درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

3 مدل زیبا برای انواع سقف ساختمانی

انواع سقف ساختمانی مدرن برای تغییر دکوراسیون منازل می تواند بسیار مهم و کاربردی باشد. از این رو امروز در این مقاله به معرفی 3 مدل از انواع سقف های جدید ساختمانی پرداخته ایم.

 پیشنهادات فروش انواع سقف دکوراتیو

اگر سقف مسطح معمولی منزلتان ذهنتان را به خود درگیر کرده است و نیاز به یک تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود دارید، باید در مورد آن تجدید نظر کنید. در این مقاله از سژین با انواع سقف ساختمانی زیبا و مدرن که می تواند یک فضای معمولی را به یک بوم فوق العاده و دکوراتیو تبدیل کند آشنا می شوید. قبول کنید سقف و زیبایی آن می تواند تاثیر بسیاری در دکوراسیون منزل شما داشته باشد. در ادامه 5 نوع از بهترین انواع آن را بررسی خواهیم کرد. 

1. سقف کاذب از انواع سقف ساختمانی

بسیاری از صاحبان منازل برای زیبایی و زرق و برق بهتر و بسیاری کاربرد های دیگر از سقف کاذب کناف استفاده می کنند. استفاده از این سقف ها اولین مزیتی که دارد این است که با استفاده از این نوع از انواع سقف جدید می توان سیم ها و در واقع زشتی های آن را که بیرون زده اند را پنهان کرد. یکی دیگر از مزیت های آن این خواهد بود که  می توان آنها را  در ارتفاع بالاتری نیز نصب کرد که این موضوع باعث بازتر شدن فضای منزل خواهد شد.

سقف کاذب از انواع سقف ساختمانی

 

2. سقف کناف از انواع سقف ساختمانی 

این نوع از انواع سقف های جدید ساختمانی می توانند به راحتی به شکلی که شما می خواهید باشند. در واقع به این نوع، سقف پیش ساخته دکوراتیو نیز می گویند. لامپ ها و هالوژن ها زیبا هم درداخلی ترین بخش سقف نصب می شوند و با اتصال به این کناف سقف باعث ایجاد نورپردازی زییا د رمنزل خواهد شد. رنگ آمیزی این سقف ها می تواند متفاوت هم باشد و مطابق با سلیقه شما رنگ شوند.

3. سقف گنبدی از انواع سقف ساختمانی 

سقف گنبدی مدرن عموما برای خانه های بزرگ و کلاسیک مورد توجه قرار می گیرد. افرادی که علاقه زیادی که بناهای تاریخی و یا سنت های قدیمی دارند می توانند با انتخاب این نوع خانه رویایی خود را ایجاد کنند. گاهی اوقا این گنبد ها با شیشه و پنجره های شیشه ای رنگارنگ تزئین می شوند که این خودی خود می تواند جلوه ی زیبایی به ساختمان و دکوراسیون داخلی آن بدهد. 

سقف گنبدی از انواع سقف ساختمانی

 

هر کدام از این سقف ها که انتخاب کنید بی شک دکوراسیون منزل خود را تغییر خواهید داد. انواع سقف ساختمان مدل های دیگری نیز دارند اما از میان آنها بهتر است توجه بیشتری به این سه مورد داشته باشید. آیا سقف دکوراتیور مورد نظر خود را انتخاب کرده اید!

 

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

ارسال نظر
قیمت روز