درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

رونمایی از مدل جدید تقویت قدرت خرید مردم در بازار مسکن

وزیر راه و شهرسازی مدل جدید تقویت قدرت خرید مردم در بازار مسکن را تشریح کرد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش تسنیم اظهار کرد: آیا افزایش وام مسکن به ارتقای توان خرید مردم کمک میکنند من اینگونه فکر نمی کنم.

وی با بیان اینکه برای ارتقای قدرت خرید مردم یک مدل کارآمد را طراحی کرده‌ایم افزود بر این اساس از طریق سیستم اعتباری خرید انبوه مصالح ساختمانی انجام می شود که مراحل مراحل اجرایی آن با بانک عامل در حال پیگیری است وی ادامه داد از سوی دیگر به سازندگان مسکن در پهنه های تجاری امتیازاتی می‌دهیم تا بتوانند مزیت های سودآوری را از این محل تامین کند به این ترتیب می توانیم مسکن را با قیمت تمام شده و با تخفیف قیمت در مصالح به مردم واگذار کند.

وی همچنین در رابطه با وضعیت مبهم شواری مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، افزود: تعلیق رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را با یک مدلی رفع کردیم. شورای مرکزی تشکیل جلسه نمی داد و به اصطلاح آبستراکسیون می شد، در این راستا با اعضای شورای مرکزی جلسه آی برگزار شد و به آنها (حدود 15) نفر از اعضا که یا در انتخابات رای نیاورده بودند یا این که شرکت نکرده بودند گفتیم برای ریاست سازمان تصمیم گیری کنند.

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که ادامه روند کنونی شورای مرکزی نظام مهندسی به لحاظ قانونی اشکالی ندارد، اظهار کرد: رئیس سازمان را باید شورای مرکزی تعیین کند، تصمیم به ادامه ریاست -رجبی- است که به کارش ادامه می دهد، در غیر اینصورت اعضا سه نفر را معرفی کرده و وزیر یک نفر از آنها را برای ریاست شورای مرکزی به رئیس جمهوری معرفی خواهد کرد.

اسلامی تاکید کرد: انتخاب رئیس در دستور کار شواری مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور است و اگر جلسه ای در این رابطه برگزار نمی :ند باید این مسئله را از خودشان پیگیری کنید.

دستور وزیر راه برای حل مشکل عدم‌پرداخت تسهیلات مسکن مهر توسط بانک مسکن دفاع معاون وزیر راه و شهرسازی از سیاست های دولت در بخش مسکن 6 تصمیم جدید برای مسکن مهر/ افزایش 10 میلیون تومانی وام منتفی شد

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز