درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پله بتنی اکسپوز

یکی از مهمترین عناصر داخلی که امروزه به شیوه مدرن و صنعتی طراحی می شود، پله های بتن نما یا اکسپوز است. این پله ها ابتدا در مراکز تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت، ولی در حال حاضر در فضاهای مسکونی، با تلفیقی از نرده های شیشه ای و یا چوبی، از محبوبیت بالایی برخوردار است و علاقه‌مندان دکوراسیون صنعتی را مجذوب خود کرده است. از نقطه نظری دیگر استفاده از پله بتن اکسپوز، به محیط زیست کمک بزرگی می کند و تا حد قابل توجهی، مانعی بر سر راه هدر رفت انرژی، مصالح و ایجاد نخاله های ساختمانی به شمار می آید. بی شک یکی از دلایل این نوع طراحی در دنیای مدرن، کمک به محیط زیست در عصر صنعتی بوده است. شرکت آمود آژند اندود (AIII) با 25 سال سابقه در زمینه تولید و ساخت انواع قطعات بتنی مفتخر به تولید و نصب انواع پله بتنی اکسپوز به صورت درجا و پیش ساخته است. این پله های بتنی دارای طول عمر و دوام بالایی هستند و سرعت بالای اجرا، طرح و نقشه دلخواه و قابلیت اجرا در ابعاد و اندازه های مورد نظر کارفرما از جمله ویژگی های این پله ها است.

پله بتنی اکسپوز

یکی از مهمترین عناصر داخلی که امروزه به شیوه مدرن و صنعتی طراحی می شود، پله های بتن نما یا اکسپوز است. این پله ها ابتدا در مراکز تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گرفت، ولی در حال حاضر در فضاهای مسکونی، با تلفیقی از نرده های شیشه ای و یا چوبی، از محبوبیت بالایی برخوردار است و علاقه‌مندان دکوراسیون صنعتی را مجذوب خود کرده است. از نقطه نظری دیگر استفاده از پله بتن اکسپوز، به محیط زیست کمک بزرگی می کند و تا حد قابل توجهی، مانعی بر سر راه هدر رفت انرژی، مصالح و ایجاد نخاله های ساختمانی به شمار می آید. بی شک یکی از دلایل این نوع طراحی در دنیای مدرن، کمک به محیط زیست در عصر صنعتی بوده است.
شرکت آمود آژند اندود (AIII) با 25 سال سابقه در زمینه تولید و ساخت انواع قطعات بتنی مفتخر به تولید و نصب انواع پله بتنی اکسپوز به صورت درجا و پیش ساخته است. این پله های بتنی دارای طول عمر و دوام بالایی هستند و سرعت بالای اجرا، طرح و نقشه دلخواه و قابلیت اجرا در ابعاد و اندازه های مورد نظر کارفرما از جمله ویژگی های این پله ها است.
مبلمان بتنی
شرایط فروش
  • حداقل میزان سفارش:
  • حداقل زمان تحویل: 10 روز
  • نحوه پرداخت: نقدی - اعتباری
  • شرایط حمل: با مشتری
  • شرایط ویژه: نمونه رایگان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۷-۱۸ تاریخ اعتبار: ۱۳۹۷-۰۸-۲۰

مشخصات اختصاصی این پیشنهاد فروش:

  • برند: Alll
  • کشور سازنده: ایران
  • عیار بتن: 350

نظرات:

هنوز نظری برای این پیشنهاد ثبت نگردیده است

به اشتراک گذاری

پیشنهاد فروش را پسندیدم

ارسال نظر
قیمت روز