است . پارکت تمام چوب در شکلها و طرح های مختلف سالهاست به عنوان کفپوشی زیبا ،گرم و مقاوم در ساختمان ها استفاده می شود.پارکت تمام چوب طبیعت است.طبیعتی که می توان آن را دید ،حس کرد و احساس بی نظیری از آرامش را تجربه کرد. به عدد درختان در طبیعت ما تنوع نقش و به عدد گونه های مختلف، رنگ طبیعی خواهیم داشت. از چوب ونگه(wenge) که تقریباً سیاه می باشد تا بلوط (oak)به عنوان رنگ میانه ی زرد و گرم و به سفیدی زبان گنجشک (ash)و افرا (maple)ویا چوب های قرمزمانند: جاتوبا,(Jatoba),مربائو (Merbau).پارکت تمام چوب محیطی ملایم و طبیعی برای شما ایجاد خواهد کرد که همه افراد با سلیقه های متفاوت از آن لذت می برند.

پارکت تمام چوب

پارکت های تمام چوب
در سالهای اخیر که زندگی ماشینی و شهر نشینی ما را بسیار از طبیعت و زیبایی و آرامش ناشی از آن دور کرده است گرایش به سمت استفاده از محصو لات تمام چوب رو به افزایش است . پارکت تمام چوب در شکلها و طرح های مختلف سالهاست به عنوان کفپوشی زیبا ،گرم و مقاوم در ساختمان ها استفاده می شود.پارکت تمام چوب طبیعت است.طبیعتی که می توان آن را دید ،حس کرد و احساس بی نظیری از آرامش را تجربه کرد.
به عدد درختان در طبیعت ما تنوع نقش و به عدد گونه های مختلف، رنگ طبیعی خواهیم داشت. از چوب ونگه(wenge) که تقریباً سیاه می باشد تا بلوط (oak)به عنوان رنگ میانه ی زرد و گرم و به سفیدی زبان گنجشک (ash)و افرا (maple)ویا چوب های قرمزمانند: جاتوبا,(Jatoba),مربائو (Merbau).پارکت تمام چوب محیطی ملایم و طبیعی برای شما ایجاد خواهد کرد که همه افراد با سلیقه های متفاوت از آن لذت می برند.
پارکت چوبی
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: 80 متر
  • حداقل زمان تحویل: 2 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی
  • شرایط حمل: قابل توافق
  • شرایط ویژه:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۷-۰۷-۱۲

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: baltic
  • کشور سازنده: لهستان
  • نوع چوب: همه انواع

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

کفپوش پارکت پارکت چوبی کفپوش چوبی
به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز