درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

روشویی | قیمت روشویی در انواع آن

انتخاب روشویی مناسب از میان انواع آن این روزها کار سختی به شمار می رود. در این مقاله از سژین به بررسی قیمت روشویی و برخی از انواع این محصول پرداخته ایم.

 

انتخاب های زیادی برای تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی منازل وجود دارد. شما به راحتی می تواند با انتخاب درست در اجزا و رنگ آن، سرویس بهداشتی مدرن خود را به وجود بیاورید. در این میان روشویی ها در انواع طرح و مدل انتخاب را سخت کرده اند. انتخاب یک روشویی مناسب در سرویس دستشویی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و جدای از زیبایی که در اختیار شما می گذارد، فضای بیشتری نیز برای استفاده به شما بدهد.

بسیاری از روشویی ها  نصب آسانی دارند و به صورت ایستاده به دیوار وصل می شوند. اما نوع دیگر از این آنها نیاز به یک پایه خواهند داشت. روشویی ها انواع مختلفی مانند روشویی سنگی و یا روشویی کابینی دارند که در ادامه این مقاله از سژین بیشتر در این باره صحبت خواهیم. 

1. روشویی دیواری

روشویی دیواری یکی از ساده ترین انواع این محصول می باشد که در بسیاری از سرویس های بهداشتی منازل به خصوص خانه های قدیمی تری که دیده ایم وجود دارند. قیمت روشویی دیواری شاید مهم ترین عامل محبوبیت آن باشد البته امروزه بسیاری این روشویی ساده نیز در مدل های مختلفی تولید شده است. اگه فضای کمی دارید استفاده از این محصول بسیار توصیه می شود.

روشویی دیواری

 

2. روشویی پایه دار

این نوع از روشویی ها جزو انواع کلاسیک آن به شمار می روند. از روشویی پایه دار بیشتر در آپارتمان ها و خانه های نوساز استفاده می شوند. در واقع از این سبک برای جاهایی استفاده می شود که فضا کم باشد اما بتوان با کمی تغییر در اجزا سرویس بهداشتی مدرن خلق کرد. همانطور که از نام این محصول پیداست، روشویی پایه دار دارای یک پایه است که روی آن سوار شده و به دیوار متصل میشود. در واقع علت کلاسیک بودن این نوع روشویی نیز همین است که می توان یک سینک مدرن را بر روی پایه ای زیبا و کلاسیک سوار کرد. 

روشویی پایه دار

 

3. روشویی کاسه ای

شاید نام این روشویی برای شما جالب بوده باشد! در واقع این سبک روشویی ها به شکل یک بشقاب و کاسه روی یک میز کابینت دار مخصوص توالت و سرویس بهداشتی قرار می گیرند و جلوه ی بسیار زیبایی ایجاد می کنند. قیمت روشویی از این نوع شاید مقداری گران تر از سایر انواع آن به نظر بیاید اما زیبایی تلفیق شده از مدرنیته و کلاسیک ایجاد شده از آن بسیار می تواند دلچسب باشد. 

طراحی و ایده این روشویی ها به زمان قدیم بر میگردد که مردم برای شست و شوی دست و صورت خود از آب داخل کاسه ها مخصوص استفاده می کردند. طراحی برای این نوع محدودیت ندارد و می توانید هر مدلی را که دوست دارید برای ساخت و تولید انتخاب کنید. 

روشویی کاسه ای

 

قیمت روشویی

قیمت روشویی بستگی به عوامل متفاوتی دارد. برای مثال طرح مورد انتخابی و جنسی که انتخاب می کنید بسیار مهم خواهد بود. تمام مدل های ذکر شده در این مقاله انواع مختلفی برای خود دارند که شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین را انتخاب کنید. 

پیشنهادات فروش شیرآلات و سرویس بهداشتی

ارسال نظر
قیمت روز