درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دولت اراده‌ای برای حمایت از ساخت آزادراه تهران-شمال ندارد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال ۱۲ تا ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: دولت اراده ای برای حمایت از این پروژه ندارد.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، قلی الله‌قلی‌زاده با بیان این‌که دولت در شرایط کنونی عملا مسئولیت اجرای پروژه آزادراه تهران-شمال را بر گردن بنیاد مستضعفان انداخته است، اظهار کرد: در لایحه بودجه سال 98، برای اجرای طرح آزادراه تهران- شمال حدود 3 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده، که این اعتبار قطعا محدود و کم است.

وی با بیان این‌که مطابق گزارش مسئولان بنیاد مستضعفان قطعه یک آزادراه در سال آینده افتتاح می شود، افزود: قطعه دوم و سوم آزادراه تهران- شمال پرهزینه ترین بخش های این پروژه محسوب می شود. بر اساس توضیحات سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برای اجرای کامل این پروژه به 12 تا 14 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است که 80 درصد از این میزان اعتبار برای اجرای دو قطعه دوم و سوم هزینه می شود. بخش اعظمی از قطعات دوم و سوم آزادراه تهران-شمال، پل و تونل بوده و این مسئله کار را برای اجرای و اتمام کامل پروژه ساخت کرده است.

وی با بیان " اگر بنیاد مستضعفان سرمایه لازم را برای اجرای آزادراه تهران-شمال اختصاص دهد، می توانیم به اتمام و بهره برداری آن امید داشته باشیم" به خانه ملت گفت: در غیر این صورت این پروژه مانند شرایط کنونی باقی می ماند، چراکه دولت اراده ای برای حمایت از این پروژه ندارد.

آزادراه افسانه‌ای در 22 سالگی+عکس قصه ضد و نقیض وزارت راه درباره آزادراه افسانه‌ای آزادراه افسانه‌ای هم وعده انتخاباتی دولت روحانی شد وعده‌ای جدید برای آزادراه افسانه‌ای؛ این بار 1400

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر
قیمت روز