درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ویژگی های کف کاذب مناسب

در این مقاله در خصوص کف کاذب و ویژگی های کف کاذب صحبت شده و این که انواع کف کاذب در چه جایی مورد استفاده قرار می گیرد قیمت کف کاذب به چه چیزهایی بستگی دارد.

 

تاریخچه کف کاذب به قرن 2 میلادی بر می گردد. در آن زمان برای گرم کردن حمام های عمومی از کف کاذب استفاده می شود. که بعد ها مورد توجه دیگر ملیت ها قرار گرفت. امروزه در کشور ما هم مورد توجه شرکت ها و بیمارستان هایی که اتاق سرور دارند قرار گرفته است.
کف کاذب از پایه های بلند که فاصله از زمین ایجاد می کند تشکیل شدهه است.کف کاذب قابل استفاده در مکان های مختلفی می باشد. ولی بیشتر در اتاق سرور از آن استفاده می شود و دلیل آن وجود سیسم هایی است که باعث آزار در روی زمین می شود و شما با استفاده از کف کاذب می توانید تمام سیم ها را در زیر کف کاذب پنهان کنید.

کف کاذب

نام های دیگر کف کاذب 


کفپوش کاذب
کف متحرک
کف مرتفع
کف با قابلیت دسترسی
کف اتاق کامپیوتر

کف های کاذب دارای پایه های فلزی بر روی زمین اصلی قرار می گیرند که به صورت قالب هستند بر روی این قالب هها کفپوش های فلزی، چوبی، بتنی، سنگی و شیشه ای قرار می گیرد.
از کف کاذب فولادی در اتاق های سرور می توان استفاده کرد چرا که مقاومت بسیار بالایی دارد و وزن بالا را تحمل می کنند.
کف کاذب سنگی از سنگ گرانیت استفاده می شود و نسبت به دیگر کف کاذب ها سریع اجرا می شود و به قیمت مناسب تری دارد.
کف کاذب چوبی از ام دی اف درست شده است و در کنار دیگر کف کاذب ها از زیبایی بسیاری برخوردار است.
کف کاذب شیشه ای قابل استفاده در نمایشگاه ها و هتل ها و رستوران ها می باشد و فقط برای زیبایی و جذابیت محیط استفاده می شود و شکلی لاکچری به محیط می بخشد.
یکی از مزایای مهم استفاده از کف کاذب استفاده بهینه از فضای یک اتاق می باشد و از نظر زیبایی ه م بسیار زیباتر است و به هیچ عنوان اتق نا مرتب دیده نمی شود.

کف کاذب نمایشگاهی


 مزایای کف کاذب 


سیم کشی در ساختمان بدون دستکاری بنا
قابل حمل  و جابجایی و نصب سریع کف کاذب
کف کاذب باعث زیبایی در دکوراسیون محیط مورد نظر می شود.

قیمت کف کاذب نسبت به نوع جنس و مکان استفاده متفاوت است و هرچه مساحت محیطی که کف کاذب می شود بزرگ تر باشد هزینه آن بیشتر است. بهتر است هنگام انتخاب کف کاذب حتما با یک متخصص این کار مشورت کنید تا در آینده دچار مشکلی نشوید.
 

پیشنهادات فروش کفپوش

ارسال نظر
قیمت روز