درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امکان مشاهده قیمتهای روز کالاهای ساختمانی در سایت سژین اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آیا چیزی به نام «بهترین کفپوش» وجود دارد؟

اگر قصد خرید و یا تعویض کفپوش خانه ی خود را داشته اید و یا دارید، ممکن است تا حالا این سوال برایتان به وجود آمده باشد که بهترین کفپوش کدام است و چطور باید انتخاب کنم؟ واقعیت این است اگر بخواهیم یک جواب صریح به این سوال بدهیم باید بگوییم چیزی به نام «بهترین» وجود ندارد. هر کدام از کفپوش ها کارایی خود را دارند و انتخاب شما کاملا بسته به محیطی که می خواهید کفپوش را در آن استفاده کنید و سلیقه ی شما، دارد. اما می توانید با به دست آوردن اطلاعات در مورد انواع کفپوش نوع مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. در اینجا می خواهیم به شما برای رسیدن به هدفتان کمک کنیم.

پیشنهادات فروش کاشی و سرامیک

بهترین کفپوش از نظر مقرون به صرفه بودن و تمیزی: کاشی و سرامیک

وقتی که به تصویر بزرگی از کاشی و سرامیک نگاه می کنید، کاشی یکی از بهترین گزینه های کفپوش شما از میان انواع کفپوش است: کاشی به آسانی در دسترس و مقرون به صرفه است و گزینه ای همه کاره است. کف کاشی انواع مختلفی دارد، از سرامیک تا انواع کاشی های سنگی.

کاشی و سرامیک


رنج وسیع اندازه های کاشی
اندازه کاشی می تواند از انواع بسیار کوچک موزاییک که بعضی از آنها کمتر از یک مربع یک اینچی است تا مربع های بزرگ (12) و حتی بزرگتر متفاوت باشد.
با توجه به سهولت نگهداری، کاشی به سختی دچار ضرب دیدگی می شود اما گاهی گروت ها مشکل ایجاد می کنند. حتی لازم نیست نگرانی ای از بابت مشکل لکه زدن داشته باشید و با یک نگهداری مناسب می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

پیشنهادات فروش کفپوش بتنی

بهترین کفپوش از نظر نمای مدرن و امروزی: کفپوش بتنی

یکی دیگر از انواع کفپوش ها کفپوش بتنی است. اگر با شنیدن نام کفپوش بتنی فورا یاد کف گاراژ و پارکینگ ها می افتید، پیشنهاد می کنیم دوباره فکر کنید! کفپوش بتنی دارد کم کم جای خود را به عنوان یکی از بهترین کفپوش ها و البته مقرون به صرفه ها باز می کند و مزیت بزرگی که دارد این است که به فضا حالت مدرن و امروزی می دهد. البته این تنها یکی از مزایای کفپوش بتنی است، این نوع کفپوش ها در رنگ ها و بافت های مختلف هم موجود هستند و کاملا می توانید بنا به نیاز و سلیقه تان نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.
از نظر مقاومت و دوام هم که دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند، به هر حال داریم از بتن صحبت می کنیم، نه؟

کفپوش بتنی

بهترین کفپوش از نظر دوستدار محیط زیست بودن و پایداری: کفپوش بامبو

بامبو یکی از سریعترین گیاهان در حال رشد جهان است. در واقع، بامبو مانند چمن است. بنابراین، چگونه ممکن است که بامبو بهترین مواد کفپوش باشد؟
اولین نکته این است که کفپوش بامبو یک منبع تجدید پذیر است. اگر چه از لحاظ فنی به چمن شبیه است، ولی الیاف های آن می توانند به سختی چوب باشند، حتی مقاومت کششی آنها بیشتر از بسیاری از آلیاژهای فولاد است.

کفپوش بامبو

پیشنهادات فروش پارکت لمینت

بهترین کفپوش از نظر راحتی نصب: پارکت لمینت

اولین حسی که پارکت لمینت که مشابه پارکت چوبی است به ما منتقل می کند، راحتی استفاده آن و ایجاد حس گرمی و آرامش در محیط خانه است. اما بزرگ ترین مزیتی که برای پارکت لمینت باید در نظر گرفت، راحتی نصب آن است به طوری که حتی خود فرد هم می تواند نصب آن را انجام دهد البته نیاز به دقت فراوان دارد.

 

پیشنهادات فروش کفپوش

ارسال نظر
قیمت روز مصالح ساختمانی