درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی

انواع گروت‌های بدون انقباض G.S.S » مشخصات الزامی گروت را مطابق استانداردهای معتبر از جمله استاندارد ملی ایران به شماره 18644، ASTM C1107 و EN447 داراست. این گروت بر طبق روش‌های معرفی شدهء استاندارد بطور مرتب مورد آزمایش کنترل کیفی قرار می‌گیرد شرکت گروت سازان ساورد با مجهز کردن آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفیت محصولات خود به جدیدترین ابزار اندازه‌گیری در پارامترهای مورد نظر مفتخر است که اولین و تنها دارنده‌ی نشان استاندارد تشویقی در کیفیت گروت‌های بدون انقباض در ایران بوده و بیش از 100 هزار تن انواع گروت‌های تولیدی این شرکت تاکنون در بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور مورد استفاده قرار گرفته است . این شرکت امیدوار است به تدریج و با شناخت بهتر، تمایز بین گروت ملات بدون انقباض و ملات‌های ساده ، مورد دقت نظر مهندسین و طراحان پروژه‌های صنعتی قرار گیرد و در انتخاب و اجرای این ماده حساسیت‌های لازم اعمال گردد . ویژگی‌های هر نوع از گروت ملات‌های G.S.S بسته به محل اجرا متفاوت می باشد ، نوع گروت مناسب را با توجه به وضعیت محل،درجه حرارت محیط، ابعاد محل گروت ریزی یا فضای زیر صفحات ، بار سازه یا تجهیـز (استاتیک ، دینامیک) ، طول مدت مورد نیاز جهت انجام عملیات گروتینگ در یک حجم معین و مشخصات ارائه شده .در کلیهء انواع گروت G.S.S انقباض از طریق اضافه نمودن مواد جبران کنندهء انقباض کنترل گردیده و در هیچ کدام از نمونه‌ها چه در مرحله خمیری و چه سخت شده مقادیر تغییرات حجم از نقطه 0.00 پایین تر نمی‌رود.

گروت‌های پایه سیمانی و اپوکسی

انواع گروت‌های بدون انقباض G.S.S »
مشخصات الزامی گروت را مطابق استانداردهای معتبر از جمله استاندارد ملی ایران به شماره 18644، ASTM C1107 و EN447 داراست. این گروت بر طبق روش‌های معرفی شدهء استاندارد بطور مرتب مورد آزمایش کنترل کیفی قرار می‌گیرد
شرکت گروت سازان ساورد با مجهز کردن آزمایشگاه تحقیقاتی و کنترل کیفیت محصولات خود به جدیدترین ابزار اندازه‌گیری در پارامترهای مورد نظر مفتخر است که اولین و تنها دارنده‌ی نشان استاندارد تشویقی در کیفیت گروت‌های بدون انقباض در ایران بوده و بیش از 100 هزار تن انواع گروت‌های تولیدی این شرکت تاکنون در بزرگ‌ترین پروژه‌های صنعتی کشور مورد استفاده قرار گرفته است . این شرکت امیدوار است به تدریج و با شناخت بهتر، تمایز بین گروت ملات بدون انقباض و ملات‌های ساده ، مورد دقت نظر مهندسین و طراحان پروژه‌های صنعتی قرار گیرد و در انتخاب و اجرای این ماده حساسیت‌های لازم اعمال گردد .
ویژگی‌های هر نوع از گروت ملات‌های G.S.S بسته به محل اجرا متفاوت می باشد ، نوع گروت مناسب را با توجه به وضعیت محل،درجه حرارت محیط، ابعاد محل گروت ریزی یا فضای زیر صفحات ، بار سازه یا تجهیـز (استاتیک ، دینامیک) ، طول مدت مورد نیاز جهت انجام عملیات گروتینگ در یک حجم معین و مشخصات ارائه شده .در کلیهء انواع گروت G.S.S انقباض از طریق اضافه نمودن مواد جبران کنندهء انقباض کنترل گردیده و در هیچ کدام از نمونه‌ها چه در مرحله خمیری و چه سخت شده مقادیر تغییرات حجم از نقطه 0.00 پایین تر نمی‌رود.
گروت
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش: کیلوگرم
  • حداقل زمان تحویل: 1 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی، نقدی - اعتباری
  • شرایط حمل: قابل توافق
  • شرایط ویژه: گارانتی و ضمانت، امکان تست
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۸-۰۵-۱۶ تاریخ به روز رسانی: ۱۳۹۸-۰۲-۱۶

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: گروت سازان ساورد
  • کشور سازنده: ایران
  • مقاومت فشاری: 80 (N/mm2)
  • حالت فیزیکی: یک جزء پودری
  • یون کلر: مطابق استاندارد

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

تگ های مرتبط با این پیشنهاد فروش:

به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز