درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
امسال از سژین عیدی بگیرید 20% تخفیف خرید پکیج ها به مناسبت نوروز 98 اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

انواع آسانسور و سایز دقیق درب آنها

آسانسورها با توجه به اندازه، کاربرد و طریقه نصب آنها انواع مختلفی دارند. امروزه آسانسورها هم درمکان های عمومی و هم در خانه ها به کار گرفته می شوند. آسانسورهای ساختمان های مسکونی توسط افراد معلول یا سالخورده و به طور کلی افراد ساکن خانه مورد استفاده قرار می گیرند. درب انواع آسانسور ابعاد و سایزهای مختلفی دارند، مثلا اندازه درب آسانسورهای کوچک و کاربردی غذابر بسیار متفاوت با آسانسورهای باربری بزرگ است. در این مطلب به بررسی انواع آسانسور و سایز و ابعاد دقیق درب های آنها می پردازیم.

مشاهده پیشنهادات فروش آسانسور با قیمت

آسانسور ساختمان های مسکونی


با توجه به استانداردهای تولیدکنندگان آسانسورهای سفارشی، در ساختمان های مسکونی در فضایی به مساحت 2 متر می توان آسانسور نصب کرد. درب های آسانسور را می توان در قسمت جلویی آسانسور نصب کرد و یا در کناره ها یا عقب آسانسور اضافه کرد. اندازه درب استاندارد 36 اینچ پهنا دارد.

با این حال، ارتفاع درب آسانسور به اندازه کابین بستگی دارد. تولیدکنندگان سه نوع ارتفاع استاندارد را پیشنهاد می دهند: 6 فوت، 7 فوت و 8 فوت.


آسانسور  LULA 

درب آسانسور


آسانسورهای با کاربرد و دسترسی محدود یا آسانسور  LULA در ساختمان های اداری، ساختمان ها و تسهیلات عمومی و سایر بناهای غیرمسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.
اگرچه آسانسورها و تسهیلات عمومی باید برای معلولان و عموم مردم دسترسی ایجاد کنند، اما آسانسورهای LULA از مقررات ADA و یا همان قانون آمریکا برای افراد معلول پیروی نمی کنند.

 بر طبق قوانین اجرای آسانسورهای مسکونی، آسانسور LULA باید دارای سایز استاندارد 42 اینچ در 54 اینچ باشند. با این فرض ابعاد درب آسانسور LULA باید 36 اینچ در 80 اینچ باشد.


آسانسور غذابر


آسانسورهای غذابر آسانسورهای مفید هستند که می توانند در خانه ها و ساختمان های تجاری نصب شوند. درون برخی از خانه های قدیمی تر، آسانسورهای غذابر نصب شده است تا بتوان رخت های های شستنی را بین طبقات جابه جا کرد.

هتل ها نیز اغلب دارای آسانسور غذابر برای حمل مواد غذایی و لباس های شسته نشده بین طبقات است. تولیدکنندگان خانگی آسانسورهای غذابر خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد که اندازه درب آنها سه سایز دارد: 18 در 18 اینچ، 22 در 22 اینچ و 28 در 28 اینچ.


آسانسور باربری


آسانسورهای باربری یا حمل بار در کارخانه ها، انبارها، فرودگاه ها و سایر امکانات انبار کالا و تسهیلات تولیدی بزرگ استفاده می شوند. این آسانسورها در اندازه های مختلف و با یک یا دو در ورودی می آیند.
برند Bramalea انواع آسانسورهای حمل بار را تولید می کند. کوچکترین آسانسور باربری، مدل  B1000 است که دارای درهای از 34.5 در 84 اینچ تا 46.5 در 84 اینچ می باشد. مدل  B10000، بزرگترین آسانسور باربری است، که درب های آنها از 68 در 84 اینچ تا 92 در 84 اینچ می باشد.
 

پیشنهادات فروش آسانسور و پله برقی

ارسال نظر
قیمت روز