درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مطالبی در خصوص باربیکیوهای پیش ساخته

در این مقاله در مورد خصوصیا تاریخچه و ویژگی های باربیکیوهای پیش ساخته صحبت می شود و این که باربیکیوها چه کارایی در زندگی ما دارند.

باربیکیو اولین بار مورد توجه کشور آمریکا قرار گرفته و بیشتر  گوشت ها و سبزیجات خود را کباب می کردند و بعد ها در کشورهای دیگه محبوب شده است.
کلمه "کباب" از یک کلمه تینو هندی استخراج شده است که مهاجران اسپانیایی آن را بارباکو می گویند.
باربیکیو یکی از محبوب ترین ابزارها در میان خانواده ها می باشید که در تاییم های تفریح و فراقت خانواده حضور دارد.
در آشپزخانه های فضای باز مرکز توجه و محل مورد علاقه همیشه باربیکیو ها می باشید که کار را راحت تر می کند.
اما باربیکیوهایی که از نو ساخته می شوند زمان بیشتر و در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به باربیکیوهای آماده و پیش ساخته دارند که در محل مورد نظر به راحتی نصب می شوند و هزینه کمتری نسبت به باربیکیوهای دیگر دارد.
یاربیکیوهای بتنی مقاوم ممکن است حتی با ملات طبیعی با 80٪ شن و 20٪ سیمان مونتاژ شوند. در این کباب پزها  دمای بیش از حد زیاد نیست، زیرا آنها فقط با زغال چوب و نه با چوب استفاده می شود.

باربیکیو


ویژگی باربیکیو برای کباب


کباب کردن یک شکل از پخت و پز است که گرمای خشكی را كه به مواد غذایی وارد می كند. کباب کردن یک روش موثر برای تهیه گوشت یا سبزیجات با سرعت است زیرا مقدار قابل توجهی از حرارت مستقیم و تابشی دارد. روش های زیادی برای کباب کردن وجود دارد که شامل یک نوع گوشت و مرغ و سبزیجات کبابی می باشد. این یکی از مهمترین  تکنیک های غذای کبابی است.
در زمان گذشته از باربیکیوهای ابتدایی برای دودی کردن مواد غذایی از جمله ماهی و گوشت ها، که از این روش زمان بیشتری می توانستند مواد غذایی را نگهداری کنند.

یک نوع باربیکیو به وسیله کوره های مادون قرمز با احتراق یک سوخت گاز برای حرارت دادن کاشی های سرامیکی کار می کنند و موجب انتشار اشعه مادون قرمز می شود که غذای آن پخته می شود.
ولی باربیکیوهایی که محبوب تر است باربیکیوهای ذغالی هستند. هنگامی که سوزانده می شود، زغال چوب به جوهر تبدیل می شود که از این حرارت برای غذا استفاده می کنند.
در میان علاقه مندان به کباب کردن مشکلی وجود دارد که کدام ذغال چوب برای کباب کردن مناسب است.
استفاده کنندگان از باربیکیوهای ذغالی بر یکنواختی در اندازه، میزان سوختگی، ایجاد گرما و کیفیت تأکید می کنند.

 باربیکیوهای ذغالی مختلف


گریل ها می توانند مربع، گرد یا مستطیل شکل باشند، و برخی ممکن است یک سیستم تهویه برای کنترل گرما داشته باشند.
ساده ترین و ارزان ترین باربیکیوهای ذغالی، کوره از سیم و ورق ساخته شده است و از یک شبکه پخت و پز روی یک ظرف  ذغال ساخته شده است.

پیشنهادات فروش محوطه سازی

ارسال نظر
قیمت روز