درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

اخبار ساختمان

«خونه خالی»|افزایش هزینه ساخت یک مترمربع مسکن به ۳.۵ میلیون تومان
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با اشاره به گرانی های یکسال اخیر قیمت مسکن، گفت: هزینه ساخت یک مترمربع واحد مسکونی به حدود ۳.۵ میلیون تومان افزایش یافته است.
تخصیص اعتبار ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی برای مسکن سیل زدگان
رئیس بنیاد مسکن گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای ۷۰ هزار واحد سیل زده تخصیص داده شده است که ۱۲۰۰ میلیارد تومان از آن عقد قرارداد شده است.
فروش و اجاره برندهای خاص برای تعیین قیمت ملک/ اخذ پول برای صدور شناسنامه فنی ساختمان به‌ازای هیچ
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از رواج پدیده‌ای تحت عنوان فروش و اجاره برند ملک و ساختمان در تهران خبر داد و گفت: حتی برندفروشی نیز به‌راه افتاده و بعضاً این برندها را اجاره می‌دهند تا بتوانند قیمت ملک را مشخص کنند.
بازدید معاون وزیر راه از خبرگزاری تسنیم/«تسنیم نبود، مسکن مهر متوقف می‌شد»
شهرام آدم‌نژاد معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با حضور در خبرگزاری تسنیم، ضمن بازدید از این مجموعه به تشریح برنامه‌های وزارت راه برای توسعه زیرساخت‌ها حمل‌ونقل، ارتقای رضایتمندی مردم، طرح جامع حمل‌ونقل و ... پرداخت.
بازدید معاون وزیر راه از خبرگزاری تسنیم
شهرام آدم‌نژاد معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با حضور در خبرگزاری تسنیم، ضمن بازدید از این مجموعه به تشریح برنامه‌های وزارت راه برای توسعه زیرساخت‌ها حمل‌ونقل، ارتقای رضایتمندی مردم، طرح جامع حمل‌ونقل و ... پرداخت.
جزئیات کمک وزارت نفت به سیل‌زدگان مناطق نفت‌خیز خوزستان
معاون نوسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن جزئیات کمک وزارت نفت به سیل‌زدگان استان خوزستان را تشریح کرد و گفت: بر این اساس ۱۳ میلیون تومان به واحدهای احداثی پرداخت می‌شود.
نورپردازی در دکوراسیون داخلی
عصر ساختمان- نور را می‌توان یکی از عالی‌ترین پدیده‌هایی دانست که همواره نقشی حیاتی و موثر در زندگی انسان داشته و بشر از دوران کهن به آن آگاه بوده و به صورت‌های گوناگون توجه و احترام خود را نسبت به آن ابراز کرده است. اگرچه نور در وهله نخست امکان رویت پدیده‌ها را فراهم می‌آورد، اما در دنیای امروز که مردم بیشتر زمان زندگی خود را در فضاهای داخلی سپری می‌کنند، کارکرد نور از روشنایی فضا فراتر رفته و امکان طراحی و خلق فضاهایی شاخص و اثرگذار را فراهم کرده است.
۷۰ درصد معاملات مسکن در سامانه املاک ثبت نمی‌شود
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی از تلاش برای قانونی کردن ارائه کد رهگیری در معاملات مسکن به دلیل تخلفات صورت گرفته خبر داد و گفت: ۳۰ درصد معملات مسکن در سامانه املاک و مستغلات ثبت می شود.
طرح مسکن مستضعفان؛ از تامین منافع بسازبفروش‌ها تا مسکن مهر
قبل از انقلاب مسئله زمین و مسکن عمدتاً به عنوان رانت در اختیار افراد خاصی گذاشته می شد و این امر باعث شده بود تا مردم و محرومان از داشتن مسکن متناسب با نیاز محروم باشند...
ارسال نظر
قیمت روز