درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

انواع سقف ساختمانی، انتخابی مهم در دکوراسیون داخلی

انواع سقف ساختمانی این روزها مورد استفاده بیشتر افراد قرار گرفته است. مدل های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. از این رو ما در مقاله امروز سژین تصمیم داریم در این مورد صحبت کنیم.

 پیشنهادات فروش انواع سقف دکوراتیو

در یک خانه شاید آخرین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند سقف آن باشد اما نمی توان به راحتی از تاثیر تغییر شکل و انواع سقف در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان چشم پوشی کرد. در گذشته انواع سقف آپارتمان معنی آنچنانی نداشته است اما امروزه این جنبه از دکوراسیون هم برای خود انواع و مدل های مختلفی دارد. بسیاری از معماران دنیای مدرن بر این باورند که سقف می تواند قسمت مهمی از دکور یک خانه باشد و مانند دیگر وسیله ها و کف خانه مورد توجه قرار بگیرد. 

انواع سقف ساختمانی

به طور معمول یک سقف پوششی است که  فضای بالای خانه و سیم کشی ها و لوله کشی های آن را بپوشاند. انواع کناف سقف می تواند فضای خانه را دلنشین تر کند و زیبایی خوبی به آن ببخشد. به انتخاب مدل مناسب برای یک اتاق کوچک و دلگیر باید توجه بیشتری کرد چرا که با انتخاب انواع سقف کاذب به راحتی می شود ارتفاع کم اتاق را بیشتر کرد و فضای بازتر لذت برد. زمانی که تصمیم به انتخاب از میان انواع سقف های پیش ساخته کردید، ابتدا باید نوع خانه ای را که دارید در نظر بگیرید و با توجه به بودجه خود مدل بهتر را انتخاب کنید. قبل از انتخاب حتما به مزایا و معایب محصول نیز دقت کنید. در ادامه چند نمونه از سقف های جدید مرسوم را به شما معرفی خواهیم کرد.

سقف های معمولی از انواع سقف ساختمانی

بسیاری از خانه هایی که تا به امروز دیده ایم دارای این سقف هستند. در واقع همان سقف های مرسوم سابق در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار می گرفته است. اکثر آنها مسطح و درواقع بسیار شبیه به دیوار ها می باشند. استفاده از این سقف ها برای بسیاری از خانه ها پیشنهاد می شود. 

سقف کاذب فلزی از انواع سقف ساختمانی 

سقف های کاذب انواع مختلفی دارند که یکی از انواع آن نوع فلزی می باشد. این نوع کناف سقف از جهاتی می تواند بسیار مناسب باشد چرا که این سقف ها مناسب در برابر آتش هستند به خصوص برای آشپزخانه ها می توانند بسیار مناسب عمل کنند. البته جدای این موضوع، طرح های مختلفی که برای این نوع سقف به وجود آمده است می تواند برای دکوراسیون داخلی ساختمان شما بسیار مناسب باشد. امروزه ساندویچ پانل های سقفی از این نوع بسیار محبوب شده اند. 

البته انواع دیگری نیز وجود دارند که به صورت خلاصه به شرح زیر است:

  1. سقف کشسان از انواع سقف ساختمانی 
  2. سقف چاپی 
  3. پنل سقفی پلی استایرن
  4. سقف چندسطحی
  5. سقف عرشه فولادی

و بسیاری انواع دیگر که می توانید با توجه به بودجه خود مدل مناسب را برای منزل خود انتخاب کنید.

 

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

ارسال نظر
قیمت روز