درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

6 دلیل برای انتخاب سنگ مرمر و مرمریت

وقتی که صحبت از سنگ مرمر و مرمریت باشد ممکن است فورا ذهنتان سمت خانه ها و به طورکلی سازه هایی با نمای لوکس برود، سنگی زیبا، شیک، بادوام. اما این ها تنها مزایای انتخاب سنگ مرمر نیست. در این مطلب به شما می گوییم که چرا مرمر، انتخابی ایده آل برای شماست.

مشاهده پیشنهادات فروش سنگ مرمر و مرمریت

سنگ مرمر و مرمریت می تواند به راحتی چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند و به همین خاطر همیشه یکی از مناسب ترین انتخاب ها چه در خانه و چه برای ادارت بوده است. از آن جایی که این سنگ، محصولی از دل طبیعت و استخراج شده از دل زمین است، هر تیکه ی آن به شکلی است و همین موضوع آن را تا این اندازه منحصر بفرد و خاص کرده است.

 

دوام و ماندگاری سنگ مرمر  و مرمریت

وقتی که قصد دارید چیزی را بسازید، مطمئنا دوست دارید دوام زیادی هم داشته باشد. همه می دانند که از مرمر برای ساخت مجسمه های چشم نواز استفاده می شود، اما آیا هیچ می دانستید که سنگ مرمر ضد آب است و در مقابل گرما هم مقاوم است؟
به همین خاطر هم هست که انتخابی ایده آل برای استفاده در خانه ها، عمارات، ادارات و محیط های مختلف است و یکی از اصلی ترین مکان هایی در خانه که در آن از مرمر استفاده می شود، محیط حمام است.


تاریخچه ی غنی و مقاوم بودن سنگ مرمر و مرمریت

از زمان های بسیار قدیم از سنگ مرمر سفید برای ساخت مجسمه های خوش تراش با سطوح صاف استفاده می شده است. یکی از ویژگی های سنگ مرمر و مرمریت این است که نور می تواند چندین میلیمتر در داخل آن نفوذ کند و زیبایی و درخشش آن را دوچندان کند.
هنرمندان هم در طول تاریخ از مرمر به دلیل روشنایی و ماهیت شفافی که دارد، بهره برده اند. جالب است بدانید که مجسمه ساز مشهور تاریخ، میکل آنژ، مجسمه های انسانی خود را از مرمر می ساخته است چرا که بر این باور بوده که نفوذ نور به داخل آن باعث می شود تا به این مجسمه های انسانی، «حیات» داده شود.


مقرون به صرفه بودن سنگ مرمر و مرمریت

زمانی، سنگ مرمر به عنوان یکی از گران ترین سنگ ها شناخته می شد اما حالا دیگر آن دوران گذشته است و هزینه ی خرید و استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه شده است. برای فهمیدن بهترین قیمت سنگ مرمر همین حالا با ما تماس بگیرید.


بالا بردن ارزش دارایی خانه یا پروژه با سنگ مرمر و مرمریت

مرمر نماد و سمبلی از لوکس و شیک بودن است. استفاده از سنگ مرمر در نمای خانه و هر سازه ای، قطعا به ارزش آن اضافه می کند و نمایی فوق العاده به آن می دهد. به زبان ساده، استفاده از مرمر بهترین راه برای دادن یک ظاهر گران و شیک به خانه یا ادارات است.


قابلیت پولیش و تمیزی راحت سنگ مرمر و مرمریت

برخلاف دیگر سنگ های طبیعی، سنگ مرمر این قابلیت را دارد که کاملا پولیش شود و سطحی صاف و ابریمشین و صیقلی بگیرد.
از طرف دیگر یکی از بعدهای مهم در هنگام خرید هر نوع مصالح ساختمانی، نگهداری آن است که در مورد مرمر باید گفت که نگهداری و تمیز کردن آن بسیار ساده است، با یک دستمال نم دار و در صورت بودن لکه، با یک ماده ی شوینده ی معمولی قابل لکه بری است.


طبیعی بودن و خالص بودن سنگ مرمر و مرمریت

اگر بخواهید از بعد دیگری به دلیل استفاده از سنگ مرمر نگاه کنید، سنگ مرمر و مرمریت نمادی از خلوص، جاودانگی و موفقیت است. به طوری که در بسیاری از بهترین مراکز دانشگاهی جهان، از سنگ مرمر به عنوان کانسپتی برای موفقیت استفاده شده است.

پیشنهادات فروش سنگ ساختمانی

ارسال نظر
قیمت روز