درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

وزیر راه: به پایانه‌داری دولت پایان می دهیم

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که پایانه‌داری کار دولت نیست، گفت: به پایانه‌داری دولت پایان می‌دهیم.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد اسلامی با گرامیداشت قیام 19 دی مردم قم، اظهار کرد: در چهل سالگی پیروزی انقلاب قرارداریم، اگر چه در برخی جبه‌ها فعالیت کُندی داشته‌ایم اما در برایند دستاوردها برای تحقق استقلال کشور بر اساس اراده ملت مستحکم بوده‌ایم.

وی با بیان این‌که کار را با همدلی و یکپارچگی ملت به ایجا رسانده‌ایم، افزود: باید توان مردم و سرمایه‌های در اختیار آنها را شایسته‌تر در اقتصاد کشور به کار ببریم و در این مسیر دولت نباید تصدی‌گری داشته باشد.

وی با تاکید بر این‌که دوبت باید از مردم پشتیبانی کند تا آنها بتوانند سرمایه‌های خود را گسترش دهند، تصریح کرد» برخی قوانین سخت داریم که تسهیل کننده نبوده اما با توجه به سیاست‌های کلی نظام، قانون رفع موانع تولید، قانون بهبود فضای کسب و کار و  ظرفیت شورای گفت‌وگو می توانیم از ظرفیت‌های موجود به بهترین وجه استفاده کنیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت:‌اراده مردم کمک می‌کند تا بتوانیم به سمت توسعه شتابان حرکت کنیم.

اسلامی در ادامه با اشاره به طرح جامع حمل‌ونقل بیان کرد:‌نظام لجستیک یکی از نیازهای اساسی کشور است و شهرک‌های حمل‌ونقل حلقه مفقوده آن بوده و نباید غایب باشد.

وی یادآور شد:‌پایانه‌داری کار دولت نیست و به آن پایان می‌دهیم.

بهره‌برداری از شهرک حمل و نقل/ پایانه نسیم‌شهر منتقل می‌شود

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز